999 rezultate për

internet

Interneti i ngadaltë iu "nxiu" jetën? Zgjidhja është kaq e thjeshtë Shumë njerëz janë ngujuar në shtëpi këto ditë dhe janë fiksuar te pajisjet e tyre, që lidhen me internetin. Mirëpo kj
Rama: Mjaft më! Nga njëra anë me internet e ajfon, nga ana tjetër thoni po vdesim për bukë "Mjaft më, nga njëra anë me internet e ajfon dhe nga ana tjetër po vdesim për bukë. Jemi në luftë, luftë reale që ka fut
I gjetët fundin bibliotekës suaj? Këtu mund të gjeni 1.4 milion libra pa asnjë pagesë Organizata jofitimprurëse Internet Archive ka vendosur 1.4 milion libra në dispozicion falas online për të ndihmuar ata
Sfida në internet: I riu që lëpiu tualetin del me koronavirus Një influencues nga Kalifornia që mori pjesë në sfidën e lëpirjes së tualeteve thotë se është testuar dhe se ka koronavi
"Koronavirus rapsodi", komediani modifikon këngën legjendare të grupit Queen (VIDEO) Kohët e fundit, një 17-vjeçar krijoi një faqe në internet për të ndihmuar njerëzit të lanin duart siç duhet dhe në mënyr
Ju ngec interneti? Hiqni mikrovalën nga priza Nëse doni internet të shpejtë, hidhini sytë nga mikrovala në kuzhinë! Këshilla e fundit, për të shmangur ngecjen e inter
Vodafone Albania në mbështetje të klientëve gjatë emergjencës së krijuar nga Covid-19 Përhapja e COVID-19 në Shqipëri dhe masat e prezantuara nga qeveria për të kufizuar përhapjen e infektimit, kanë ndrysh
ALBtelecom ofron 50% më shumë internet për të gjithë aktivizimet e paketave të reja nga konsumatorët celular Në shenjë solidariteti me situatën e jashtëzakonshme të virusit Covid 19, ALBtelecom ofron 50% më shumë internet për çdo
Rama i drejtohet të rinjve: Rrini në shtëpi, ju premtova internet Kryeministri Rama ka dalë sërish në një video-LIVE nga rrjeti social Facebook ku ka dhënë edhe njëherë mesazhin e fortë
Rama: Nga nesër mund të ofrohet internet falas për të gjithë! Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ishte i ftuar në "Opinion", ku ka folur rreth planit financiar, por edhe për situatë
Të gjithë në internet? Çfarë rrezikon në ndodhë Bashkimi Europian po i kërkon Netflix-it dhe platformave të tjera të ndalojnë së transmetuari video me rezolucion të lar
Propozimi i PD-së: Ushqime, ilaçe dhe internet falas për familjet e izoluara Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaron se duhen marrë masa urgjente për t’i paraprirë përhapjes së koronavir
Thirrja e Bashës: Të sigurohet ushqim për familjet dhe internet pa pagesë Kryedemokrati Lulzim Basha i ka bërë thirrje qytetarëve pas rezultateve se një mjek në Spitalin e Durrësit ishte me koro
Sfidën më të famshme të momentit në internet e fituan Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez (VIDEO) Është fakt i ditur që Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë një nga çiftet më të preferuar dhe të pëlqyer të showbiz-it
Kush është Kylie e kush Beyonce? "Çmendet" interneti (FOTO LAJM) Janë akuzuar disa herë se imitojnë të tjerët, por këtë radhë, “kritikët“ nuk kanë faj. Në fotot e fundit, Kylie Jenner d
15 aplikacione që duhen larguar menjëherë nga telefoni i femijëve tuaj (FOTO LAJM) Pothuajse çdo femijë në mbarë botën zotëron të paktën një telefon, kjo njëkohsisht bënë që ata të kenë qasje në gjitha a
Pak thirrje dhe shumë internet, sa e përdorin shqiptarët celularin? Gjatë tre muajve të fundit të vitit të kaluar një shqiptar ka konsumuar mesatarisht në një muaj 181 minuta dalëse, 32 SM
Të punësuarit në shtet shpenzojnë internetin për të parë filma e dëgjuar muzikë Të punësuarit në shtet bëjnë pesë muaj në vit pushime, ndërsa kohën e punës në zyrë e përdorin masivisht për të lundruar
Koronavirusi, ndërron jetë shtetasi i parë amerikan Një qytetar amerikan që ndodhej në Wuhan të Kinës ka vdekur nga koronavirusi. Lajmi u njoftua të shtunën nga zyrtarë të
Studente? Arsyeja pse kjo bukuroshe po tërheq kaq shumë vëmendje në internet (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni që kjo vajzë është një studente. Por, kjo është përshtypje e gabuar. Lure Hsu ka mbushur 42 vjeç. Ajo