999 rezultate për

interviste

Thaçi për TV serb: Largoni mitet mbi Kosovën Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se Serbia duhet të largohet nga miti për Kosovën dhe të shikojë nga e ardhmj
Ed Sheeran i jep fund beqarisë? Ja çfarë ka deklaruar këngëtari (FOTO LAJM) Këngëtari i famshëm Ed Sheeran ka sqaruar të gjithë nëse vërtet nuk do të jetë më beqar. Ishte Russell Crowe, ai që
INTERVISTË/ Fjona, studentja më e mirë në universitetin më të mirë në botë E përkushtuar ndaj mësimeve, preçize në përgjigje dhe shumë modeste, ajo është shpallur studentja më e mirë e Maturës Sh
Vizë për në SHBA? Ambasada ka një lajm shumë të mirë për ju Nëse po planifikoni të udhëtoni drejt SHBA-së këtë verë? Ambasada ka një lajm shumë të mirë për ju. Një ndër “penge
Pas daljes nga "Big Brother", Damiano në gjygj me TCH? (FOTO & VIDEO) Dalja e Damianos nga shtëpia e "Big Brother" bëri shumë bujë duke qenë se ai ishte një nga banorët më të preferuar dhe p
Ndiqni LIVE intervistën e Ben Blushit për portalin Albeu.com (VIDEO) Kreu i LIBRA-s Ben Blushi në këto momente po zhvillon një intervistë të drejtpërdrejt me kryeredaktorin e Albeu.com, Emi
Sonte në 21:00, Ben Blushi intervistë LIVE në portalin "Albeu" Kreu i LIBRA-s Ben Blushi do të jetë sonte në një intervistë të drejtpërdrejt në orën 21:00 përballë gazetarit Emirjon S
“Sherri” me Roza Latin, reagon për herë të parë Aurela Hoxha Roza Lati ishte e para që sulmoi në një intervistë, Aurela Hoxhën. Ajo e akuzoi modelen se shkonte në pushime me paratë
Trump "imërzitet" se e pyesin për Obamës, ndërpret intervistën (VIDEO) Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka ndërprerë intervistën në CBS me fjalën 'mjaft', pas disa pyetjeve që i janë bërë
Ja kë mori Meta me vete në intervistën e tij të parë si President (FOTO LAJM) Presidenti i sapo zgjedhur Ilir Meta është i ftuar sonte në emisionin “Opinion”. Kjo është intervista e parë që Meta
Gazetari e pyet për Obamën, Trump ndërpret intervistën (VIDEO) Presidenti i Amerikës, Donald Trump e ka përfunduar intervistën në “CBS” me fjalën ‘mjaft’. Në intervistë për televiz
Gazetarja rrëfen intervistën mes “të fortësh” me Ervin Dalipajn Ervin Dalipaj është viktima e vrasjes së dyfishtë sot në Sukth. Gazetarja e kronikës Klodiana Lala është njeriu të cili
Gallata në sfidën Teuta-Kukësi: "O xhuxh do shkallë, të japësh intervistën!" Kukësi arrti një fitore të rëndësishme dje në Durrës ndaj Teutës, por momenti më pikant ka qenë në përfundimin e ndeshje
SHËNIM/ Një intervistë frikshëm e pazakontë e Ramës (FOTO LAJM) Nga Albeu.com Kryeminitri Edi Rama dha një intervistë 5 minutëshe për Vizion Plus sot duke i bërë thirrje kreut
Thaçi, i gatshëm të mbështesë shumicën prej 67 deputetësh (VIDEO) Në një intervistë të dhënë për Lajm Tv, kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka thënë se partia e tij është e gatshme të pë
Pas kuintave/ Rama del nga "shinat" gjatë intervistës: Ik mos na çaj b**thën (VIDEO) Pas intervistës së tensionuar të kryeministrit Edi Rama me gazetarin Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuarit”, është
Ndiqni LIVE intervistën e Ramës (VIDEO) Kryeministi Edi Rama sonte është i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, të gazetarit Ylli Rakipi. Me anë të një statu
SHOKUESE/ Shqiptari qëllon veten në intervistën “live” me gazetarin Emisioni “Fiks Fare” transmetoi këtë të enjte një ngjarje të pazakontë për gazetarinë shqiptare. Një emigrant shqipta
Messi në intervistë ndryshe: Nuk ma ndjen për kritikat! Jemi mësuar ta shohim të qetë, por dhe Messi ka shpërthimet e tij si në fushë ashtu dhe jashtë saj. "Pleshti" ka folur n
Bukuroshja e Seria A interviston Mihajlovic: Gjithmonë e kam admiruar! Laura Barrieles është një personazh shumë i njohur në Itali. Bukuroshja që është imazhi i Seria A së fundmi ka bërë një