999 rezultate për

internet

Kina prezanton njërin prej rrjeteve më të mëdha 5G në botë! Operatorët e telefonisë mobile në Kinë i kanë mundësuar klientëve te tyre shërbimet e gjeneratës së re të komunikimeve 5
Njihuni me familjen më të bukur në botë që po thyen internetin (FOTO LAJM) Fotot që do të shihni më poshtë do t’ju befasojnë. Në internet janë cilësuar si familja më e bukur në botë. Pavarësis
E frikshme, fansi i çmendur zbulon shtëpinë e këngëtares nga reflektimi në sytë e saj Një burrë japonez i akuzuar për kërcënim dhe sulm seksual ndaj një ylli të ri pop, i tha policisë se e zbuloi atë përmes
Nuk kuptohet gjë! Këto fotografi nuk janë ashtu siç duken (FOTO LAJM) Të gjithëve na ka ndodhur që dashur pa dashur, të ketë fotografi në internet që teksa lundrojmë, të mos i shpjegojmë dot
Tronditi internetin me fotot si Angelina Jolie, arrestohet blogerja (FOTO LAJM) Shumë kohë më parë rrjetet sociale u dyndën me disa foto të një vajze të re e cila kishte bërë shumë ndërhyrje estetike
Pesë gjërat që duhet shmangur kur bëni blerje në internet Blerja në internet nuk është gjithmonë e përkryer dhe e sigurt … Gjithmonë ekzistojnë rreziqe, por ka edhe mënyra se
Porositin fustane në internet, iu vjen pakoja me lëndë narkotike Një çift austriak përfundoi me 24.000 pilula ekstazë, megjithëse kishte urdhëruar dy fustane në internet, tha policia në
Superfoto në kushtet e shtëpisë, ju duhet një aparat dhe fantazia e kësaj modeleje (FOTO LAJM) Ka modele, por ka edhe Modele. Kihmberlie, një grua me një sens të jashtëzakonshëm stili, është një nga këto të fundit.
Ky përqafim i 2-vjeçarëve po pushton rrjetin (VIDEO) Një video e përqafimit të 2 fëmijëve 2-vjeçarë ka pushtuar internetin. Brenda pak orëve, video është parë me mijëra herë
Vetëm 2 ditë larg, përqafimi i shokëve 2-vjeçar po pushton rrjetin (VIDEO) Një video e përqafimit të 2 fëmijëve 2-vjeçarë ka pushtuar internetin. Brenda pak orëve, video është parë me mijëra herë
Virale në Internet, mësuesja "braktis" dhëndrin dhe bën dasmën me nxënësit (FOTO LAJM) Gentijana Maloku është një mësuese nga Vushtrria, e cila ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë. Në ditën e saj më
Firmosi me Copenhagen, shitën për 17 orë të gjitha uniformat e Bendtner, bllokohet dhe faqja e Internetit (VIDEO) Dyqani i klubit danez Copenhagen ka shitur zyrtarisht të gjitha fanellat e të për shkak të nënshkrimit me Nicklas Bendtn
Plas skandali: Mësueses i dalin fotot nudo në internet (VIDEO) Prindërit e nxënësve në Shkollën ‘’Llaze Angellovski’’ në lagjen Lisiçe e Re e Shkupit janë të revoltuar për shkak të an
Zhduket në mënyrë misterioze miliarderi Është zhdukur pa lënë gjurmë një miliarder, për të cilin autoritetet besojnë se mund të ketë informacione të rëndësishme
Arsyeja e frikshme se pse po ulen çmimet e televizorëve smart Çmimet kanë rënë aq sa tani mund të gjenden televizorë me cilësi ekrani 4K dhe me lidhje interneti (SMART), me pothuajse
Filmonte gratë dhe i publikonte pamjet në internet, arrestohet nga policia Policia në Madrid arrestoi një burrë 53-vjeçar të akuzuar për regjistrimin e videove intime të më shumë se 500 grave pa
Blen fustanin në interenet, vajzës i ndodh e papritura (FOTO LAJM) Një blerëse ka zbuluar sesi një fustan që ajo porositi në internet erdhi me një problem mjaft të dukshëm pasi pjesa ku d
Imazhet e ndaluara të internetit në Kinë (FOTO LAJM) Asgjë nuk e pasqyron fuqinë e qëndrueshme të fotografisë ikonike “Tank Man” sa përpjekjet e marra për ta censuruar atë n
Mesazhi i shqiptarit po bën bujë në internet Aksidentet rrugore vazhdojnë të shkaktojnë numrin më të madh të vdekjeve aksidentale në Shqipëri e Kosovë. Vetëm në dy j
Mbante thikë në dorë, shikoni si polici hero arreston agresorin (VIDEO) Disa pamje të publikuara në internet tregojnë momentin e aktit heroik të një polici, i cili arreston një hajdut i cili