999 rezultate për

irida

Ilir Meta: Populli grek humbi sot një ikonë liridashje, ne një mik shumë të çmuar Presidenti Meta ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta e heroit të rezistencës antifashiste në Greqi, Manolis Gle
Rama gjen si të "zbavitet" gjatë izolimit: Merr një më një shqiptarët e qan hallet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka gjetur më së mirë si ti kalojë zbavitshëm këto ditë izolimi. Ai ka hapur një kanal komuniki
Fotoja që shëtiti botën, Irida tregon “manjakun” që i fotografoi Rike Roçi dhe Irid Oxa u bënë hit në Botërorin e kaluar teksa fotografia e tyre shëtiti botën. E ftuar sot në "Një ka
Olsi harron Fjorentinën, kapet “mat” me tifozin seksi të kombëtares (FOTO LAJM) Menjëherë pas ndarjes nga Fjorentina, Olsi duket se filloi flirtet me tifozen më seksi të kombëtares, Irida Oxa. Dy
Mesila Doda: Dikush i thotë Maqedoni, dikush FYROM, unë i them ILIRIDA (VIDEO) Deputetja e Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Mesila Doda, e cila ka qenë sot në Dibër, ka folur edhe për situa
Mesila Doda shpërthen ndaj Ivanov: Albanofob, “Ilirida” të shpallë pavarësinë (VIDEO) Kryetarja e grupit parlamentar të PDIU-së, Mesila Doda gjatë sencës së sotme parlamentare ka bërë një deklaratë të fortë
Shpërthen tifoja seksi: Boll u morët me të dashurin tim (FOTO) Disa javë më parë u bë publik lajmi se tifozja seksi që spikati në ndeshjet e kombëtares, Irida Hoxha, është fejuar me f
"Hakerat e Iliridës" mesazh portalit Kurir (FOTO) Portali maqedonas "Kurir", i njohur për afrimitetin me partinë në pushtet VMRO-DPMNE, ëshjtë sulmuar sot nga një grup ha
Protesta masive kundër ndotjes në Tetovë (FOTO LAJM) Sot në orën 13.00 në sheshin "Iliria" të Tetovës do të mbahet sërish marshi protestues "Ajër për Tetovën". Organizato
Spahiu uron besimtarët nga Shqipëria, Kosova, Çamëria, Ilirida Kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka uruar të gjithë shqiptarët, kudo ata jetojnë, në Shqipëri, Kosovë, Ilir
Ferizaji protestoi për Shkupin Në Ferizaj u mbajt protesta e paralajmëruar kundër rastit “Monstra” dhe kundër diskriminimit të shqiptarëve të Maqedonis
Ilirida thërret për protesta! (VIDEO) Mbrëmë në rrjete sociale ka nisur të shpërndahet edhe një video-ilustrim, ku bëhet thirrje që shqiptarët ti bashkohen pr
Babai i Jolie: E kush nuk i njeh shqiptarët, janë liridashës! Aktori amerikan John Voight, ylli i kinematografisë hollivudiane, flet për bashkëpunimin e tij me aktorët shqiptarë, Joh
Gostivar, grafite anti-maqedonase "Ilirida", "Vdekje për FYROM", "Ilirida 1912", "Zgjohuni shqiptar", "Prizren 1878". Këto janë një pjesë e grafitëve të s
“Ilirida” ka për qëllim ta shkatërrojë Shqipërinë Kongresi Botëror Maqedonas i kryesuar nga Todor Petrov, një person që njihet për qasjen e tij kundër shqiptarëve ka reag
Ilirida: Oliveira firmos per klubin Tetovar Shkendija '79 Pas shumë lajmesh te botuara dhe thashethëme tjera, më në fund sulmuesi brazilian Oliveira, vesh fanellën Kuq e Zi.Të pr