999 rezultate për

intime

Me të dashurin në shtrat, ish-banorja e BB ndan momente intime (FOTO LAJM) Gerta Shino ka mbetur një nga vajzat më të komentuara në media e në rrjete sociale, që pas daljes nga reality shoë "Big
Si të trajtoni skuqjen mes kofshëve dhe në zonat intime Disa tema janë të sikletshme për t’u biseduar me familjen, madje dhe doktorin dhe një prej tyre janë puçrrat e vogla të
Me foton intime, urimi i Patris për Tunën ishte i paparë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu feston 35-vjetorin e lindjes. Mes shumë urimesh nga miq e fansa, vë
Në momente intime nga jahti, Rezarta Shkurta ndan pamjet me Ermal Hoxhën (VIDEO) Prej disa javësh, këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet me pushime në jug të Shqipërisë. Pak ditë më parë, ajo publikoi
Më të dashuruar se kurrë, Genta ndan momentet intime me partnerin nga pishina (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismaili dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta, po shijojnë së bashku disa ditë të mira
Për herë të parë, Oriola Marashi publikon foton intime me Eros Grezdën (FOTO LAJM) Pas konfirmimit të lidhjes së tyre, tashmë modelja Oriola Marshi dhe futbollisti Eros Grezda janë të lirë të shijojnë da
Nga shtrati, Arbenita ndan me ndjekësit momentet intime me Feron (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë çifti që shpesh ndajnë pjesë intime në rrjete sociale. Aq afër ndjekësve të tyre, saqë shpesh
Forma e gishtërinjve zbulon aspekte intime të njerëzve që nuk i dinim Duket se gishtat mund të tregojnë shumë më tepër sesa ju mendoni...Nëse gjatësia e gishtit të vogël përshkruan dashurinë
Disa vite më i vogël, aktorja e njohur kapet "mat" me të dashurin në momente intime (FOTO LAJM) Aktorja dhe modelja e njohur amerikane, Megan Fox, më në fund vendosi që ta bënte publike marrëdhënien me Machine Gun Ke
Me dedikimin e ëmbël, Dua Lipa ndan publikiht momentet intime me Anwar (FOTO LAJM) Dua Lipa ka ndarë së fundmi disa nga momentet më të bukura të kaluara me të dashurin e saj, Anwar Hadid. "Asgjë nuk ë
Për të gjithë që menduan se janë ndarë, Kim Kardashian publikon foton intime me Kanye West (FOTO LAJM) Kohët e fundit është përfolur se çifti i famshëm, Kim Kardashin dhe Kanye West nuk i kanë aspak mirë gjërat mes tyre. Po
Në momente intime, ylli televiziv kapet "mat" me të dashurin (FOTO LAJM) Ylli televiziv, Charlotte Crosby është fotografuar për herë të parë më të dashurin e saj të ri. Çifti janë kapur në
Oficerja e burgut kapet në momente intime me të burgosurin, i vihen prangat (FOTO LAJM) Një oficere burgu është vënë në pranga, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të burgosur, teksa ai vuan
5 klishe për gratë dhe marrëdhëniet intime që kanë thyer tabutë Për gratë, seksi është më pak i rëndësishëm, gratë mëkatojnë shumë për romancën, gratë nuk bëjnë seks pa dashuri, etj. T
Graciano flet për marrëdhëniet intime: Femrat shqiptare nuk dinë (VIDEO) Balerini i njohur, Graciano Tagani shprehet gjithnjë pa dorashka në emisione e intervista ku është i ftuar dhe kështu ka
Karantinë romantike si e Xhensilës dhe Besit, çifti ndan momentet intime buzë detit (VIDEO) Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë treguar shumë aktiv në rrjete sociale gjatë di
Marrëdhënie intime në kohën e koronavirusit, çfarë duhet të dinë çiftet Që prej fillimit të pandemisë COVID-19 shumë shtete vendosën si mas parandaluese të përhapjes distancimin social. Po
Camila thyen karantinën, kapet "mat" me të dashurin në momente intime (FOTO LAJM) Camila Cabello dhe i dashuri i saj Shaën Mendes kanë thyer karantinën për të marrë pak ajër të pastër në Miami. Çifti
Surprizon vajza e Ornela Muttit, pozon totalisht e zhveshur me skena intime (FOTO LAJM) Naike Rivelli, vajza e bukuroshes italiane Ornela Mutti, ka provokuar jo pak fansat e saj ndërkohë që karantina nuk e ka
U përfolën për lidhje intime, flet moderatorja: Pse mos ja varësh Gregut, është gjithë ai çun Xhesi Muçaj e ftuar në emisionin “Mos u fol shoferit” në TV Ora ka folur edhe për marrëdhënien që ka me djalin e kryemin