999 rezultate për

irfan

Vidhnin makina e i shisnin për pjesë, bien në pranga vëllezërit Policia ka vënë në pranga dy shtetas të cilët akuzohen se kanë vjedhur një makinë "Benz". Në pranga kanë rënë Ermir
Përplasja me armë mes lokalit, policia zbardh ngjarjen në Selitë Policia ka zbardhur përplasjen me armë të ndodhur ditën e djeshme në Selitë ku mbetën të plagosur dy shtetas. "...rre
Meta shfaqet i entuziazmuar, hedh valle mes të rinjve (VIDEO) I ftuar sot në festën që Kryegjyshata e Bektashinjve kishte organizuar me rastin e Vitit të Ri ka qenë Presidenti Meta.
Martesat e përziera mes maqedonasve dhe shqiptarëve Irfan dhe Marionka Ushtelenca janë në martesë mbi 50 vite, ai është shqiptarë e ajo maqedonase, theksojnë se tensionet n
Edhe në Dibër kryeson PS, PDIU vazhdon "luftën" për mandat Në qarkun e Dibrës janë nurmëruar 97 kuti nga 256. Sipas të dhënave të para PS rezulton me më shumë vota 38.91% ndër
Numërohen 60 nga 259 kuti në Dibër, vazhdon kryesimin PS Nga numërimi i 60 kutive nga 259 gjithsej ne qarkun e Dibrës, PS rezulton partia me më shume vota. Rezultati deri tan
E papritur, shikoni sa ka marrë PDIU në Dibër Nga numerimi i 52 kutive nga 259 gjithesej ne qarkun e Dibres, PS rezulton partia me me shume vota. Rezultati deri ta
Kosovari tjetër i vrarë bashkë me Lavdrim Muhaxherin është Irfan Aqifi Irfan Aqifi është kosovari tjetër i cili është vrarë bashkë me Lavdrim Muhaxherin, gjatë një sulmi me dronë të ushtrisë
Kush është shqiptari me dy mbiemra që u kap në Vlorë, koka e një bande drogë në Itali (VIDEO) Disa ditë me parë është bërë i ditur arrestimi i Irfan Ymerajt në Vlorë, i cili ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtarë
Pas pesë vitesh pezull përfundon projekti i urës së re në Rrugën “Irfan Tomimi” Pas pesë vitesh e mbetur pezull, ka marrë zgjidhje projekti që ndihmon në qarkullimin e automjeteve në urën te Rruga “Ir
Përdhunon një 39-vjeçare, por ja si hakmerret ajo dy ditë më pas Irfan Gjeçi, 49 vjec, banues në Tiranë është ndaluar nga Policia e Tiranës dhe u referuan materialet në Prokurorinë e kr
Ja çfarë u dëshmua sot në gjyqin për "Kumanovën" "Më 8 maj lagjja ishte shumë e qetë. Jam kthyer nga puna diku rreth orës 10:30-11:00 dhe menjëherë jam shtirë, kam qenë
Ja ligjërata që mund të çojë në burg Irfan Salihun (VIDEO) Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër Irfan Salihut, i cili dyshohet se ka kryer veprën penale "nxi
Prokuroria ngre aktakuzë ndaj imam Irfan Salihut Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër imamit Irfan Salihu. Aktakuza lidhet me dyshimin se, ai ka
Një refuzim për ftesën e Edi Ramës Nga Çim Peka - Si çdo vit, nën shembullin e Barakut ose “Zoti President” siç e quan Rama, ky i fundit na ka ftuar nev
Hekurudha Maqedoni-Shqipëri, prioritet i të dy shteteve Ndërtimi i Korridorit 8 në pjesën hekurudhore Kërçovë-Lin është prioritet i Qeverisë së Shqipërisë dhe Maqedonisë, dekla
Atentat në Tiranë, një i vdekur dhe një i plagosur Elidon Lafeta është meri i të ekzekutuarit me armë zjarri sonte rreth orës 22:30 në rrugën "Irfan Tomini” në Tiranë.
Kanosja ndaj Lamas, policia nis hetimet Policia e Kosovës ka nisur hetime ndaj organizatës, Forumi i të Rinjve Myslimanë, të cilët nëpërmjet një komunikate kanë
Irfan Salihu me GJUHË të vrazhdë dhe Vlora me GJUNJË të lëmuar! Unë prej kohësh e kam kuptuar se njeriu për ta ruajtur mendimin e shëndoshë dhe fjalën me
Masakrohet shoferi i kompanisë së basteve Shtohen rastet kur grindje të çastit që lindin nga fërkimet me makina bëhen shkak për ngjarje të rënda kriminale. Vetëm