999 rezultate për

intervistes

"Të dua shumë", Loredana i shfaqet papritur Mozzikut live në emision (VIDEO) Mozzik ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Nin" në Klan Kosova. Gjatë intervistës me Alaudin Hamitin, Mozzik
Kriza te Barcelona, presidenti Bertomeu merr këtë vendim Sipas RAC-1, presidenti Barcelonës, Josep Maria Bertomeu ka vendosur të takohet urgjentisht me drejtorin sporti të klubi
Maradona dhuron spektakël, kërcen me tifozët në mes të intervistës (VIDEO) Diego Maradona ka dhuruar spektakël pas barazimit 1:1 të Gimnasias në udhëtim te Huracani. Legjenda argjentinase ka
Disa "hile" që ju bëjnë punëdhënësit gjatë intervistës Ditëve të fundit, të kërkoni vetëm një CV të kandidatit për punë, dhe të keni një intervistë standarde nuk mjafton. K
Gazetari ngacmon dhe puth Jul Dedën në mes të intervistës, si reagon aktori (VIDEO) Këtë herë në grackën e kamerës së fshehtë ka rënë aktori i humorit Julja Deda. Gazeta ri emisionit Ronaldo Sharka fto
Aktori me origjinë shqiptare fiksohet keq fare pas gazetares në mes të intervistës Aktori i famshëm turk me origjinë shqiptare, Can Yaman, ka udhëtuar së fundmi drejt Spanjës për t’u takuar me fansat e t
Can Yamanit i ikën truri nga gazetarja, ia kërkon troç gjatë intervistës (VIDEO) Can Yaman ka shkuar së fundmi në Spanjë për t'u takuar me fansat e tij, por ndërkohë ka marrë shumë ftesa për intervista
I vjen keq për Meghan? Kate paska folur në telefon me kunatën pas intervistës prekëse Meghan Markle dhe Princi Harry kanë kaluar një periudhë mjaft të vështirë duke u marrë me lajmet e shtypit britanik.
Rrjeti "shpërthen" në ironi pas intervistës së Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është padyshim një nga personazhet që me prezencën e tij gjithnjë arrin të shkaktojë debate dhe të
Flasin apo jo? Don Phenom injoron Taynën në mes të intervistës (VIDEO) Ndonëse bashkë kanë krijuar një super hit, Tayna dhe Don Phenom prej kohësh thuhet se nuk flasin. Ata nuk ndjekin një
Jondia fsheh lidhjen, Romeo e ngacmon publikisht (FOTO LAJM) Lidhja e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj është ndër më të komentuarat e kësaj vere. Çiftit në fillim i doli paksa situat
Zaho befason Ramën, i merr mikrofonin live në mes të intervistës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja Linda ishin mbrëmë në Butrint për të qenë krah Nicolas Sarcozy-së në shkallët e
Volejbollistes i bie të fikët në mes të intervistës (VIDEO) Volejbollistja Jaqueline Carvalho – e cila e kishte fituar medaljen e artë me Brazilin në Lojërat Olimpike të Beijingut
Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët shqiptarë Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka njoftuar me anë të një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar qytetarët
Shokohet gazetari, profesoresha i heq të gjitha gjatë intervistës (VIDEO) John Humphrys, gazetar i BBC Radio 4, ka përjetuar ndoshta momentin më të sikletshëm të karrierës së tij. Në studio ai k
"Ishe skandal", moderatorja shqiptare i kthehet këngëtares pas intervistës Siç dihet, këngëtarja Jonida Maliqi në muajin maj të këtij viti do të përfaqësojë Shqipërinë në ‘Eurovizion’ me këngën "
Gazetari tregon prapaskenat e intervistës me Balilin: U bllokuan valët e telefonit Gazetari Artan Hoxha deklaroi ditën e sotme se ka mundur të bëjë një intervistë me Balilin. Në Opinion, ai ka rrëfyer
Ndërpritet gjatë intervistës, shikoni klasin e vërtetë të Pogbas (VIDEO) Paul Pogba ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes jo vetëm për shkak të formës së tij, por shumicën e rasteve nga dekl
Mësoni çfarë ndodhi pas kamerave me Xhiselën (VIDEO) Xhisiela Maloku tha fjalët e saj mbrëmë në emisionin ‘Opinion’, disa ditë pasi ajo dhe historia e saj u bënë kryefjalë e
Gafa e Reus gjatë intervistës, zbardh planin e Low Të gjithë prisnin që Marco Reus të ishte në formacionin titullar të Gjermanisë në ndeshjen që ata humbën ndaj Meksikës.