999 rezultate për

iphone

Probleme me iPhone? Ja si t'a kuptoni që aparati juaj ka nevojë për bateri të re Apple planifikon në fillim të vitit 2018 të përditësojë softuerin e iPhone me veçori të reja, të cilat do t’ju njoftojnë
IPhone apo Samsung? Cili u shit më shumë gjatë vitit 2017 A e dini cili celular është shitur më shumë gjatë 2017. Edhe këtë vit,IPhone i Apple udhëhoqi garën e shitjeve në të
Apple kërkon falje për ngadalësimin e iPhone-ëve Gjatë javëve të fundit ka pasur shumë diskutime rreth asaj që Apple ka bërë me iPhone të vjetër. Kompania ka ngadalë
iPhone dorëzohet, ky është telefoni më i kërkuar në treg Pavarësisht emrit të "madh", iPhone dhe Samsung nuk janë celularët më të kërkuar në treg. Pas shtatë vitesh në treg,
Zbuloni si të hapni iPhone pa fjalëkalim (VIDEO) Doni të dini se si mund t'a zhbllokoni një iPhone pa fjalëkalim? Videoja që mund të shikoni bashkëngjitur lajmit treg
Ju kujtohet Nokia 3310? Versoni i tij i fundit do të shkatërrojë mbretërinë Iphone Nokia padyshim që njihet si një nga telefonat më të fortë dhe sidomos "legjenda" e njohur si 3310. Por sot iphone ka
Apple e konfirmon se i ngadalëson qëllimisht iPhone-t e vjetër Gjiganti amerikan i teknologjisë pranoi se ngadalëson qëllimisht performancën e pajisjeve të saj të vjetra, por mohoi se
Lajme të këqija për ata që kanë këtë lloj iPhone Lajme të këqija për të gjithë ata që kanë një iPhone 5. Kjo pasi së fundmi po qarkullojnë zëra se shumë shpejt Apple
IPhone X nuk kushton me të vërtetë 1000$ Kushton plot 1000 dollarë, por sa e ka koston reale një iPhone X? Një analizë e “Tech Insights” ka dalë në përfundimi
Kushton një thes me para, shihni si shpërthen në dorë iPhone 7 (VIDEO) Nuk janë të paktat rastet ku celularët e shtrenjtë si iPhone dhe Samsung shpërthejnë duke shkaktuar edhe të lënduar.
Galaxy S9, celulari që pritet të lë në hije Iphone X Nëse keni plan të bleni një celular të ri dhe për të jeni të gatshëm të shpenzoni, ju bëjnë me dije se kryevepra e rrëdh
Google tregon se cilët telefona kanë qenë më të kërkuarit në 2017 Google ka zbuluar se cilët telefona kanë qenë më të kërkuarit në rrjet gjatë vitit 2017. Në fakt lista e Google trego
Samsung bëhet gati për luftë: Braktisni iPhone dhe ju japim 220 dollarë! IPhohe dhe Samsung janë në një “luftë” të vërtetë konkurrence. Kompania Samsung ka një propozim gati të çuditshëm pë
Apple vjen me emoji të rinj për përdoruesit e iPhone (FOTO LAJM) Kompania Apple ka një njoftim që do të lumturoi përdoruesit e iPhone, gjatë viti 2018, pasi në tastierat e tyre do të sh
Duhet një veshkë për t'a blerë, por a e dini sa kushton vërtet iPhone 8 iPhone 8 është një nga smartfonët më të shtrenjtë në treg edhe është lancuar vetëm pak muaj më parë. Por sa kushton
Apple jep alarmin: Po rrezikoni jetën nga karikuesit e iPhone (FOTO LAJM) Karikuesit fals të iPhone po rrezikojnë jetën e përdoruesve me goditjet elektrike ose zjarret në shtëpi. Pajisje të t
Vjen iPhone SE, ja kur hidhet në treg Kompania Apple pritet të prezantojë vitin e ardhshëm versionin e ri të modelit iPhone SE. Pajisja e re pritet të lans
Apple bën gati versionin e ri të iPhone SE? Apple, kompania e madhe amerikane e teknologjisë mendohet se është duke punuar në një përditësim të iPhone SE, model të
iPhone X vs Samsung Galaxy X, cilat janë thashethemet e fundit? Samsung nuk është e vetmja kompani që luan me dizajne për telefonat e palueshëm. Duket sikur Apple po bën iPhone-in e sa
Mendoi se bleu iPhone 6, gruaja shokohet kur hap kutinë (FOTO LAJM) Një grua e cila në përpjekje për të blerë një iPhone me një cmimin të arsyeshëm në sezonin e Krishtlindjeve, pagoi 100 d