999 rezultate për

internet

Mos e kërkoni më Kim Kardashian në internet, është e rrezikshme Të gjithë e dimë sesa të pasigurt jemi në Internet. Por nëse keni vendosur të kërkoni në rrjet për Kim Kardashian, me
Shtanget tifozi, ky veprim i Lucas Perez bën xhiron e internetit (VIDEO) Tifozët shpesh çmenden për të marrë fanellën e një futbollisti, por kjo që ka ndodhur në Spanjë zor se do të ketë preced
Kante bëhet objekt tallje në internet, francezi i dhuron golin Arsenalit (VIDEO) Futbollisti i Chelsea N’Golo Kante është objekt talljeje në rrjetet sociale për golin e shënuar nga Arsenali në derbin e
Mos i humbisni: Festimi i Theo Fernandez, plasin memet në internet (FOTO LAJM) Theo Fernandez po shkëlqen këtë sezon me fanellën e Milanit, shkruan Albeu.com. Algjeriani shënoi dje golin e dytë p
Forca shkatërruese e internetit te fëmijët dhe adoleshentët shqiptarë, çfarë ndodh larg prindërve Mbrojtja e fëmijëve nga rreziku që sjell përdorimi i internetit, do të jetë një prej shtyllave kryesore të mbrojtjes nga
Prifti shtyhet nga skena, pasi tha: "Gratë e shëndosha s’shkojnë në parajsë!" (VIDEO) Një prift brazilian që po jepte predikimet e tij në vend përgjatë një feste u shty nga skena derisa i fliste masës. Ngja
15 aplikacione që duhen larguar menjëherë nga telefoni i femijëve tuaj (FOTO LAJM) Pothuajse çdo femijë në mbarë botën zotëron të paktën një telefon, kjo njëkohsisht bënë që ata të kenë qasje në gjitha a
U njohën në internet: Butrint Imeri zbulon vajzën që i dedikoi këngë (VIDEO) Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku, Butrint Imeri i ftuar mbrëmjen e sotme në "Shiko kush luan", ka treguar për herë
Ylli i Hollywood Sharon Stone kërkon burrë në internet, aplikacioni e bllokon (FOTO LAJM) Aktorja Sharon Stone thotë se ajo ishte bllokuar nga aplikacioni për takime romantike ‘Bumble’. Platforma në internet
Interneti po zien, Meghan dhe Harry mungojnë në urimin për Kristlindje të Mbretëreshës Elizabeth (FOTO LAJM) Një foto e Mbretëreshës Elizabeth për Krishtlindje, është kritikuar tej mase, për vetë faktin që në të mungon Harry dhe
Interneti po "zien", Kylie Jenner dhe Justin Bieber bënë duet këngën "Rise and Shine" (VIDEO) Kylie Jenner është kthyer tashmë në një yll pop-i. Mbrëmë ajo mori pjesë në një event bamirësie me Kris Jenner dhe Co
Çudira shqiptare, kasapi dënohet 8 muaj burg pasi bleu biçak në internet Një kasap në Patos është dënuar me 8 muaj burg, sepse ka blerë një thikë në internet. Saimir M., 37 vjeç i martuar me
"Treshat" i bashkohen sfidës më të re në internet dhe duhet ta provoni patjetër (VIDEO) Vitet e fundit personazhet VIP, bëhen pjesë sfidave të ndryshme, kryesisht me kërcim duke i kthyer në trend edhe për pje
ALBtelecom ofron internet të sigurtë për fëmijët në sheshin Skënderbej (FOTO LAJM) ALBtelecom finalizon projektin e dytë të “Friendly Wi-Fi” në sheshin Skënderbej, pas atij në Liqenin Artificial të Tiran
Ky shtet vendos të ndërpresë përdorimin e internetit, mësoni arsyen Ndërprerja e internetit në Iran ka hyrë në ditën e pestë. Qeveria vazhdon të kufizojë qasjen e qytetarëve në internet pë
Në Britani propozohet që interneti të jetë falas Një plan i Partisë së Punës për të ofruar shërbim të gjerë të sponsorizuar nga qeveria ka ngritur pyetje se si do të fun
"Top Capo", kjo video po bën xhiron e internetit (VIDEO) Stadiumet mbushen me tifozë të çdo lloj kategorie. Të gjithë kanë vendin e tyre, por më specialët përgjithësisht janë at
Varësia e blerjeve në internet, çrregullim i shëndetit mendor Të qenit i varur nga blerjet në internet duhet të njihet si një çrregullim mendor aktual, kanë argumentuar psikoterapist
Gjera të cilat mund t'i shihni më mirë nëse picëroni sytë (FOTO LAJM) Toblerone, Poëerpuff Girls dhe Super Mario Bros, të cilët i kemi parë mijëra herë, mund të na befasojnë akoma më shumë n
U dashurua me rekrutuesin, si "devijoi" nëna e Alvinit nga shtëpiake në përkrahëse e ISIS Më në fund Alvin Berisha do të bashkohet me pjesën tjetër të familjes në Itali. Lajmi u bë i ditur edhe nga autoritetet