999 rezultate për

interit

Shtohet një altertivë për stolin e Interit, bëhet fjalë për ishin e skuadrës Stoli i Interi është në lëkundje pasi rezulatet me Spallettin në krye nuk i kanë kënaqur drejtuesit e Interit të cilët p
Icardi "përçan" tifozërinë e Interit Ashtu si para dy javëve ndaj Atalantës, edhe mbrëmjen e sotme, Mauro Icardi ndau në dy pjesë publikun zikaltër në “San S
Gundogan akoma më pranë Interit, Guardiola konfirmon se lojtari nuk pranon rinovimin Përpara ndeshjes së vlefshme për javën e 33 të Premier League, kundër Crystal Palace, e fituar me rezultatin 1-3, trajne
Frosinone ngushton rezultatin përballë Interit (VIDEO) Pjesa e parë u mbyll me avantazhin e dy golave nga Inter ku praktikisht u duk gjithçka e mbyllur. Vendasit kanë arrit
Sulmuesi i Interit: Sezon i dështuar Sulmuesi argjentinas i Interit, Lautaro Martinez, është gati të rikthehet në fushë pas dëmtimit, që e la jashtë fushave
Cassano: Goli ndaj Interit më ndryshoi jetën (VIDEO) Ish-sulmuesi i njohur italian Antonio Cassano, në një intervistë për "Sky Calcio', ka rrëfyer momentin ku ai u bë një fu
Drejtuesit e Interit sot në Londër, nisin bisedimet për mesfushorin e City Piero Ausilio, një nga drejtuesit e Interit, do të jetë sot në Londër për të ndjekur ndeshjen çerekfinale të Champions L
U përfol në një lidhje më presidentin e Interit, reagon Erjona Sulejmani (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit ka hedhur dritë për lidhjen që po përflitet në media me presidentin e Interit, Stev
Spalletti: Sot nuk ishte dita e Interit Pas barazimit 0-0 ndaj Atalanta-s, Luciano Spalletti ka analizuar ndeshjen për mikrofonat e Sky Sport: "Ndeshja ishte ve
Kualifikimi në Champions lë të lirë lojtarin e Interit Inter është gati të lërë të lirë mesfushorin kroat Ivan Perisic, në rast se ai ndihmon skuadrën të kualifikohet në Champ
Erjona Sulejmani "harron" Xhemailin dhe ia vë syrin bosit të Interit (FOTO LAJM) Marrëdhënia e saj me mesfushorin e Bolognas, Blerim Xhemaili, ka përfunduar prej kohësh. Pasi ishte në Shqipëri për t
E bujshme: Mourinho i ofrohet Interit, por drejtuesit e refuzojnë për italianin Jose Mourinho është nostalgjik për Interin, sikurse zikaltrit, nëntë vite pas "tripletës", nuk e harrojnë portugezin.
Tifozët e Interit harrojnë humbjen ndaj Lazios, fiksohen pas modeles Ines Trocchia (FOTO LAJM) Interi u mposht 1-0 nga Lazio nga San Siro duke rrezikuar dhe zonën Champions. Por tifozët e kanë harruar tashmë humb
Manchester United nuk fshihet, synon sulmuesin e Interit Mauro Icardi vijon të krijojë debat e diskutime, pavarësisht se prej më shumë se një muaji nuk zbret në fushë me Inter.
Lazio zhbllokon sfidën përballë Interit (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë mjaft shpejt rezultatin në San Siro. Serbi Milinkoviç-Saviç arriti ta dërgonte topin n
Diego Forlan zbulon dicka fantastike rreth Interit Ish lojtari i Interit, Diego Forlan, pretendon se drejtuesit Nerazzurrë i kanë thënë se ata do të nënshkruajnë me Antoin
Tifozja superseksi e Interit: Ronaldo nuk është në shijet e mia (FOTO LAJM) Të shumta janë modelet të cilat në intervistat e tyre shprehin dëshirën për të qenë partneret e yllit portugez, Cristian
Guardiola gati 100 milionë euro për yllin e Interit Milan Skriniar nuk mund të preket. Interi ngre “barrikada” përreth mbrojtësit të vet dhe është gati ta blindojë liderin
E dashura e yllit të Interit sjell verën me bikini 'përvëlues' (FOTO LAJM) E dashura e Lautaro Martinez, Agustina Gandolfo ka sjellë verën paksa shpejt këtë vit. Ajo shpesh herë është përfolu
Legjenda e Interit ngre në qiell Lautaro Martinez Hernan Crespo është i mahnitur nga Lautaro Martinez. Sulmuesi i ri argjentinas ka impresionuar gjatë mungesës së Icardi-