999 rezultate për

intervistes

Mori miliona për të intervistuar Marjan Rrokun? Gjebrea: “Fali Zot, se nuk dinë se ç’thonë!” Shumë hipoteza u hodhën për moderatorin Ardit Gjebrea, në lidhje me intervistën me Marjan Rrokun. Rrjetet sociale gumëzh
Shpërthen Gjebrea, ja reagimi zyrtar pas intervistës me Rrokun (FOTO LAJM) Moderatori Ardit Gjebrea, ka reaguar mesditën e sotme zyrtarisht pas intervistës së marrë me Marjan Rrokun në qelinë e b
"Blushi kundër Ramës"...Çfarë pritet gjatë intervistës me Ballën?! Një ndër zërat kritikë brënda PS, Ben Blushi, është i ftuari i radhës mbrëmjen e sotme në "Top Story". Kundërshtari krye
Intervista mitomane e kryepeshkop Anastasit dhe çmontimi i saj (VIDEO) Arben LLALLA - Me rastin e festave të fundviti 2015, Kryepeshkopi Anastas Janullatosi si gjithnjë dha një intervistë për
DASH-i, i shqetësuar me numrin e kosovarëve në ISIS Departamentin Amerikan të Shtetit është i shqetësuar në lidhje me radikalizmin dhe pjesmarrjen e kosovarëve, burra dhe g
Gazetari i New York Times: Ballist Morinën e kërcënuan edhe gjatë intervistës Gazetari i prestigjozes New York Times, James Montague ka mbërritur në Elbasan Arena ku do të ndjekë nga afër ndeshjen S
Izmaku: U skuqa nga paraqitja e presidentes në ZDF Deputetja e PDK-së, Xhevahire Izmaku, ka reaguar në Facebook në lidhje me intervistën e presidentes Atifete Jahjaga në t
Shokuese, tifozi godet futbollistin gjatë intervistës (VIDEO) Futbolli venezualian ka marrë një goditje të rëndë. Pas përfundimit të ndeshje, futbollisti Ocanto ishte duke dhënë një
A është Sulejman Osmani tradhëtari i Grupit të Kumanovës? A mund të jetë Sulejman Osmani spiuni i cili tradhëtoi grupin e armatosur në "Lagjjen e Trimave" në Kumanovë? Një përgji
Shfaqje e padëshiruar, vajza urinon gjatë intervistës live (VIDEO) Një vajzë ka fitur simpatinë e shumë banorëve në SHBA, ku gjatë një interviste, ajo nuk ka mbajtur dot nevojat personale
Nicki Minaj e zë gjumi gjatë intervistës Nicki Minaj është një diva, e ndërsa koncertet e saj pasojnë njëra-tjetrën. Angazhimet e saj janë të shumta, e mesa duke
Teuta Rugova: Po rritet fryma rugoviane Bija e ish-presidentit të Kosovës, Teuta Rugova është shprehur optimiste se do të mund të jetë deputete në Kuvendin e Ko
Bosnja në Botëror, Pjaniç qan gjatë intervistës (VIDEO) Kualifikimi historik i Bosnje Hercegovinës në Botërorin "Brazil 2014" ka sjellë një eufori në mbarë kombin boshnjak, por
Kritikat, pas Ronaldos i vjen rradha Casillas Jose Mourinho ka për të gjithë. Pas thumbave që portugezi hodhi në drejtim të Cristiano Ronaldos dhe Pepes, vjen radha e
E zë gjumi gjatë intervistës, gjumë të ëmbël Freedman (VIDEO) Mbase kishte fjetur vonë ose intervista ishte e mërzitshme. Fakt është se gjatë një lidhje të drejtpërdrejtë me Q13 Fox
Korçari që i propozon Orës gjatë intervistës (VIDEO) Propozim nga një shqiptar nga Korça. Kjo është ajo çfarë ka ndodhur gjatë intervistimit të këngëtares Rita Ora, ku drejt
Fevziu: Hoxha të merret me krimet e Enverit, jo me librin Një ditë pas publikimit në “Gazetën Shqiptare” të intervistës së Teuta Hoxhës, autori i librit "Enver Hoxha” Blendi Fev
Rregullat për një aplikim të suksesshëm në Llotarinë Amerikane Sot nga ora 18:00 ka nisur aplikimi për Llotarinë Amerikane (Viza e Shumëllojshmërisë – DV). Aplikimet do të përfundojnë