999 rezultate për

interviste

Spiropali sulmon Blushin dhe Hafizin: Kanë mbetur si peshku në zall Elisa Spiropali ka thumbuar deputetët socialistë Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi për kundërshtitë që bëjnë ndaj Edi Ramës.
Shkon për një intervistë pune në BBC, ja çfarë i ndodh (VIDEO) Tekniku i kompjuterëve, Guy Goma, dhjetë vite më parë kishte shkuar për të kërkuar punë në televizionin e famshëm britan
Eneda Tarifa flet për intervistën në anglisht: Ja përse nuk i hodha në gjyq Një shuplakë e fortë ishte për Eneda Tarifën lidhur me intervistën në anglisht, por ajo është rrëfyer edhe në lidhje me
Ja kush do shfaqet në ekran pas 15 viteve Filip Çakuli është drejtori i një prej emisioneve më të ndjekura. Ai është munduar të qëndrojë gjithmonë jashtë kamerave
Juve çmenduri për një futbollist shqiptar, ja përgjigja e tij Shkodran Mustafi vazhdon të jetë në qendër të merkatos evropiane. Lojtari i Valencias, së fundmi ka përfunduar në “rad
Rozana Radi: Unë nuk di të shtirem në jetë Rozana Radi e cila është një aktore e lindur, di që ta mbajë mjaft mirë çdo rol që asaj i serviret. Gjatë një interviste
Petit shokon botën e futbollit: Franca bleu Kupën e Botës 1998 (FOTO) Fituesi i Kupës së Botës, Emmanuel Petit, ka shokuar tifozët e futbollit me këtë deklaratë në lidhje me kampionatin botë
Shpërthen Bleona: Besoj në dashuri dhe gjërat nuk i bëj për para Bleona Qereti i kushton një rëndësi të madhe në atë se çfarë shkruajnë mediat rozë për të, dhe lidhur me këtë fakt ajo k
Ivanov: Sot do t’ju tregojë se pse i fala kriminelët Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov ka lajmëruar se sot në orën 15:00 në kabinetin e tij do të jap një intervistë par
Meta: Duhet të zbulohet vrasja e Ahmet Krasniqit (VIDEO) Kryetari i Parlamentit, Ilir Meta, i ftuar në emisionin “Komiteti” ka folur rreth vrasjes misterioze të ish-ministrit të
Haradinaj: Koalicion me PDK-në nëse na bind Kadri Veseli Ramush Haradinaj nuk e hedh poshtë mundësinë e një koalicioni me PDK-në, por, siç thotë ai, me kusht që Kadri Veseli do
MPJ e Greqisë i përgjigjet presidentit të Maqedonisë Ministria greke e Punëve të Jashtme përmes një deklarate zyrtare ka reaguar ndaj intervistës së presidentit të Maqedonis
Veseli: Të hapur edhe për Ramushin Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli thotë se është në koalicion me LDK-në, por në princip janë të hapur ndaj të gjitha formu
Mori miliona për të intervistuar Marjan Rrokun? Gjebrea: “Fali Zot, se nuk dinë se ç’thonë!” Shumë hipoteza u hodhën për moderatorin Ardit Gjebrea, në lidhje me intervistën me Marjan Rrokun. Rrjetet sociale gumëzh
Bieber: Jam gati të heqë dorë nga turi për Gomez Justin Bieber ka ende ndjenja për Selena Gomez dhe këtë gjë e ka thënë haptazi gjatë një interviste të dhënë së fundmi.
Ja arsyeja e vërtetë pse Gylseren la serialin “Fate të kryqëzuara” (FOTO LAJM) Gylseren dhe Xhihan kanë një dashuri mjaft të madhe në telenovelë, por në jetën reale marrëdhënia e tyre është mjaft e d
Ymeri: S'do të ketë amnisti për Veselin, Mustafën dhe Thaçin Partitë e koalicionit qeverisës kanë theksuar se opozita nuk do të mund ta refuzojë ofertën që do ta ketë në tryezë.
Ndiqni LIVE intervistën e Jahjagës për Zërin e Amerikës (VIDEO) Gjate vizitës qe po zhvillon në Washington, Presidentja në largim e Kosovës, Atifete Jahjaga, vizitoi edhe Zërin e Ameri
Genta Ismajli në romancë me një amerikan? Genta Ismajli është përgjigjur mjaft shkurt dhe prerë në lidhje me jetën e saj private. Këngëtarja në një intervistë të
Ja çfarë tha Basha në intervistën për "Zërin e Amerikës" Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha i ftuar për intervistë nga "Zëri i Amerikës" ka folur gjërë e gjatë rreth aktual