999 rezultate për

intime

"500 euro ose të nxorra fotot hot", arrestohet i riu Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në qytetin e Shkupit, pasi një 32-vjeçar ka kërcënuar një të re nga qyteti i tij
“Motrën ma ndau nga burri, e kërcënonte me fotot intime por ajo..”, rrëfimi i vëllait Gjykata e Kavajës, me kërkesë të Prokurorisë, ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Mentor Leçinin, i dyshuar
Kërcënonte ish-të dashurën 17-vjeçaren me foto intime, arrestohet 35-vjeçari Policia e Kavajës ka vënë në pranga një 35-vjeçar pasi ka kërcënuar ish të dashurën me fotot intime në këmbim të një shu
Tentoi të puthë një grua 47-vjeçare, por ja si e pëson i riu shqiptar Nisi si një mbrëmje argëtuesi por përfundoi dramatike për një 30-vjecar me origjinë shqiptare. Ai u takuam me një grua 4
"Lekë dhe seks, ose të publikova fotot intime", emigranti i nxin jetën nënës me fëmijë Miqësia virtuale në rrjetet sociale në internet mes një emigranti shqiptar në Greqi dhe një gruaje të martuar në një qyt
“Lekët ose e hodhëm në FB”, ish-i dashuri kërcënon minorenen me video intime Një nxënëse e klasës së tetë në një shkollë periferike në kryeqytet është detyruar të japë shuma parash 100-2500 lekë të
Seks online me të huajën, 40-vjeçari nga Tirana: Ja si e pësova... Një 40-vjeçar nga Tirana ka denoncuar në Polici një vajzë, që sipas tij është shtetase e huaj, e cila i bën shantazh me
Burrat shqiptarë bëjnë video seksuale në internet me femra, por shikoni si e pësojnë “Burra shqiptarë bëni kujdes! Femra të huaja ju ftojnë në biseda intime por i regjistrojnë dhe ju bëjnë shantazh”. Ky ës
Biseda intime Rama-Vuçiç: Të kam thënë, do kesh probleme po nuk e njohe Kosovën Konferenca për shtyp e kryeministrave të gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor nuk ka shkuar si duhet, shkruan gazeta
Ngacmoi dhe preku vajzat në vende intime, flet 50-vjeçari: Isha i dehur… Udhëtimi në autobuzat e Tiranës përveçse mund të jetë turturues për shkak të kushteve dhe mbimbushjes, mund të jetë edhe
I kërkonte seks, polici ushtarak shantazhon kolegen me video intime Prokuroria e Krimeve të Rënda dërgon në gjyq me akuzën e gjobëvënies, Gersian Dumin, efektivi i policisë ushtarake. Ofic
Andrra publikon momentet intime në shtrat me Sinanin (FOTO LAJM) Që kur shpallën fejeësem Andrra Destani dhe Sinan Hoxha u bënë një ndër çiftet më të përfolura në media. Duke ditur k
Publikohet fotoja intime që pritet t'i hapë mjaft probleme Noizy-t (FOTO LAJM) Jeta sentimentale e Noizy-t ka qenë gjithmonë një mister. Pavarësisht se reperi ka qenë një nga meshkuj më të komentua
Arrestohet shqiptari në Itali, gjen videot intime të çifti dhe kërcënon gruan se… Policia italiane ka vënë në pranga një emigrant nga Shqipëria pasi akuzohet se u ka bërë presion një çifti Italian, duk
Stresi “kokë e këmbë” i dashuruar, zbulon foto intime nga Shën Valentini (FOTO LAJM) Stresi është një ndër këngëtarët shqiptarë të cilit femrat nuk i kanë munguar ndonjëherë. Dhe provë për këtë janë po
EMRI/ Përndoqi nënën e 2 fëmijëve, “maniaku” e pëson keq Dëshira për të patur lidhje me një grua, nënë e dy fëmijëve, i ka kushtuar jo pak, por një vit e gjysmë burgim, Alban Ha
Futbollistit të njohur i vjedhin profilin në Instagram dhe i publikojnë pamje intime (FOTO LAJM) Vjedhja e profileve në rrjetet sociale është bërë problem i madh për personazhet publike. Këtë herë pre e tyre ka rë
Ja kodi që duhet të thotë Donald Trump në momentet intime me Melanian (FOTO LAJM) Presidentët e SHBA-ve përdorin kode specifike kur duan të kalojnë kohë me bashkëshorten e tyre. "Shtëpia e Bardhë, l
Coentrao godet Ronaldon në vend të “gabuar” (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka kaluar një moment të “sikletshëm” në stërvitjen e fundit të Real Madridit, para ndeshjes me Malaga
E TMERRSHME/ 13-vjeçarja nga Durrësi: Babai më prek në vende intime dhe... Ditën e djeshme Policia e Durrësit arrestoi një 56-vjeçar, i cili është denoncuar nga vajza e tij 13 vjeçe për ngacmim s