999 rezultate për

intime

Më pak apo më shumë marrëdhënie intime? Sa kalori harxhoni poshtë çarçafëve gjatë karantinës Shtimi i peshës pas kryerjes së marrëdhënies seksuale apo fakti se seksi i rregullt është kontribuesi kryesor është padi
Çifti anglez kapet duke kryer marrëdhënie intime në publik, policia: Kujdes distancën sociale (VIDEO) Çifti kapet duke kryer marrëdhënie disa metra larg Pallatit Mbretëror anglez dhe paralajmërohet vetëm për distancim soci
"Është diçka më intime", Emina Çunmulaj zbulon talentin e fshehur (VIDEO) Modelja ka treguar se është e apasionuar pas skulpturës dhe një ndër skulpturat që ka realizuar e ka punuar që në kohën
E mbanin lidhjen sekret, "Ferideja" kapet mat në momente intime me të dashurin (FOTO LAJM) “Feride” e serialit “Lule të vetmuara” jetën e saj personale e ruan në mënyrë hermetike dhe kurrë nuk kishte bërë publik
E zhveshur me partnerin, modelja publikon foton intime nga tualeti (FOTO LAJM) Emily Ratajkoëski njihet për paraqitjet e saja tejet provokuese, e jo rrallëherë edhe lakuriq. Së fundi, ajo vendosi
Shantazhoi të dashurën nga Lushnja me video intime, dënohet "zv.ambasadori" i Kosovës Gjykata e Tiranës ka dënuar me 8 muaj burgim Jublisa Ziviç, i cili prezantohej si zv.ambasador i Kosovës në Kroaci dhe k
A transmetohet koronavirusi nëpërmjet marrëdhënieve intime? Koronavirusi ka infektuar shumë njerëz nga mbarë bota duke shënuar mbi 4 mijë viktima. Por, një pyetje që padyshim ka ka
E mbanin lidhjen sekret, "Ferideja" kapet mat në momente intime me të dashurin (FOTO LAJM) “Feride” e serialit “Lule të vetmuara” jetën e saj personale e ruan në mënyrë hermetike dhe kurrë nuk kishte bërë publik
A transmetohet koronavirusi nëpërmjet marrëdhënieve intime? Koronavirusi ka infektuar shumë njerëz nga mbarë bota duke shënuar mbi 4 mijë viktima. Por, një pyetje që padyshim ka ka
Duke tundur të pasmet, aktores shqiptare i publikojnë videon intime (VIDEO) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperie
Kur ishte brenda "BB" i nxorrën fotot intime me të dashurin, Genta tregon si e përballoi Genta Gjalpi ka folur lidhur me eksperiencën e saj pasi doli nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, "Big Brother". E f
Po Fero ç'pati, reperi publikon videon intime nga shtrati me Arbenitën (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë tashmë një nga çiftet më të komentuar të showbizit e që shpeshherë kanë tërhequr vëmendjen me dek
Rrëfehet golfistja joshëse: Ish i dashuri shpërndau fotot e mia intime (FOTO LAJM) Paige Spiranac, e etiketuar si Kurnikova e golfit (ishte e ftuar në Dubai Desert Classic), konsiderohet si lojtarja më s
U fol për një video intime me Sorecën, Zv.ministrja e Brendshme reagon sërish Zv.ministrja e Brendshme, Romina Kuko, e cila është përfolur për një video kompromentuese me ambasadorin Luigi Soreca, k
Vajzës së biznesmenit shqiptar dhe Alban Ramosaj i dalin fotot intime nga shtrati (FOTO LAJM) Alban Ramosaj dhe modelja e njohur Niki Delijorgji prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje dashurie, kur vetë Niki
"Enver Hoxha i parë në film", flet aktori: Skenat intime me Nexhmijen në kohën e komunizmit (FOTO LAJM) Aktori i njohur rrëfen përjetimet e diktatorit në filmin “Gjirokastra”, bazuar në historinë e shkruar nga Ismail Kadare.
"Javë e rrëmujshme", Arbenita le Kosovën pas videos intime (VIDEO) Arbenita është kthyer ndër emrat më të komentuar në media. Modelja Arbenita Ismajli është rikthyer sërish në personaz
Pasi i doli videoja intime me ish të dashurin, Arbenita tregon gjithë të vërtetën Është publikuar një video ku Arbenita Ismajli shihet teksa puthet me Kened Tahirin. Në lidhje me këtë ka reaguar Kene
Tradhëtoi Feron? Reagon Arbenita pas videos intime me një djalë tjetër (FOTO LAJM) Një video e Arbenitës teksa puthej me një djalë tjetër ka turbulluar median rozë ditën e sotme. Kenned Tahiri është d
Nuk është Fero, del video intime e Arbenitës me një mashkull tjetër (VIDEO) Pak muaj më parë çifti i njohur Arbenita-Fero janë ndarë. Por mbrëmë Arbenita postoi një fotografi krahas Feros, me t