999 rezultate për

interviste

Berisha ndoqi live intervistën e Ramës, por ja çfarë i tërhoqi më tepër vëmendje (VIDEO) Ish kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka ndjekur me interes intervistën e pasardhësit të tij në qeveri, Edi Ramën
Ja si reagon profesori i shkencave politike kur fëmijët i “shkatërrojnë” intervistën me BBC (VIDEO) Çdo gjë po shkonte mirë. Robert E. Kelly, një profesor i shkencave politike nga Universiteti Ndërkombëtar i Pusanit po j
“Jam gati të dorëzohem në Serbi, për lirinë e Haradinajt” Ish-ushtari britanik i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Jon Harrison, i cili ka luftuar vullnetar në Brigadën 138 “
Fevziu tregon përplasjen me Bashën: Shkeli paktin, ja pse nuk e lashë t’i jepte fjalën qytetarit Drejtuesi i emisionit Opinion, Blendi Fevziu ka rrëfyer incidentin e një dite me parë kur kishte të ftuar kryetarin e PD
Kush ia prishi emisionin Arjan Çanit? (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” ishte i ftuar Mandi Nishtulla, emri i vërtetë i të cilit është Mandela, i
Zbulohet arsyeja pse Blendi Fevziu shtyu intervistën e sotme me Ben Blushin Ish-deputeti i PS-së, sot themeluesi i LIBRA-s Ben Blushi reagon në lidhje me ngjarjen e ndodhur sot në Rinas, ku u grab
Stefi Prifti mërzitet me këtë pyetje të Rudinës, ja si ia ndërpret intervistën (VIDEO) Rudina Magjistari ditën e djeshme kishte të ftuar në programin e saj të pasdites, këngëtarin e njohur dhe mjaft të dashu
E priste një intervistë "hard", por ja dilema më e madhe që kishte Fevziu mbrëmë (FOTO LAJM) Blendi Fevziu zhvilloi një intervistë me Kryeprokurorin Adriatik Llalla gjatë mbrëmjes së djeshme, ndërkohë që pak minut
Rama-Meta, në prag divorci? Deputeti socialist ka një mesazh për LSI-në: Shihemi.... (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes PS-së dhe LSI-së është këto ditë në pikën më të ulët të saj, kur duket se maskat kanë rënë në raportin e
Vajza e Micheal Jackson deklaratë tronditëse për vrasjen e babait të saj Paris Jackson beson se babai i saj, Michael Jackson është vrarë. 18-vjeçarja ka dhënë intervistën e parë të saj për revi
Papa Françesku për Trump: Nuk do ta gjykoj, ta shohim se ç’do të bëjë Papa Françesku ka deklaruar se nuk do ta gjykojë Presidentin Donald Trump pa e parë se ç’do të bëjë. Në një intervist
De Biasi: Këta djem nuk mund të arrijnë më shumë se kaq Trajneri i Shqipërisë, Giuanni De Biasi duket mosbesues edhe për të ardhmen e grupit të lojtarëve që drejton. Në një int
Panovska: Gruevski manipulon dhe gënjen, presim reagimin e Soros-it (VIDEO) Drejtoresha ekzekutive e Fondacionit të Shoqërisë së Hapur Maqedoni (FSHHM), Fani Karanfilova Panovska në intervistë për
Eni Çobani del "blof" në intervistën e Rudina Magjistrit, ja si u zbulua "gënjeshtra" (VIDEO) Eni Çobani, avokatja e njohur për publikun shqiptare falë rubrikës ‘Shihemi në gjyq’, ka qenë e ftuar në emisionin e Rud
Ahtisaari intervistë në Huffington Post për Kosovën Ish-presidenti i Finlandës Martti, njeriu mbi propozimet e së cilit Kosova shkoi drejt pavarësisë, ka thënë një intervis
Adem Salihaj apel kryeministrit: Rrëzoje murin Qeveria e Kosovës nuk do të duhej të lejonte fare ndërtimin e murit në veri të vendit. Institucionet do të duhej qe ta m
Ajola Xoxa, shtatzënë? Gazetarja publikon mesazhet mbi "barkun e rrumbullakosur" (FOTO LAJM) Në një intervistë për Rudina Magjistarin, Kryebashkiaku Veliaj u shpreh se në vitin 2017 ka planifikuar së bashku më bas
RRËFIMI/ "Burri drogaxhi më bëri prostitutë që të blinte drogën e tij" (VIDEO) Ajo preferon ta quajmë Ela. Është një grua e re në moshë dhe tregon në një intervistë për InTv dramën e jetës së saj dhe
Ish-gardisti rrëfen vrasjen e gruas: Ja përse u grindëm (VIDEO) “Vjehrra ishte shkaktare”. Kështu thotë Admir Dervishi, gardisti që vrau më 6 prill të këtij viti bashkëshorten e tij Il
Babai i fëmijës së Tunës reagon për herë të parë (FOTO LAJM) Pasi Tuna pranoi publikisht shtatzëninë, babai i fëmijës së saj, Patris Berisha, ka dhënë shenjat e para të mbështetjes