999 rezultate për

interviste

Plas gallata me fotomontazhe pas intervistës së Bogoevskit (FOTO LAJM) Ish kreu i DSK-së, Sllobodan Bogoevski, i ftuar mbrëmjen e kaluar në një intervistë për “Tema”, ka thënë se propozimi që
Kishte mesatare 9.63, por fitoi vetëm në Kamzë. Gjithçka nisi pas një interviste në TV Xhoiel Rica kallëzoi pak ditë më parë në polici se dikush i kishte vjedhur të dhënat personale duke ndërhyrë në sistemin
Gënjeu për Trumpin, revista serbe kërkon falje Një ditë më parë, revista serbe "Nedeljnik", publikoi pjesë nga një "intervistë" të realizuar me kandidatin republikan p
Kickbox-ieri që masakroi serbin: E dua Greqinë, por kam gjak shqiptari Florian Marku ka shkaktuar jo pak bujë në Shqipëri pas fitores ndaj serbit Matic në fundjavë teksa e mposhti që në raund
Zbulohet data dhe ora kur do të zhvillohet "El Classico" Presidenti i Federatës Spanjolle të Futbollit, Javier Tebas ka zbuluar për mediat iberike datën e shumëpritur të zhvilli
SKANDAL/ Donald Trump: Vajza ime ka super b*thë Nuk kanë fund skandalet në Amerikë, dhe me të njëjtin protagonistë, Donald Trup. Kandidati për President të SHBA Donald
Dieta e çuditshme e Vardy-it, me fasule dhe "Red Bull" Jamie Vardy në një intervistë për mediat britanike ka zbuluar disa aspekte të panjohura të jetës së tij jashtë fushave.
RTVM kërkon falje për lëshimin e intervistës së prokurores Katica Janeva (VIDEO) Përmes një njoftimi zyrtar, Radio-Televizioni i Maqedonisë ka sqaruar çështjen e intervistës së prokurores speciale, Kat
Rrëfimi i Erion Veliajt: Ja vesi im më i keq (VIDEO) Në intervistën 60 sekondëshe për “Prive’, Kreu i Bashkisë Erion Veliaj ka zbuluar disa të pathënë për jetën e tij. madje
Era Istrefi intervistë për një tjetër media ndërkombëtare Në muajt e fundit që kanë qenë të ‘çmendur’ në ngjitjen e shpejtë drejt suksesit, Era Istrefi ka tërhequr vëmendjen e sh
Reagon Noizy pas intervistës së Mozzik, njihen apo jo (FOTO LAJM) Pas intervistës të Mozzik në emisionin Summer Trip ku ai u shpreh që nuk e njihte Noizyn , ska kaluar shumë kohë dhe ai
Ja si të dilni mirë në një intervistë e pune Ja çfarë duhet të dini para se të shkoni në atë intervistën e punës që mezi e prisni, në mënyrë që të lini përshtypje t
Çfarë nuk duhet të thoni në një intervistë pune Intervista e punës është dhe një ndër momentet më të rëndësishme në jetën e gjithsecilit. shpesh jo të gjithë intervista
Diaspora mbetet shtylla e Kosovës Ministri i Diasporës, Valon Murati, është shprehur se diaspora shqiptare është shumë e rëndësishme për Kosovën për shkak
Kotzias: Në Shqipëri do të ketë zgjedhje të parakohshme Ministri i Jashtëm grek, Nicos Kotzias, në një intervistë për radion greke “Alfa”, të botuar në faqen zyrtare të Ministr
Emocionuese/De Biasi këndon himnin e Shqipërisë gjatë intervistës (VIDEO) Gianni De Biasi ka konfirmuar edhe një herë se ndihet shqiptar jo vetëm me letra. Gjatë një interviste për gazetarin
Tifozi i prish intervistën Ramës, ja çfarë bën (VIDEO) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në fund të ndeshjes ndaj Zvicrës është shprehur i zhgënjyer për rezultatin. Ai thotë
Hapen arkivat/ Ja çfarë ka thënë Rama për Roshin (VIDEO) Dje ka qënë një ditë shumë e zhurmshme për qytetin e Kavajës, pasi kryetari i Bashkisë Elvis Roshi dha dorëheqjen. Ai e
Intervistë me poetin Nehat Jahiu: "Një shkrimtar të suksesshëm e bënë vepra e tij" Nehat Jahiu është një nga shkrimtarët me produktiv që nuk di të ndalet asnjëherë. Deri më tash ka botuar disa vepra madj
Sa bëjnë 6 x 8? Era ik mëso matematikën (FOTO LAJM) Marrëdhënien me matematikën duket se i ka mjaft të largëta këngëtarja Era Istrefi, e cila tashmë po korr një sukses të j