999 rezultate për

interviste

Genta Ismajli në romancë me një amerikan? Genta Ismajli është përgjigjur mjaft shkurt dhe prerë në lidhje me jetën e saj private. Këngëtarja në një intervistë të
Ja çfarë tha Basha në intervistën për "Zërin e Amerikës" Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha i ftuar për intervistë nga "Zëri i Amerikës" ka folur gjërë e gjatë rreth aktual
Fakte tronditëse nga Nano: Ja pakti 10 vjeçar Rama-Meta (VIDEO) Teksa hapen arkivat e vjetra, shumë përgjigje meren në kohë reale, duke hedhur poshtë shumë hipoteza. Në një intervistë
Haziri: Thaçi si president dobëson PDK-në, forcon LDK-në Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, gjatë një interviste në Info Magazine në Klan Kosova ka thën
Shpërthen Gjebrea, ja reagimi zyrtar pas intervistës me Rrokun (FOTO LAJM) Moderatori Ardit Gjebrea, ka reaguar mesditën e sotme zyrtarisht pas intervistës së marrë me Marjan Rrokun në qelinë e b
Gjebrea: S’kishim për qëllim të bënim drejtësi me intervistën E gjithë zhurma e madhe që ndodhi pas realizimit të intervistës me të dënuarin me burg përjetë Marjan Rroku, një reagim
SHËNIM/ Një intervistë si e Marjanit edhe për Nazimen Intervista e Ardit Gjebresë me Marjan Rrokun, të dënuarin për vrasjen e dyshiftë në vitin 2001 të Mbarime dhe Alda Canaj
"Nuk ulem në stolin e Italisë" Ai përflitet si një nga pasuesit e Antonio Contes në stolin e Italisë, por Fabio Capello nuk ndryshon mendim. 69-vjeç
Vidal ndërpret intervistën e Allegrit, ja shkaku (VIDEO) Arturo Vidal nuk e ka harruar Juventusin dhe shokët e skuadrës që ka lënë në Torino. Mesfushori i Bayernit zhvilloi një
Pas Metës, "Zëri i Amerikës" ia ndërpret intervistën Ilir Beqajt (VIDEO) Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja ka qenë duke dhënë intervistë për "Zërin e Amerikës" kur u përballë me diçka të pazak
"Mos më merr mua në intervistë, nuk vlej më" Francesco Totti është drejt fundit të karrierës dhe këtë gjë e vërtetoi edhe mbrëmë me sjelljen tij pas përfundimit të s
Çfarë keni me Rudinën? Nga Sokol DEMA - Zhurma sociale që bëri personazhi i vdekur i telenovelës “Bidaai”, Sadna, dhe lotët që shqiptarët derdh
Hueyda El Saied: Pas spektaklit, Misheli u gëzua se do të gatuaj për të Hueyda El Saied garoi “Në një Javë” për një kauzë në ndihmë të fëmijëve të qendrës TISS (qendër psiko-sociale për fëmijë
"Blushi kundër Ramës"...Çfarë pritet gjatë intervistës me Ballën?! Një ndër zërat kritikë brënda PS, Ben Blushi, është i ftuari i radhës mbrëmjen e sotme në "Top Story". Kundërshtari krye
Haradinaj: Investitorët nuk po i largon molotovi Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, nuk do të ndalet së protestuari derisa kryeministri Isa Mustafa e zëvendësi i tij, Hash
Kur mediat në Tirane e quanin Thaçin "simbol i brezit të ri" (FOTO) Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, ka publikuar sot në profilin e tij në Facebook inte
Kush e urdhëroi Zaevin të jepte intervistë në Kanal 5? (VIDEO) Nëse fiton në zgjedhjet e ardhshme, Zaev u premtoi qytetarëve e do t’u siguroj miratim transparent të buxheteve dhe liri
Intervista mitomane e kryepeshkop Anastasit dhe çmontimi i saj (VIDEO) Arben LLALLA - Me rastin e festave të fundviti 2015, Kryepeshkopi Anastas Janullatosi si gjithnjë dha një intervistë për
Ja nga kush frymëzohet Rita Ora për veshjet Në jo pak raste kemi parë që Rita Ora të eksperimentojë me stilin e saj të veshjes. Por këtë gjë, ajo e ka konfirmuar në
Veliaj: Kam ëndërr një fëmijë Erion Veliaj gjatë një intervistë për emisionin "Vila 24" në News 24 ka thënë se ka ëndërr këtë vit një fëmijë. Ai ka