999 rezultate për

intime

I çau kafkën, shqiptari vret ish-partneren dhe grekun në momente intime Fotini 43 vjeçe dhe farmacisti 32 vjeçar, Ioannis Zonitsas nuk arritën as të reagonin kur autori hyri në shtëpi me çelës
E vetmja gjë që burrat e harrojnë gjithmonë pas marrdhënieve intime Një sondazh nga Sex Information and Education Council of Canada dhe prezervativët Trojan ka zbuluar që nëse përqafoheni
Puthje e përqafime në shtrat, Arbenita poston momente intime me Feron (FOTO LAJM) Para pak ditësh Arbenita Ismajli tregoi se ajo dhe Fero kishin lënë pas të gjitha keqkuptimet dhe ishin kthyer në krahët
"Nuk pendohem", Lei Kraja rrëfen eksperiencën intime me spanjollin Lei Kraja është një ndër moderatoret më të njohura dhe tërheqëse të sportit. Ajo shpesh herë është përfolur në show
Dalin dëshmitë, si u kërcënua me video intime e mitura nga bashkëmoshatarët (FOTO LAJM) Një vajzë e mitur nga Gjilani është shantazhuar nga bashkëmoshatarët e saj, të cilët vazhdimisht e kërcënonin se do t’i
Puthje në makinë, Rezarta Shkurta ndan momentet intime me Ermal Hoxhën (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta është mjaft e përfolur për martesën e saj me nipin e ish-diktatorit, Ermal H
Skenat intime mes Jennifer Lopez dhe Malumës po bëjnë xhiron e rrjetit (VIDEO) Jennifer Lopez është e fejuar me ish-lojtarin e bejsbollit Alex Rodriguez. Por në një video të publikuar se fundmi shfaq
Shantazhonte ish të dashurën me video intime, i riu dhe kushëriri bien në "kurthin" e policisë Policia e Tiranës ka arrestuar Afrim Kurtin dhe shpallur në kërkim kushëririn e tij Dëfrim Kurti për shantazh. Ata shant
Publikuan fotot intime të shoqes së tyre 17-vjeçare në instagram, akuzohen 15 të mitur Emisioni “Stop” ka shkuar ditën e sotme në Fier, për të zbardhur një situatë ku në një faqe Instagrami janë publikuar pa
"Sa herë je fejuar?", e dashura i bën Seldit pyetjen epike me foton intime nga shtrati (FOTO LAJM) Me një foto të ëmbël teksa shkëmbenin një puthje në buze, Seldi prezantoi pak ditë më parë të dashurën e tij pikërisht n
Pas golit në finalen e Championsit, ylli i Bayren kapet në momente intime me partneren (FOTO LAJM) Kingsley Coman u quajt pa asnjë dyshim, heroi i ndeshjes finale të Ligës së Kampionëve, ku shënoi golin e fitores në kët
Totalisht i dedikuar, Erosi publikon foton intime me Oriolën (FOTO LAJM) Oriola dhe Eros padyshimë mbajnë "kurorë" si një ndër çiftet më të komentuar të kësaj vere. Gjithmonë e më shpesh dek
Me foton "intime", Alban Ramosaj uron kështu vajzën e biznesmenit shqipotar (FOTO LAJM) Alban Ramosaj është një nga këngëtarët më të mirë të muzikës shqiptare që gjithnjë ka ditur të fitojë zemrat e publikut
Këto dy vajza bënë një pasuri të tërë me këtë ide brilante (FOTO LAJM) Shumë vajza të reja kanë shumë vështirësi për të gjetur punë, por dy vajzat të reja kanë treguar se me një ide fare të t
Prindër të ardhshëm, Gigi publikon si rrallëherë foto intime me Zayn (FOTO LAJM) Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik kanë konfirmuar në muajin prill se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë
Videoja intime me Flori Mumajesin, Jonida Maliqit nuk i paska dalë e keqja (FOTO LAJM) Krejt papritur, kur askush nuk kishte dyshuar, në rrjet u shpërnda një video e Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit të kap
Më të dashuruar se kurrë, Oriola publikon momentet intime me Grezdën (FOTO LAJM) Pasi hoqën njëri tjetrin nga Instagrami dhe rrjetit nuk mund t'i shpëtonte ky detaj, Eros Grezda la një koment në fotot
U përfolën për ndarje, Fero publikon videon intime nga dushi me Arbenitën (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë një ndër çiftet të cilët përfliten më shpesh për krizat në lidhjen e tyre, kjo pasi ata "provokoj
Bëri për "një lek" gazetarë, "Rejan" kapet në momente intime me të dashurin (FOTO LAJM) Aktorja turke Ebru Sahin tashmë njihet nga të gjithë prej rolit të saj në serialin “Rejan”. Së fundmi ajo ka qenë në
Në momente intime, MekGregor kapet "mat" me partneren (FOTO LAJM) Ylli i UFC, Conor MekGregor, ka përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave rozë, teksa është kapur “mat” në jaht, duke