999 rezultate për

interit

Për Lukakun nuk ka festa, kështu stërvitet ylli i Interit (VIDEO) Romelu Lukaku po përjeton një rilindje të vërtetë tek Interi, teksa është kthyer në liderin e zikaltërve, me belgun që n
Pengu i kapitenit të Interit mbetet eleminimi nga Champions Ëndrra titull, si kapiten, pengu Champions për t’u arkivuar dhe Europa League në horizont. Portieri dhe kapiteni i In
Vetëm 17 vjeç shënon golin e parë në Seria A, talenti i Interit shpërthen në lot Sebastiano Esposito ka hyrë në historinë e skuadrës së Inter. 17 vjeçari vjeçari me golin e shënuar për zikaltërit në nd
E bukur dhe joshëse, tifozja e Interit "ngre temperaturat" (FOTO LAJM) Modelja e njohur Dana Saber është tifozja më e pasionuar e klubit të Interit. Bukuroshja e njohur e kopertinave të mo
Man. City përgatit ofertë të "frikshme" për yllin e Interit Klubi anglez, Manchester City po planifikon një veprim për sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez. Sipas mediumit të a
Interit dhe Milanit i kundërshtohet propozimi për dy stadiume Komuna e Milanos ka vendosur ta kundërshtojë propozimin e Interit dhe Milanit për ndërtimin e dy stadiumeve në zonën e S
Kërcënuan dhe ofenduan djaloshin 10-vjeçar që festoi golin e Interit, Melisa Satta sulmon tifozët e Fiorentinës Një ngjarje e paprecedentë u regjistrua në ndeshjen e djeshme mes Fiorentinës dhe Interit që përfundoi në barazim 1-1. N
Fiorentina i bën gjëmën Interit, i heq fitoren në sekondat e fundit (VIDEO) Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 në transfertë ndaj Fiorentinës. Zikaltërit ishin në avantazh deri në m
Zhbllokohet sfida mes Fiorentinës dhe Interit (VIDEO) Interi e ka nisur mjaft mirë ndeshjen ndaj Fiorentinës duke kaluar në avantazh në minutën e 9 me Borja Valero. /albeu.c
Presidenti i Veronës në zyrat e Interit, zikaltrit synojnë Kumbullën dhe Rrahmanin Interi shfaq hapur interes për dy mbrojtësit shqiptarë të Veronës, Marash Kumbullën dhe Amir Rrahmanin. Siç raporton
Humbja kundër Barcelonës i ka kushtuar Interit 12.2 milionë euro Dështimi i Interit për t’u kualifikuar në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve do t’i kushtojë klubit zikaltër 12.2
Lojtari i Interit kritikohet për simbolet fashiste Mbrojtësi i krahut të majtë i Interit dhe Kombëtares së Italisë, Cristiano Biraghi, ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë
Fitorja e Interit ndaj Barcelonas vlen 20 milionë euro Eshtë një ndeshje prej të paktën 20 milionë eurosh ajo që Interi do të luajë sonte në "San Siro" përballë Barcelona. Në
Valverde: Nuk i dhurojmë asgjë Interit, Vidal është shumë i rëndësishëm Trajneri i Barcelonës Ernesto Valverde i ka çuar një sinjal të qartë Interit se katalanët nuk kanë për t’u falur asgjë t
Prezantuesja italiane bën gafën madhe me Samir Handanovic, reagimi i portierit të Interit është epik (VIDEO) Për herë të tretë në karrierë e tij, Samir Handanovic (2011 – 2013) fitoi çmimin si portieri më i mirë në Serie-A. Preza
Barcelona e fiksuar pas yllit të Interit, ofron 70 mln+Vidal Barcelona prej kohësh ka shprehur interesimin për Lautaro Martinez. Katalanasit tentuan edhe në merkaton e verës por
Morën kreun e tabelës, futbollistët e Interit darkojnë sëbashku Interi mposhti Spalin 2-1 dje pasdite, falë një dopiete të Lautaro Martinez dhe mori kreun e renditjes në kampionatin it
Për objektivin e Interit hyn në garë edhe Man United Nga Anglia nuk vijnë lajme të mira për Interin. Dëshira e madhe e Antonio Contes për merkaton e janarit është Arturo Vid
Spal ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO) Gjatë 45 minuta të para pamë një Spal të "fikur" ku edhe Interi përfitoi duke shënuar 2 herë mjaft thjeshtë. Pjesa e
Juventusi ndalet nga Sassuolo, i hapet krahu Interit për të parakaluar (VIDEO) Sassuolo ia ka ndërprerë Juventusit serinë prej katër fitoreve radhazi, duke e ndalur me një barazim 2:2 dhe duke i dhën