999 rezultate për

intime

Shantazhoi të dashurën nga Lushnja me video intime, dënohet "zv.ambasadori" i Kosovës Gjykata e Tiranës ka dënuar me 8 muaj burgim Jublisa Ziviç, i cili prezantohej si zv.ambasador i Kosovës në Kroaci dhe k
A transmetohet koronavirusi nëpërmjet marrëdhënieve intime? Koronavirusi ka infektuar shumë njerëz nga mbarë bota duke shënuar mbi 4 mijë viktima. Por, një pyetje që padyshim ka ka
E mbanin lidhjen sekret, "Ferideja" kapet mat në momente intime me të dashurin (FOTO LAJM) “Feride” e serialit “Lule të vetmuara” jetën e saj personale e ruan në mënyrë hermetike dhe kurrë nuk kishte bërë publik
A transmetohet koronavirusi nëpërmjet marrëdhënieve intime? Koronavirusi ka infektuar shumë njerëz nga mbarë bota duke shënuar mbi 4 mijë viktima. Por, një pyetje që padyshim ka ka
Duke tundur të pasmet, aktores shqiptare i publikojnë videon intime (VIDEO) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperie
Kur ishte brenda "BB" i nxorrën fotot intime me të dashurin, Genta tregon si e përballoi Genta Gjalpi ka folur lidhur me eksperiencën e saj pasi doli nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, "Big Brother". E f
Po Fero ç'pati, reperi publikon videon intime nga shtrati me Arbenitën (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë tashmë një nga çiftet më të komentuar të showbizit e që shpeshherë kanë tërhequr vëmendjen me dek
Rrëfehet golfistja joshëse: Ish i dashuri shpërndau fotot e mia intime (FOTO LAJM) Paige Spiranac, e etiketuar si Kurnikova e golfit (ishte e ftuar në Dubai Desert Classic), konsiderohet si lojtarja më s
U fol për një video intime me Sorecën, Zv.ministrja e Brendshme reagon sërish Zv.ministrja e Brendshme, Romina Kuko, e cila është përfolur për një video kompromentuese me ambasadorin Luigi Soreca, k
Vajzës së biznesmenit shqiptar dhe Alban Ramosaj i dalin fotot intime nga shtrati (FOTO LAJM) Alban Ramosaj dhe modelja e njohur Niki Delijorgji prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje dashurie, kur vetë Niki
"Enver Hoxha i parë në film", flet aktori: Skenat intime me Nexhmijen në kohën e komunizmit (FOTO LAJM) Aktori i njohur rrëfen përjetimet e diktatorit në filmin “Gjirokastra”, bazuar në historinë e shkruar nga Ismail Kadare.
"Javë e rrëmujshme", Arbenita le Kosovën pas videos intime (VIDEO) Arbenita është kthyer ndër emrat më të komentuar në media. Modelja Arbenita Ismajli është rikthyer sërish në personaz
Pasi i doli videoja intime me ish të dashurin, Arbenita tregon gjithë të vërtetën Është publikuar një video ku Arbenita Ismajli shihet teksa puthet me Kened Tahirin. Në lidhje me këtë ka reaguar Kene
Tradhëtoi Feron? Reagon Arbenita pas videos intime me një djalë tjetër (FOTO LAJM) Një video e Arbenitës teksa puthej me një djalë tjetër ka turbulluar median rozë ditën e sotme. Kenned Tahiri është d
Nuk është Fero, del video intime e Arbenitës me një mashkull tjetër (VIDEO) Pak muaj më parë çifti i njohur Arbenita-Fero janë ndarë. Por mbrëmë Arbenita postoi një fotografi krahas Feros, me t
Publikoi momente intime me Feron, Arbenita pendohet dhe fshin këtë foto (FOTO LAJM) Lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli është ndër më të komentuarat në media dhe gjithçka rreth dyshes pritet
Era nxjerr zbuluar Luanën, i ngre fustanin në mes të rrugës (VIDEO) Luana Vjollcës i ndodhi një incident teksa po sfilonte për promon e emisionit. Moderatorja ka postuar një video në In
U vetëhelmua pas shantazheve për videot intime, lirohet nga burgu ish i dashuri i adoleshentes Gjykata e Beratit ka liruar nga burgu 17 vjeçarin Davide Kovaçi, i akuzuar se u bë shkak për vetëhelmimin me pesticide t
Videoja e bujshme, Jonida Maliqi flet për herë të parë e pranon lidhjen intime me Florin Mëngjesin e sotëm, Jonida Maliqi ishte e ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Jonida Maliqi ka folur për herë të parë p
"Nuk është siç duket!" Bora Zemani publikon videon intime me Donald Veshajn (VIDEO) Ata janë përfolur prej kohësh për romancën e tyre dhe janë padyshim një ndër dyshet më të komentuara të momentit. Pak