999 rezultate për

interit

Ylli i Interit operohet në gju, ka gjasa të ketë mbyll sezonin Nicolo Barella është operuar në mëngjesin e sotëm. Supertalenti italian është shtruar në Spitalin në Rozzano ku ka kr
Conte: Lautaro dhe Lukaku? Dyshja sulmuese e Interit edhe 5-6 vite Pritej të ishte një ndeshje e vështirë ajo e Interit ndaj Torinos. Mirëpo zikaltrit i ‘treguan dhëmbët’ dhe fituan me re
Po bëhet lider në mesfushën e Interit, Barcelona kërkon ta "rrëmbejë" Paraqitjet pozitive me fanellën e Interit e kanë bërë Stefano Sensi një nga futbollistët më kryesor tek zikaltrit. M
Giround shumë pranë Interit, zbulohen detajet e marrëveshjes! Inter dhe Oliver Giroud duket se janë më afër se kurrë. Francezi kërkon ribashkimin me Antonio Conten, i cili e shikon G
Titulli i vitit 2006: Juventus humb përfundimisht betejën ligjore, i mbetet Interit Juventus ka humbur edhe betejën e fundit ligjore për t’i hequr Interit titullin e vitit 2006, teksa Kolegji i Garancive
Kështu e komenton trajneri i Dortmund përmbysjen e 'çmendur' ndaj Interit Trajneri i Dortmundit, Lucien Favre komentoi përmbysjen dramatike ndaj Interit, sfidë e rëndësishme për fatet e kualifik
Pas 25 vitesh betejë me tumorin, shuhet ish-mbrojtësi i Interit Alberto Rivolta vuante prej 25 vitesh dhe sot ka mbyllur sytë përgjithmonë. Ish-mbrojtësi ishte pjesë e Interit në titul
Wanda Nara provokon keq tifozët e Interit, publikon pamjet e rivalit (FOTO LAJM) Wanda Nara është gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale. Guraja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t, i transferuar në
Balotelli nuk ndryshon, u tregoi gishtin e mesit tifozëve të Interit Gjatë ndeshjes së djeshme mes Brescia dhe Interit, Mario Balotelli vendosi t’u tregojë ish-fansave të tij gishtin e mesë
EKSKLUZIVE/ Erjona Sulejmani tregon lojtarin e preferuar dhe si u bë tifoze e Interit: Jam single, ja nga frymëzohem (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Erjona Sulejmani, e cila tashmë ka karrierë ndërkombëtare në një intervistë ekskluzive për A
Stadiumi i ri i Milanit dhe Interit, Gjykata e Milanos merr vendim të papritur Gjykata e Milanos ka votuar për ta mbrojtur "San Siro-n", derisa ka mbështetur edhe propozimin për stadiumin e ri të Int
Barcelona është gati ti japë Interit Rakitic, por kërkon një yll në shkëmbim Barcelona është shumë e interesuar për ta shkëmbyer mesfushorin e shumëkërkuar nga Interi, Ivan Rakiticin, për yllin zik
Wanda: Icardi ishte shumë pranë rivalëve të Interit Wanda Nara, bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardit, ka zbuluar se Icardi ishte shumë afër kalimin te rivali i përj
Pas Juventusit dhe Interit "ngec" edhe Napoli (VIDEO) Napoli ka ngecur në transfertën e vështirë të Spalit dhe ka marrë vetëm 1 pikë pas barazimit 1-1, me Etrit Berishën që i
Vidal "i shkel syrin" Interit: Nuk po luaj, jam i trishtuar Arturo Vidal është një nga emrat më të përfolur për merkaton e janarit. Kiliani është ndjekur nga afër prej Interit,
David Beckham zbulon stadiumin e ri të Interit (FOTO LAJM) David Beckham ka zbuluar sot projektin për ndërtimin e një stadiumi dhe një megakompleksi sportiv në pronësi të skuadrës
Lajm i keq për Dortmundin, mungojnë dy yje përballë Interit Ditën e mërkurë, Interi do të luajë përballë Dortmundit në Ligën e Kampionëve, aty ku trepikëshi është e vetmja rrugë pë
Përplasi për vdekje tifozin e Interit, urdhër arresti për ultrasin e klubit italian Një tifoz i Napolit është arrestuar pasi dyshohet se drejtonte makinën që vrau tifozin e Interit, Daniele Belardinelli.
Barcelona është gati të paguajë klauzolën e argjentinasit të Interit Interesimi i Barcelonës për Lautaro Martinez do të thotë që klauzola e lirimit prej 111 milionë euro nuk është më një rr
Skuadra e Seria-C mposht Interit Interi i Antonio Contes ka pësuar humbjen e tretë radhazi edhe pse këtë herë nuk bëhet fjalë për një ndeshje zyrtare por