999 rezultate për

internet

Facebook, YouTube dhe Twitter përballë rregullave të reja Facebook, YouTube, Twitter, për herë të parë do t’i nënshtrohen rregullave të BE-së për transmetimin e gjuhës së urrejtj
Një çift shet në internet djalin e tyre të porsalindur (VIDEO) Një çift i varur nga droga është akuzuar në Kinë pasi u ka shitur djalin e tyre të porsalindur në internet të huajve, pë
Nuk kuptohet gjë! Këto fotografi nuk janë ashtu siç duken (FOTO LAJM) Të gjithëve na ka ndodhur që dashur pa dashur, të ketë fotografi në internet që teksa lundrojmë, të mos i shpjegojmë dot
Arsyeja pse kjo bukuroshe po tërheq kaq shumë vëmendje në internet (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni që kjo vajzë është një studente. Por, kjo është përshtypje e gabuar. Lure Hsu sapo ka mbushur 42 vjeç
Nuk është për t’u mburrur! Ja për çfarë e përdorim më shumë internetin Interneti në Ballkanin Perëndimor përdoret gjerësisht për qëllime komunikimi veçanërisht duke përdorur mediat sociale!
Rekord i ri/ Regjistrohet shpejtësia më e madhe e Internetit ndonjëherë Studiuesit në Australi pretendojnë se kanë regjistruar shpejtësinë më të madhe të të dhënave në internet. Një ekip ng
Liga e Polonisë synon tifozët e rinj në internet prej këtij muaji Me tifozët e futbollit në të gjithë botën e uritur për lojëra “live” për t’i shikuar, futbolli elitar i Polonisë, Ekstra
Dy punonjës i zë korrenti, njëri ndërron jetë në vend Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Kamzë, ku dy punonjës të një kompanie interneti i ka zënë korrenti, sipas
Porositi kufje për telefon në internet, por ajo që i erdhi ishte befasuese (FOTO LAJM) Një grua në Dubai bëri një porosi, e cila kur i erdhi nuk ishte aspak ashtu siç e kishte menduar. Kur porosia e saj e
Kjo është gruaja amerikane që akuzohet se solli koronavirusin në Kinë Maatje Benassi është duke u ballafaquar me akuza të vazhdueshme se solli koronavirusin në Kinë. Maatje Benassi, një r
Sfidat e çudtishme të internetit, këtë rradhë duhet të rrisni qepë të njoma në shtëpi (VIDEO) Nëse kaloni mjaftueshëm kohë në Instagram, Tëitter apo edhe TikTok, do ju dalë para një fytyrë krenare që ia ka dalë të
Interneti i ngadaltë iu "nxiu" jetën? Zgjidhja është kaq e thjeshtë Shumë njerëz janë ngujuar në shtëpi këto ditë dhe janë fiksuar te pajisjet e tyre, që lidhen me internetin. Mirëpo kj
Ia nxiu interneti, Rama shan "live" tek Fevziu: Fu*k! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama i ftuar mbrëmjen e sotme në “Opinion”. Gjatë bisedës ai foli në lidhje me pasojat e pandemisë
Njerëzit gjejnë "ngushëllim" te interneti, aplikacionet më të shkarkuara gjatë pandemisë Pasi OBSH shpalli koronavirusin pandemi më 24 mars, filloi vetë-izolimi pak e nga pak në shumë shtete, gjë që rrjedhimis
Qytetari i thotë se s'ka bukë në shtëpi, Rama: Ku i gjete lekët për internetin?! (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është i njohur për debatet e ashpra dhe "thumbat" ndaj qytetarëve të cilët i komentojnë në rrjetin
Rama tall qytetarin e sulmon PD: O Ndrec, mos harxho internet kot! Kryeministri Edi Rama e shfrytëzoi një koment të një shtetasi i cili i kërkoi që të merrte masa sepse vendi po kalonte n
Nga tërmeti te koronavirusi, çfarë kanë kërkuar më së shumti shqiptarët në internet Gati një muaj që jemi izoluar si pasojë e pandemisë dhe e vetmja zgjidhje apo shpëtim na duket lundrimi në internet.
Internet falas për të gjithë nxënësit nga familjet që marrin ndihmë sociale Internet 10 GB falas çdo muaj do të marrin nxënësit e shkollës fillore dhe të mesme e që vijnë nga familje që marrin ndi
Interneti i ngadaltë iu "nxiu" jetën? Zgjidhja është kaq e thjeshtë Shumë njerëz janë ngujuar në shtëpi këto ditë dhe janë fiksuar te pajisjet e tyre, që lidhen me internetin. Mirëpo kj
Rama: Mjaft më! Nga njëra anë me internet e ajfon, nga ana tjetër thoni po vdesim për bukë "Mjaft më, nga njëra anë me internet e ajfon dhe nga ana tjetër po vdesim për bukë. Jemi në luftë, luftë reale që ka fut