999 rezultate për

internet

Futbollisti i Cardiffit hedh shishen e ujit në tokë, veprimi vogëlushit bën bujë në Internet(VIDEO) Reagimi i një djaloshi të vogël para fillimit të ndeshjes Cardiff-Totenhem që u zhvillua ditën e hënë është duke bërë xh
Parashikimi, çfarë do të ndodhë me internetin Interneti do të ndahet në dy botë të ndryshme brenda dekadës së ardhshme dhe Kina do të udhëheqë njërën prej tyre, sipas
Këto 6 vajza po konsiderohen si "babagjyshet" më s*ksi të internetit (FOTO LAJM) Festat e fundvitit sjellin një atmosferë mjaftë të ngrohte edhe pse temperaturat në shumë vende të botës janë të ulta.
Skandalet nuk kanë të sosur, një tjetër ish-Ministre akuzohet për plagjiaturë Skandali i doktoraturave të kopjuara në Shqipëri duket se nuk ka të sosur. Ishte Zv.Ministri i Arsimit Taulant Muka i
Sherr me “edukatë”, dy të rinjtë bëhen hit në internet (VIDEO) Nëse ka një sherr që padyshim ka tërhequr vëmendjen e gjithë rrjetit është ajo në videon që shoqëron lajmin. Dy djem
Ballkani: Beteja me ekstremistët, tani në internet! Konferenca e Tretë e Koordinimit Rajonal për perballmin e terrorizmi dhe Parandalimit e Kundërshtimit Ekstremizmit të Dh
Lista e "Topit të Artë" bën xhiron në internet, zbulohet fituesi (FOTO LAJM) Zhvillohet mbrëmjen e sotme në Paris të Francës, ceremonia e “Topit të Artë”, çmimi i përvitshëm që jepet nga revista “F
Me para dhe seks, si po mashtrohen qytetarët nëpërmjet Internetit (DOKUMENT) Nga Ervin Shkulaku Me zhvillimin e teknologjisë të internetit janë sofistikuar edhe teknikat e mashtrimit të c
Ftoi 32 shokë për ditëlindje por nuk i erdhi askush, fotoja e këtij djali të pikëlluar po bën namin në internet I ulur në tavolinë i vetëm, pa miq, i rrethuar nga pjata të zbrazura në ditën e tij të lindjes. Kjo është pamja e të bir
Vajza bjonde që i bën të gjithë për vete me këtë kërcim (VIDEO) Kjo vajzë tërheqëse ka mahnitur të gjithë të pranishmit me kërcimin e saj në një dasëm. Kërcimi i saj është bërë vira
Arti i së mundshmes-Inovacioni në Kongresin Botëror të Internet of Things (IoT) Internet of Things (IoT) po ndryshon botën rreth nesh. Miliarda pajisje në të gjithë botën ndërveprojnë sot, duke ndikua
Qeshni me zë, Interneti gallatë me fjalët e Hashim Thaçit (VIDEO) Presidenti Hashim Thaçi ishte i ftuar mbrëmë në Rubikon. Siç kishte lajmëruar edhe autori Adriatik Kelmendi, Thaçi er
Rama sulet për të rrahur bastexhiun, video bën xhiron e internetit (VIDEO) Qeveria shqiptare ka hartuar një ligj e cila parashikon mbylljen e të gjithë pikave të basteve deri në 31 dhjetor 2018.
I martuar me 5 gra, flet burri që u bë hit në internet Të kesh 5 gra ndoshta nuk është një gjë që mund ta shohësh cdo ditë e në vendin tonë, nuk dihet nëse është parë ndonjëhe
Miliarderët e internetit humbën shuma kolosale këto ditë për këtë arsye Njëri nga njerëzit më të pasur në botë, është pronari i Amazon, Jeff Bezos. Ai ka humbur 9.1 miliardë dollarë në ditë, p
Mos e kërkoni më Kim Kardashian në internet, është e rrezikshme Të gjithë e dimë sesa të pasigurt jemi në Internet. Por nëse keni vendosur të kërkoni në rrjet për Kim Kardashian, me
Përqafimi i ngrohtë i Ramës me Vuçiçin po bën bujë në Internet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama disa muaj me pari ishte në Bullgari, pasi kishte marrë pjesë në Samitin e Sofjes për Ballkanin Per
Njihuni me nënën beqare që fitoi 13 mijë dollarë me meshkujt e internetit Një nënë beqare nga Kalifornia ka menduar një mënyrë tjetër për të siguruar të ardhura për fëmijën e saj. Kelly Popil
Kina mbyll masivisht faqet pornografike dhe të "thashethemeve" në Internet Kina ka mbyllur më shumë se 4,000 faqe dhe llogari në internet në një fushatë tre-mujore kundër informacionit online të
Interneti i ka vetmuar të rinjtë shqiptarë (VIDEO) Të rinjtë e anketuar nga Radio Evropa e Lirë thonë se përdorin në masë të madhe rrjetet sociale. Ata thonë se kanë shumë