999 rezultate për

interviste

Këngëtarja e njohur zbulon pse pinte alkool para çdo interviste dhe performance (FOTO LAJM) Ellie Goulding pranoi se ka pirë një gotë alkool para intervistave dhe performancave për t’u dukur “më e çmendur ose më
Humbën njeriun e afërm, Rama braktis intervistën "live" (FOTO LAJM) Djali i kryeministrit Rama ditën e sotme bëri një dedikim për një nga viktimat e tërmetit të 26 shtatorit. Lidhur me
EKSKLUZIVE/ Ardian Abazaj tregon ambiciet e Pogradecit për në Superiore: Nuk i trembemi askujt Pogradeci këtë sezon na ka befasuar të gjithëve si me lojë ashtu dhe me rezultate. Liqenorët mbajnë vendin e dytë në Kat
Si të vishemi për një intervistë pune? robat e duhura kanë fuqinë të na bëjnë të ndihemi mirë. E për një intervistë, cila do ishte veshja e duhur e që njëkohës
Gjendja shëndetësore e Schumacher? Bashkëshortja për herë të parë jep intervistë (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Michael Schumacher ka dhënë intervistën e parë, shumë vite pas aksidentit të rëndë të legjendës së Formu
ATENTATI/ Arjan Ndoja përgënjeshtron gjithë deklaratat: Nuk kam dhënë asnjë intervistë Pak ditë më parë u tentua ekzekutimi i prokurorit Arjan Ndoja në Durrës. Pavarësisht plagosjes në media u shpërndanë
I vjen keq për Meghan? Kate paska folur në telefon me kunatën pas intervistës prekëse Meghan Markle dhe Princi Harry kanë kaluar një periudhë mjaft të vështirë duke u marrë me lajmet e shtypit britanik.
Rama intervistë për mediat greke: Kacifas nuk sjell asnjë konflikt midis shqiptarëve dhe grekëve Kryeministri Edi Rama së fundmi ndodhet në shtetin fqinj grek, ku ndër të tjerash ka përmendur dhe përkujtimin e elimini
Messi intervistë për prestigjozen "AS", do njiheni me shumë përgjigje nga "pleshti" Lionel Messi ka dhënë një intervistë për prestigjiozen spanjolle "AS", ku ka folur për shumë tema. Ylli i Barcelonës
Rrjeti "shpërthen" në ironi pas intervistës së Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është padyshim një nga personazhet që me prezencën e tij gjithnjë arrin të shkaktojë debate dhe të
Ka plan të rrëfehet? Pas shumë kohësh Mozzik pranon intervistë (FOTO LAJM) Mozzik ka vendosur të rikthehet sërish në ekran, por këtë herë si i ftuar në një program të njohur televiziv. Ai ka n
Tifozët e Milanit kujtojnë intervistën e Piolit: Jam tifoz i Interit, kam lindur zikaltër Pavarësisht ecurisë negative të skuadrës, dhe fushatës për largimin e Giampaolos, tifozët e Milanit duken sërish të pakë
Dybala jep intervistë, Ronaldo dhe Bonucci nuk e lënë rëhat (VIDEO) Protagonistë në fushën e blertë të “San Siro-s”, protagonist edhe jashtë saj. Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala dhanë s
Rrëmbimi i inskenuar, vajza telefonoi nënën pasi e dëgjoi mes lotësh në intervistë Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja që coi peshë ditën e djeshme Tiranën. Dyshimet se një vajzë ishte rrëmbyer n
"Ylli" i Salzburgut: Kam kopjuar dietën e Ronaldos, idhulli im Zlatan Ibrahimovic Në debutimin e tij, kundër Genk, realizoi tregolësh. Këtë të mërkurë, kundër Liverpoolit, në “Anfield”, realizoi një tje
Flasin apo jo? Don Phenom injoron Taynën në mes të intervistës (VIDEO) Ndonëse bashkë kanë krijuar një super hit, Tayna dhe Don Phenom prej kohësh thuhet se nuk flasin. Ata nuk ndjekin një
Mourinho godet sërish në intervistën me prezantuesen e çmimeve të FIFA-s (VIDEO) Jose Mourinho u pyet ado ta kishte drejtuar ekipin më të mirë të vitit të FIFA-s në një ndeshje të një kupe ndërplanetar
Ministri i punëve të brendshme në Greqi: Nuk ndryshon Marrëveshja e Prespës Takis Teodorikakos, Ministri i punëve të brendshme në Greqi ka deklaruar se Marrëveshja e Prespës nuk ka kthim mbrapa, d
Rama i prin lajmit të keq për negociatat përmes një interviste Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me hapjen ose jot ë negociatave me BE-në duke thënë se lajmin nëse Shqipëria e
Kameramanit i bie të fiktë, rrëzon objektin dhe i ndërpret intervistën Bashës (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në studion e “Syri Tv”, ku dha një intervistë mbi situatën pol