999 rezultate për

intervistes

Plagosen 11 persona gjatë intervistës së Andres Inistas (VIDEO) Ka shkuar ashtu si asnjë nuk e priste intervista e Iniesta-s për emisonin “Chester” në Spanjë. Mesfushori spanjoll i
Pse femrat e heqin unazën para intervistës së punës Hulumtimet e reja kanë treguar se pothuajse një nga tri femrave e heqin unazën e fejesës apo martesës para një intervist
Nicki Minaj flet për konfliktin me Cardi B, reperja përlotet gjatë intervistës Nicki Minaj është rikthyer fuqishëm në fushën e muzikës, së fundmi reperja ka publikuar dy projekte të reja muzikore.
ON&OFF/ Fevziu ironizon Majlinda Bregun në sy të Bashës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut janë shfaqur prapaskenat e emisioneve të kaluara. Ndër të t
Manja flet për ndërhyrjen e Kryemadhit gjatë intervistës për media Zgjedhja e Kryeprokurores së Përgjithshme të Përkohshme, ka hapur një debat politik i cili ende nuk është shuar. Pozita
Gabimet që nuk duhet t’i bësh kurrë gjatë intervistës për punë Thoni “Kjo është puna e ëndrrave të mia” Dhe nëse është vërtetë kështu, 69% e intervistuesve e konsiderojnë si një furç
Fetai: Kësaj beteje i jam futur edhe për fëmijët e mi Në pjesën e tretë të intervistës, për tre gratë më të fuqishme në Maqedonisë, përkatësisht tri prokuroret e PSP-së, Kati
Deklarata e Elvis Naçit në lidhje me gratë, flet gruaja: E di që adresa e parë jam unë (FOTO LAJM) Me deklaratën për gratë dhe tradhtinë bashkëshortore, Elvis Naçi u kthye në kryefjalën e mediave një muaj më parë ku vid
Taravari kopjon kryetarin e Gostivarit Bejta fjalë për fjalë Në një intervistë për agjencinë e lajmeve INA, kryetari i Komunës në Gostivar Nevzat Bejta ishte pyetur për arsyen e rik
Rrahu barbarisht gazetarin gjatë intervistës, kush është gruaja "Van Dam"? Mirela Topulli është kthyer në “personazhin” më të njohur të publikut për shkak se dhunoi barbarisht një gazetar në krye
Pas kuintave/ Rama del nga "shinat" gjatë intervistës: Ik mos na çaj b**thën (VIDEO) Pas intervistës së tensionuar të kryeministrit Edi Rama me gazetarin Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuarit”, është
Rama-Meta, në prag divorci? Deputeti socialist ka një mesazh për LSI-në: Shihemi.... (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes PS-së dhe LSI-së është këto ditë në pikën më të ulët të saj, kur duket se maskat kanë rënë në raportin e
Panovska: Gruevski manipulon dhe gënjen, presim reagimin e Soros-it (VIDEO) Drejtoresha ekzekutive e Fondacionit të Shoqërisë së Hapur Maqedoni (FSHHM), Fani Karanfilova Panovska në intervistë për
Lady Gaga qan gjatë intervistës, rrëfen ndarjen me të fejuarin (FOTO LAJM) Prej muajsh Lady Gaga ka prishur fejesën me Taylor Kinney. Lidhja e tyre pesë vjeçare pati një fund të dhimbshëm. Në një
Plas gallata me fotomontazhe pas intervistës së Bogoevskit (FOTO LAJM) Ish kreu i DSK-së, Sllobodan Bogoevski, i ftuar mbrëmjen e kaluar në një intervistë për “Tema”, ka thënë se propozimi që
RTVM kërkon falje për lëshimin e intervistës së prokurores Katica Janeva (VIDEO) Përmes një njoftimi zyrtar, Radio-Televizioni i Maqedonisë ka sqaruar çështjen e intervistës së prokurores speciale, Kat
Reagon Noizy pas intervistës së Mozzik, njihen apo jo (FOTO LAJM) Pas intervistës të Mozzik në emisionin Summer Trip ku ai u shpreh që nuk e njihte Noizyn , ska kaluar shumë kohë dhe ai
Emocionuese/De Biasi këndon himnin e Shqipërisë gjatë intervistës (VIDEO) Gianni De Biasi ka konfirmuar edhe një herë se ndihet shqiptar jo vetëm me letra. Gjatë një interviste për gazetarin
Shpërthen Bleona: Besoj në dashuri dhe gjërat nuk i bëj për para Bleona Qereti i kushton një rëndësi të madhe në atë se çfarë shkruajnë mediat rozë për të, dhe lidhur me këtë fakt ajo k
MPJ e Greqisë i përgjigjet presidentit të Maqedonisë Ministria greke e Punëve të Jashtme përmes një deklarate zyrtare ka reaguar ndaj intervistës së presidentit të Maqedonis