999 rezultate për

interviste

Berisha: Rama, skandaloz në intervistën tek "Euronews" Ish-kryeministri Berisha i vlerëson një marrëzi deklaratat e bujshme të Ramës në intervistën për "Euroneës" ku tha se ha
“Kemi dasmë!” Këngëtarja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Bëhuni gati për një dasmë në showbiz-in shqiptar pasi një çift i njohur ka vendosur të kurorëzojë dashurinë! Bëhet fj
Intervistë ekskluzive për Albeu.com, Zguro: Rikthimi në Superiore? Kurrë mos thuaj kurrë Vangjel Zguro, fubollisti nga Pogradeci i cili ka një karrierë të pasur në Kategorinë Superiore duke luajtur për më skua
Jondia fsheh lidhjen, Romeo e ngacmon publikisht (FOTO LAJM) Lidhja e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj është ndër më të komentuarat e kësaj vere. Çiftit në fillim i doli paksa situat
Prokurori nuk paraqitet në KLP, kërkon shtyrje të procesit gjyqësor Prokurori Behar Dibra nuk është paraqitur në Këshillin e Lartë të Prokurorisë për të zhvilluar intervistën në kuadër të
Zaho befason Ramën, i merr mikrofonin live në mes të intervistës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja Linda ishin mbrëmë në Butrint për të qenë krah Nicolas Sarcozy-së në shkallët e
Dhjetë pyetjet më të shpeshta në një intervistë pune Shumë nga këto pyetje janë standarde dhe e kanë burimin nga CV-ja. Krijoni një situatë sikur jeni në intervistë dhe p
Shokon ish-sulmuesi brazilian: Pija drogë sistematikisht kur isha me pushime Ish-sulmuesi brazilian, Mario Jardel, ka shtangur së fundmi me rrëfimin e tij në një intervistë. Shtatlarti, i cili k
Jonida Vokshi interviston bashkëshortin, shikoni si i përgjigjet ai (VIDEO) Rreth një muaj më parë, e ftuar në emisionin "Xing me Ermalin", Jonida Vokshi foli hapur për lidhjen e saj me Besnikun.
Tre orë në aeroport dhe intervistë me furçë WC-je: Turqit "çmenden" në Islandë Rrezikohet të kthehet në një çështje diplomatike trajtimi që i është bërë mbrëmë Kombëtares së Turqisë në Islandë, ku do
Flasin ekspertët: Çfarë të vishni në një intervistë pune Në momentin e parë, njerëzit ju masin nga koka te këmbët. Që nga menyra se si jepni dorën dhe deri te këpucët që keni ve
La nam me intervistën dhe pastaj shau kritikët, tani Jonida ka një mesazh Sot mbahet nata e dytë gjysmëfinale e Eurovision, ku Shqipëria do të këndojë e 14-a në rradhë. Për të gjithë shqipta
Gazetarja serbe rrëfen si reagoi Rama kur i tregoi tre gishtat Kryeministri Edi Rama dha një intervistë për televizionin serb "Pink TV" duke theksuar se rajoni duhet të heqë dorë nga
Jepte lajmet me gjoksin jashtë, spikerja tregon si u hakmor Gent Cakaj pasi i nxorri intervistën (FOTO LAJM) Larg modestisë, Enki Bracaj e pohon se koha kur jepte lajme me dekoltenë zbuluar në “Zjarr tv” e rriti audiencën e telev
Fjalia e Vuçiçit që zbuloi se Rama dhe Thaçi po shisnin Kosovën Kur u hap debati mes ndryshimin e kufijve të Kosovës, ata që e kundërshtonin këtë veprim e quajtën si një nismë me qendë
Neymar: Ende e dua Barçën Sulmuesi i PSG Neymar ka shpjeguar largimin e tij nga klubi katalanas në një intervistë për kanalin "ESPN". Neymar, k
Volejbollistes i bie të fikët në mes të intervistës (VIDEO) Volejbollistja Jaqueline Carvalho – e cila e kishte fituar medaljen e artë me Brazilin në Lojërat Olimpike të Beijingut
Po çmend femrat greke, ylli televiziv tregon që është shqiptar (FOTO LAJM) Vasil Sandria është njëri nga protagonistët e spektaklit televiziv më të famshëm në Greqi, "Power of Love". Në një i
Një televizion merr në intervistë burrin që vrau barbarisht gruan dhe vajzën (VIDEO) Pjetër Ndrecaj, i dënuari me burgim të përjetshëm për vrasjen e gruas dhe vajzës së tij në Gjakovë, në një intervistë ka
Lucas Podolski i shkruan Ilda Bejlerit në "Instagram", publikohet biseda (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare ka marrë një mesazh në “Instagram” nga futbollisti i njohur Lucas Podolski. Emri i saj ës