999 rezultate për

interviste

La nam me intervistën dhe pastaj shau kritikët, tani Jonida ka një mesazh Sot mbahet nata e dytë gjysmëfinale e Eurovision, ku Shqipëria do të këndojë e 14-a në rradhë. Për të gjithë shqipta
Gazetarja serbe rrëfen si reagoi Rama kur i tregoi tre gishtat Kryeministri Edi Rama dha një intervistë për televizionin serb "Pink TV" duke theksuar se rajoni duhet të heqë dorë nga
Jepte lajmet me gjoksin jashtë, spikerja tregon si u hakmor Gent Cakaj pasi i nxorri intervistën (FOTO LAJM) Larg modestisë, Enki Bracaj e pohon se koha kur jepte lajme me dekoltenë zbuluar në “Zjarr tv” e rriti audiencën e telev
Fjalia e Vuçiçit që zbuloi se Rama dhe Thaçi po shisnin Kosovën Kur u hap debati mes ndryshimin e kufijve të Kosovës, ata që e kundërshtonin këtë veprim e quajtën si një nismë me qendë
Neymar: Ende e dua Barçën Sulmuesi i PSG Neymar ka shpjeguar largimin e tij nga klubi katalanas në një intervistë për kanalin "ESPN". Neymar, k
Volejbollistes i bie të fikët në mes të intervistës (VIDEO) Volejbollistja Jaqueline Carvalho – e cila e kishte fituar medaljen e artë me Brazilin në Lojërat Olimpike të Beijingut
Po çmend femrat greke, ylli televiziv tregon që është shqiptar (FOTO LAJM) Vasil Sandria është njëri nga protagonistët e spektaklit televiziv më të famshëm në Greqi, "Power of Love". Në një i
Një televizion merr në intervistë burrin që vrau barbarisht gruan dhe vajzën (VIDEO) Pjetër Ndrecaj, i dënuari me burgim të përjetshëm për vrasjen e gruas dhe vajzës së tij në Gjakovë, në një intervistë ka
Lucas Podolski i shkruan Ilda Bejlerit në "Instagram", publikohet biseda (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare ka marrë një mesazh në “Instagram” nga futbollisti i njohur Lucas Podolski. Emri i saj ës
Si reagonte Rugova kur pyetej për vrasjen e familjes Jashari (VIDEO) Presidenti i parë i Kosovës së pasluftës, Ibrahim Rugova, në një intervistë të rrallë dhënë RTK-së, menjëherë pas luftës
"Kush fiton qeveris, kush humb rri...", Rama intervistë në Rai News Kryeministri Edi Rama ka përsëritur sërish se nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen dhe ata që fitojnë do të qeverisin ndër
Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët shqiptarë Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka njoftuar me anë të një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar qytetarët
Shokohet gazetari, profesoresha i heq të gjitha gjatë intervistës (VIDEO) John Humphrys, gazetar i BBC Radio 4, ka përjetuar ndoshta momentin më të sikletshëm të karrierës së tij. Në studio ai k
"Ishe skandal", moderatorja shqiptare i kthehet këngëtares pas intervistës Siç dihet, këngëtarja Jonida Maliqi në muajin maj të këtij viti do të përfaqësojë Shqipërinë në ‘Eurovizion’ me këngën "
Jankullovskës nuk i intereson më Gruevski Ish-ministrja e punëve të brendshme e Maqedonisë, Gordana Jankullovska, ka deklaruar se nuk e ka parë intervistën e fund
Majko, kundër planit Thaçi-Vuçiç për ndarjen e Kosovës Ish-kryeministri Pandeli Majko, i cili ishte në detyrë gjatë luftës së Kosovës shprehet kundër planit Thaçi-Vuçiç për nd
Si Gjiko me Elitën, reperi shqiptar tregon si u fejua me gazetaren Rreth një vit më parë bëri bujë të madhe historia e dashurisë mes reperit Gjiko dhe gazetares Elita Rudi, lidhja e të ci
Befason modelja, kam kryer mardhënie me lojtarë te Realit dhe Barcelonës (FOTO LAJM) Modelja e njohur botërore, Belena Roka, ka dhënë një deklaratë bombastike, e cila zakonisht njihet për deklarata të till
Gazetari tregon prapaskenat e intervistës me Balilin: U bllokuan valët e telefonit Gazetari Artan Hoxha deklaroi ditën e sotme se ka mundur të bëjë një intervistë me Balilin. Në Opinion, ai ka rrëfyer
E intervistoi para arrestimit, gazetari tregon si u realizua dorëzimi i Balilit I shumëkërkuari Klement Balili pak orë para dorëzimit në Policinë e Shtetit ka dhënë një intervistë ekskluzive për gazet