999 rezultate për

irani

"Dyluftim pa doreza", Hulku iranian i bashkohet kampionatit zyrtar (FOTO LAJM) Hulku Iranian e ka mbajtur premtimin dhe i është bashkuar kampionatit zyrtar të Dyluftimit pa Doreza, "Bare Knuckle Cham
Dalin pamjet, Berisha në krah të muxhahedinëve dhe këshilltarit të Trump (FOTO LAJM) Tre ditë më parë, në Ashraf 3, ku banon grupi kryesor opozitar iranian, muxhahedinët (MEK) u mbajt një konferencë e madh
Të bukura dhe "vdekjeprurëse": Ninjat e Iranit, të stërvitura për të eliminuar pa zhurmë (FOTO LAJM) Mund të duket si një skenë filmi, por këto gra iraniane po praktikojnë lëvizjet e tyre në një përpjekje për t’u bërë “Ni
Terroristët iranianë do sulmonin në Shqipëri me makinë-bombë Celula terroriste iraniane, e zbuluar nga autoritetet shqiptare kishte planifikuar që ta sulmonte kampin e muxhahedinëve
Marina shqiptare do të përballet me ushtrinë e Iranit Shqipëria do t'i bashkohet SHBA-ve, Anglisë dhe Arabisë Saudite në patrullimet e ujërave të Lindjes së Mesme. Lajmi
Zbulohen 4 emra të tjerë të agjentëve iranianë në Shqipëri Përfaqësues të opozitës iraniane në Shqipëri deklarojnë se në vendin tonë jetojnë dhe veprojnë të tjerë agjentë iranianë
Planifikuan sulme në Shqipëri, në kërkim 4 iranianët Personat e identifikuar nga policia si anëtarë të një celule që do të kryenin akte terroriste në Shqipëri janë shpallur
EKSKLUZIVE/ Flasin përfaqësues të MEK: Të tjerë agjentë të Iranit operojnë në Shqipëri Përfaqësues të opozitës iraniane në Shqipëri thonë se lajmin për goditjen e planifikuar nga celula terroriste iraniane m
The Jerusalem Post: Irani ka shënjestruar Shqipërinë The Jerusalem Post ka botuar një artikull në të cilin trajton temën e shkatërrimit të cellules terroriste në Shqipëri, l
Ishin gati për "luftë" me policinë, grupi i iranianëve do të largohej nga Kosova pas sulmit Zbulohen të tjera detaje në lidhje me organizatën terroriste iraniane që dyshohet se do të kryente akte terrorist në shq
Xhavit Shala: Priten sulme të tjera të Iranit ndaj MEK në Shqipëri Zbulimi i agjentëve iranianë që kishin planifikuar sulme ndaj muxhahedinëve të MEK në Tiranë tërhoqi mjaft vëmendje dje
Zbulohen detajet, si do të bëheshin sulmet në Shqipëri nga iranianët e rrezikshëm Zëvendës ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, zbuloi në emisionin “Opinion”, se hetimet për celulën terroriste kishi
Veliu nxjerr emrin e iranianit të rrezikshëm: Katër herë në Shqipëri e s’u arrestua Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka dhënë sot detaje rreth operacionit ku u zbulua një celulë t
Erdhën si gazetarë, Baba Mondi rrëfen se si e intervistuan iranianët e rrezikshëm Celula terroriste, që është zbuluar në vendin tonë kishte planifikuar një sulm terrorist në Kryegjyshatën Botërore të B
Tentuan sulm në Shqipëri: Kush janë forcat "Quds" dhe komandimi nga "Zoti i Luftës" Policia shqiptare njoftoi gjatë ditës së sotme se ka zbuluar një grup personash me origjinë apo lidhje me Iranin që syno
Pjesë e grupit të terroristëve, kush janë 4 emrat e kapur nga policia Ditën e sotme, policia bëri të mundur kapjen e një grupi terroristësh duke parandaluar kështu sulmin ndaj lëvizjes opozi
Zbulohet organizata terroriste, kishin planifikuar sulme në Shqipëri (VIDEO) Ardi Veliu në deklaratën për shtyp deklaroi se është zbuluar një organizatë terroriste në Shqipëri aktiviteti i të cilës
Diplomati bullgar: Po shtyjmë Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut drejt Rusisë, Turqisë dhe Iranit Shtyrja e çeljes së negociatave për anëtarësimin në BE të Maqedonisë Veriore dhe Shqipërisë, nuk është në interes të Bul
Qëllohet me raketa tankeri iranian, frikë për përplasje me Arabinë Saudite Një tanker nafte iranian është goditur me raketa teksa po lundronte në detin e Kuq duke shkaktuar zjarr të madh në të.
Nuk ndodhte prej dekadash, gratë iraniane lejohen tashmë në stadium Gratë iraniane do të kenë mundësi të hyjnë në një stadium futbolli të enjten për herë të parë në disa dekada, pasi FIFA