999 rezultate për

intime

Gruaja fuste "mall" në vendet intime për t'a futur në burg, e pësojnë keq 9 policë Pas zbulimit të një gruaje që fuste drogë për burrin në burgun e Fushë-Krujës, duke e fshehur në vende intime, Shërbimi
Gruaja fshihte "barin" në vendet intime për ta çuar në burgun e Fushë-Krujës Një gramë hashash për një kartë telefoni. Kjo është skema e zbuluar për shpërndarje hashashi në burgun e Fushë Krujës ,
Nga shtrati me një vajzë, Olta Gixhari publikon momentet intime (FOTO LAJM) Olta Gixhari është një nga personazhet më të njohura të ekranit. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh nda
Publikoi padashje foton intime, këngëtarja i jep fund jetës Një ngjarje e rëndë ka tronditur fansat në Korenë e Jugut. Këngëtarja e njohur e “K-Pop” Choi-Jin-Ri, është gjetur e
Skenat intime me Behar Merën, Rita Lati: Më vjen turp, nuk i shoh kurrë (FOTO LAJM) Rita Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në programin “E Diell”. Ajo ndau shumë detaje nga jeta e saj personale dhe atë
Mirupafshim Miley! Liam fotografohet në momente intime me të dashurën e re (FOTO LAJM) Gjatë këtyre javëve është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth u divorcuan vetëm 8 mua
Çfarë nuk shkon me ngjarjen në Kavajë? "Molla e sherrit" jep dëshmi të ndryshme në pak kohë Ditën e sotme Prokuroria e Kavajës ka kërkuar ndalimin e Marsida Qatjas, në banesën e të cilës u vra një shtetas dhe u p
U shtri përtokë për t’i fotografuar pjesën intime, Kim kujton përballjen me paparacët (FOTO LAJM) Shumica e të famshëmve nuk mund të shkojnë askund pa u fotografuar! Të etur për të marrë foto ekskluzive, shumë papar
E kërcënoi se do i publikonte videot me të dashurin nëse nuk bënte s*ks me të, djali e pëson keq “Nuk do të ti nxjerr videot e tua intime në internet nëse do të kryesh marrëdhënie seksuale me mua.” Ky është kërcëni
Fshehu kokainën në pjesët intime dhe u nis drejt Sarandës, si u kap i riu nga Tirana Në Sarandë është arrestuar nga policia një 36-vjeçar pasi është kapur me kokainë. Mësohet se është arrestuar shtetasi me
Pas fotove intime, vazhdojnë ngacmimet publikisht mes Morenës dhe Jason Derulo (FOTO LAJM) Këngëtari me famë botërore, Jason Derulo vijon të tërheqë vëmendjen me komentet e tij ndaj Morena Tarakut. Dje bëri b
I publikuan foto në momente intime, kush është bjondja që u kap mat me Zerkën? (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në media qarkulluan disa foto të këngëtarit Young Zerka, ku shfaqej me një vajzë bjonde. Këngëtari d
Në vaskë me kë? Tuna kthehet nga pushimet dhe publikon momente intime (FOTO LAJM) Tuna së fundmi ndau me të gjithë ndjekësit e saj eksperiencat e saj nga pushimet në Mauritani. Madje këto pushime u
Yllin botëror e "tradhton" veshja, i zbulon pjesët intime (FOTO LAJM) Kengetarja e njohur Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez jane fotografuar në Nikki Beach në St Tropez ditet e fundit, ku ki
Dhoma intime: Ndarja e shtratit martesor zgjatë marrëdhënien tuaj Shumë çifte kanë provuar metodën e shtratit të ndarë dhe kjo i ka bërë më të lumtur në lidhjen e tyre. Përderisa shum
Dalin sheshit kasetat me videot intime të politikanëve (FOTO LAJM) Në mediat sociale të Iranit po bëjnë bujë disa kaseta ku politikanë të njohur në vend kanë filmuar veten duke kryer marr
Puthje të nxehta e prekje, Dua dhe Anwar fotografohen në momente intime (FOTO LAJM) Përfundimisht, Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid nuk qëndrojnë dot një çast larg njëri-tjetrit! Dyshja po e shijo
Fustani e "tradhëton" Anxhela Peristerin, i zbulon pak nga pjesa intime (FOTO LAJM) Fustani e ka ‘tradhtuar’ Anxhela Peristerin. Këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një foto të re në Instagram dhe
U shuan dyshimet, Bora Zemani dhe Donaldi kapen "mat" në çaste intime (FOTO LAJM) Prej kohësh tashmë në media kanë qarkulluar fjalë se Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj janë në një lidhje.
Nuk është grabitja, një lidhje intime solli tragjedinë me dy viktima në Korçë Ngjarja e rëndë me dy viktima në Korçë duket se nuk ka patur shkak grabitjen, por një lidhje të dyshuar jashtëmartesore.