999 rezultate për

inva

Blushi: Rama invalidët i quan "parazitë" Deputeti i PS-së Ben Blushi vijon të kritikojë Edi Ramën për politikat që kryeministri ndjek. Blushi ishte i ftuar në
Pushohet padia ndaj Inva Mulës Gjykata e Tiranës ka pushuar një padi penale për "riprodhim pa të drejtë të veprës së tjetrit", të ngritur ndaj sopranos
Atmosferë festash në shtëpinë e Inva Mulës (FOTO LAJM) U përfol se ajo i kishte dhënë fund martesës, e më pas u desh që Inva Mula të hidhte poshtë të gjitha këto thashetheme,
Inva Mula hedh poshtë thashethemet për ndarje Është mjaftuar me publikimin e një fotoje të postuar në rrjetet sociale, për të hedhur poshtë lajmin që qarkullonte në m
Inva Mula i jep fund martesës? Qarkullojnë thashetheme se Inva Mula është ndarë me bashkëshortin e saj, me të cilin ka edhe një vajzë. Kanë qënë burime
Gjendet pa jetë në kanalin e ujërave të zeza, burri dyshohet se është invalid Në aksin Lezhë-Shëngjin është gjetur trupi i pajetë i një invalidi, ndërsa nuk ka shumë detaje lidhur me këtë ngjarje. B
Invalidët e UÇK-së të pakënaqur me Qeverinë Këtë vit, per here te pare, Qeveria e Kosovës nuk do te realizojë projektin e dërgimit të invalidëve në rehabilitim dhe
"Tigri" i UÇK-së i lutet BDI-së për protezat, por refuzohet! Irfan Xhaferi nga fshati Forinë i Gostivarit, ish pjesëtarë i pesë luftërave ballkanike dhe i njohur si Komandant Tigri
Shqiptari përdhunon gruan invalide, 7 vite burg nga gjykata londineze Një miqësi me anë të një faqe interneti dhe më pas një vizitë në shtëpinë e një gruaje invalide ka qënë fatale për të, p
Pamje të tmerrshme / Policët amerikanë vrasin invalidin me ngjyrë (VIDEO) Policët amerikanë vijojnë të vrasin njerëz të pafajshëm. Këtë herë në shënjestër të tyre ka qenë një invalid me ngjyr
Sjellja skandaloze në “Elbasan Arena” ndaj personave invalidë (VIDEO) Në postën elektronike të gazetës “Lajm” kanë arritur disa video incizime që sipas autorit të tyre dëshmojnë sjelljen jon
Inva Mula: Ora që UNESCO ti hapë dyert Kosovës E vendosur prej vitesh në Paris, ku edhe gjendet selia e UNESCO-s, zonja Mula-Ramadani u ka bërë thirrje shteteve anëtar
Inva Mula prezanton vajzën Et’hem Ramadani dhe Inva Mula kanë prezantuar vajzën e tyre Nina. Fotografia e saj është postuar në Facebook nga babai i
Dy vjet burg ish-punonjësit të Postës, vodhi paratë e pensionit të invaliditetit Lidhur me vjedhjen e parave të pensionit të invaliditetit, sot Gjykata e Matit ka dënuar me dy vjet burg ish-punonjësin
Në hetim ish punonjësi i Postës, vodhi paratë e pensionit të invaliditetit Për një ish punonjës të Postës në Mat ka nisur hetimi, pasi ai ka vjedhur paratë e pensionit të invaliditetit një vit më
Oficerja e Policisë blen me pagën e saj karroca për invalidët (FOTO) Oficerja e policisë së Kamenicës, Saxhide Ismajli-Osmani, i ka dhuruar një karrocë për persona me aftësi te kufizuara fa
Emocionuese / Gjendja e një veterani-invalid 16 vjet pas luftës (VIDEO) Në një video të realizuar nga iLajm Media dhe që po qarkullon në rrjetet sociale shihet "zhgënjimi" i një veterani të UÇ
Lufta speciale e Serbisë, sponsorizon ISIS-in të provokojë invadimin! Kërcënimi serb ndaj Kosovës është permanent Për shkak të prezencës së NATO-s, Serbia e ka të pamundur të ndërhyjë në
Ja lista e politikanëve veteran, mes tyre Hashim Thaçi e Ali Ahmeti (FOTO LAJM) Komisioni qeveritar për njohjen dhe verifikimin e statusit të dëshmorit të kombit, invalidit të UÇK’së, veteranit, pjesë
Vetëvarja e 56-vjeçarit, kishte gruan invalide dhe tre vajzat studente 56-vjeçari nga Novosela e Vlorës, Llazi Nasi i ka dhënë fund jetës pasi i kishte ardhur një faturë e kripur e dritave pr