999 rezultate për

internet

ISIS vazhdon propogandën në Internet, nxjerrin foto për të mashtruar opinionin (FOTO LAJM) Edhe pse Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe presidenti Donald Trump kanë paralajmëruar se të ashtuquajturit Shteti Isam
Reagon shqiptari i videos virale në internet: Jetojmë me djersë ( FOTO & VIDEO) Para disa ditësh u publikua pothuajse në të gjitha mediat një video teksa dy shqiptarë po filmonin banesat në Itali.
Vdes macja e famshme e internetit që solli gezim në gjithë botën (FOTO LAJM) Macja Grumphy ishte një nga macet më të famshme të internetit dhe numëronte mbi 2 milion ndjekës në Instagram. Grum
Rriteni shpejtësinë e internetit me këtë truk Të gjithë jemi bërë të varur nga interneti. Shumica prej nesh ndjehemi të humbur pa internet. Problemet me internet t
E pabesueshme, ky shtet ka një vit pa internet Shteti i Çadit tanimë ka hyrë në ditën e 365’të pa internet, shkruan CNN. Një ndalesë totale për mediat sociale fillo
Bregu: Stop, ngacmimeve online (FOTO LAJM) Shumica e dhunës në internet ndaj grave ndodhin në mediat sociale dhe ne duhet ta ndalojmë atë # DigitalRespect4Her
Të lidhur... me natyrën! Njihuni me bashkëpunimin më të ri midis ALBtelecom, Bashkisë së Tiranës dhe UNICEF ALBtelecom do të jetë me ju edhe gjatë shëtitjeve pranë liqenit artificial, përmes mbulimit me Wi-Fi falas të parkut më
Sfida më e re në internet, pi sa më shumë ujë (VIDEO) Ne kemi parë shumë trendë të cilat shfaqen në rrjetet sociale. E një prej sfidave më të reja në internet është edhe ajo
E pabesueshme çfarë ndodh në një minut në internet (FOTO LAJM) Brenda një minute në botë ndodhi shumë gjëra. Përdorimi i rrjeteve sociale e ka bërë jetën më dinamike. Por a e keni
E pabesueshme, trajneri u ndalonn Wi-Fi lojtarëve Interneti sot është një pjesë shumë e rëndësishme e futbollistëve dhe kudo që ata ndodhen, kanë akses në rrjtet e tyre s
Shqipëria në vendin e tretë me internet domain me përmbajtje pedofilie Shqipëria renditet në vendi e 3 në Europë dhe në vendin e 8 në botë për numrin e internet domain të paligjshme me përmba
Veprimi i këtij të krishteri jashtë xhamisë është bërë viral në internet (FOTO LAJM) Një i krishter ka dalë jashtë një xhamie pas sulmit terrorist në Zelandë, duke mbajtur një shënim prekës që iu thotë mys
Video që ve në dyshim golin e dytë të Ronaldos bëhet virale në Internet (VIDEO) Goli i dytë i Cristiano Ronaldo-s ndaj Atletico Madrid është dhënë me ndihmën e teknologjisë së vijës fatale që i ka thë
Njihuni me kurthin në Internet, si mund t'ju mashtrojnë vajzat afrikane Një 59-vjeçar është “kërdisur” nga lekët nga një vajzë që ai njohu në internet. Dave Hazel ra në dashuri me një vajzë
Porosit fustanin në Internet por ngelet me gojë hapur ku i vjen në shtëpi (FOTO LAJM) Një grua u është drejtuar rrjeteve sociale për të treguar zhgënjimin që mori me një fustan që kishte porositur në intern
Arsyeja pse kjo bukuroshe po tërheq kaq shumë vëmendje në internet Ju mund të mendoni që kjo vajzë është një studente. Por, kjo është përshtypje e gabuar. Lure Hsu sapo ka mbushur 42 vjeç
Si është e mundur?! Këto fotografi duhen parë nga dy herë (FOTO LAJM) Të gjithëve na ka ndodhur që dashur pa dashur, të ketë fotografi në internet që teksa lundrojmë, të mos i shpjegojm dot
Hakmarrja e gruas pasi zbuloi çfarë bënte burri në internet Një grua shtatzënë, e cila zbuloi se bashkëshorti i saj 44-vjeçar shikonte imazhe pornografike në internet, vendosi që t
Ka pasuri të papara, por në këtë vend vetëm 1.5 % e popullsisë futet në internet Turkmenistani është një vend me resurse të shumta natyrore dhe me 26 aeroporte, që është relativisht një numër i madh pë
1 minut në internet ja çfarë ndodh Llogaritë janë bërë nga një shoqëri në operon në botën inovative dixhitale dhe rezulton se shkëmbehen 187 milionë email,