E FUNDIT/ Shpërthen bombula e gazit në Vlorë
999 rezultate për

interviste

Sanches flet në një intervistë për rëndësinë e Guardiolës në karrierën e tij Kur Pep Guardiola ishte trajner i Barcelonës në 2012, Alexis Sanchez ishte pjesë e skuadrës së Blaugranasve dhe ai ka zb
"Nuk kam ardhur për të mbledhur topa", ylli i njohur kërcënon Bayernin Joshua Kimmich konsiderohet si një ndër talentet më premtues në Gjermani, dhe jo vetëm. Mbrojtësi i krahu t të djathtë t
Sherr i madh mes Fatmës dhe Gjikos Një nga gjërat e shumta që Fatma Methasani tha e ftuar në emisionin Thumb, ishte për sherrin që ka ndodhur mes saj dhe r
INTERVISTA/ Rama përballë Lufti Dervishit: Më në fund, intervistë mes njerëzish Kryeministri Edi Rama ishte në një intervistë me gazetarin e njohur Lutfi Dervishi në emisionin "Përballë" në RTSH. Rama
Dhjete pika post interviste të "gabuar"! nga Genti Pulti - Intervista e dhene nga Top Channel me Presidentin Erdogan eshte nje interviste e porositur, e that
Rama më romantik se kurrë, shkon me lule në dorë në intervistë Kryeministri Edi Rama pavarësisht se nuk ka lënë intervistë pa marrë pjesë, ai po aty live i quan mediat “kazat mediatik
Gazetarja ndërpret intervistën për ezanin, shikoni reagimin e Ramës Në kohë që zhvillohej intervista e gazetares Rudina Xhunga me kryeministrin Edi Rama, në emisionin “Dritare me Rudinën”,
Çfarë duhet të shmangni në intervistën tuaj të parë të punës Nëse dëshironi të krijoni një përshtypje të parë sa më të mirë tek të tjerët, të fitoni punën e ëndrrave apo që disa nje
Thaçi për TV serb: Largoni mitet mbi Kosovën Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se Serbia duhet të largohet nga miti për Kosovën dhe të shikojë nga e ardhmj
Ed Sheeran i jep fund beqarisë? Ja çfarë ka deklaruar këngëtari (FOTO LAJM) Këngëtari i famshëm Ed Sheeran ka sqaruar të gjithë nëse vërtet nuk do të jetë më beqar. Ishte Russell Crowe, ai që
INTERVISTË/ Fjona, studentja më e mirë në universitetin më të mirë në botë E përkushtuar ndaj mësimeve, preçize në përgjigje dhe shumë modeste, ajo është shpallur studentja më e mirë e Maturës Sh
Vizë për në SHBA? Ambasada ka një lajm shumë të mirë për ju Nëse po planifikoni të udhëtoni drejt SHBA-së këtë verë? Ambasada ka një lajm shumë të mirë për ju. Një ndër “penge
Pas daljes nga "Big Brother", Damiano në gjygj me TCH? (FOTO & VIDEO) Dalja e Damianos nga shtëpia e "Big Brother" bëri shumë bujë duke qenë se ai ishte një nga banorët më të preferuar dhe p
Ndiqni LIVE intervistën e Ben Blushit për portalin Albeu.com (VIDEO) Kreu i LIBRA-s Ben Blushi në këto momente po zhvillon një intervistë të drejtpërdrejt me kryeredaktorin e Albeu.com, Emi
Sonte në 21:00, Ben Blushi intervistë LIVE në portalin "Albeu" Kreu i LIBRA-s Ben Blushi do të jetë sonte në një intervistë të drejtpërdrejt në orën 21:00 përballë gazetarit Emirjon S
“Sherri” me Roza Latin, reagon për herë të parë Aurela Hoxha Roza Lati ishte e para që sulmoi në një intervistë, Aurela Hoxhën. Ajo e akuzoi modelen se shkonte në pushime me paratë
Trump "imërzitet" se e pyesin për Obamës, ndërpret intervistën (VIDEO) Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka ndërprerë intervistën në CBS me fjalën 'mjaft', pas disa pyetjeve që i janë bërë
Ja kë mori Meta me vete në intervistën e tij të parë si President (FOTO LAJM) Presidenti i sapo zgjedhur Ilir Meta është i ftuar sonte në emisionin “Opinion”. Kjo është intervista e parë që Meta
Gazetari e pyet për Obamën, Trump ndërpret intervistën (VIDEO) Presidenti i Amerikës, Donald Trump e ka përfunduar intervistën në “CBS” me fjalën ‘mjaft’. Në intervistë për televiz
Gazetarja rrëfen intervistën mes “të fortësh” me Ervin Dalipajn Ervin Dalipaj është viktima e vrasjes së dyfishtë sot në Sukth. Gazetarja e kronikës Klodiana Lala është njeriu të cili