999 rezultate për

interit

Shkëmbim i bujshëm mes Interit dhe Napolit Interi po mendon të largojë sërish Matteo Politanon. Ideja e shkëmbimit të lojtarit nuk është fshirë nga drejtuesit z
ZYRTARE/ Victor Moses i bashkohet Interit (FOTO LAJM) Interi ka prezantuar përforcimin e ri për këtë afat kalimtar të janarit. Ai është sulmuesi anësor i Chelsea, Victor M
Drejtuesit e Interit preferojnë një takim të dytë me Tottenham për trasferimin e Eriksen Interi është i gatshëm të transferoj një sulmues të ri, e fokusi i tyre është Christian Eriksen. Sipas Corriere Dello
Avantazhi i Interit zgjat vetëm 5 minuta, barazon Lecce (VIDEO) Golit të Bastonit në minutën e 72 i është përgjigjur shumë shpejt Lecce. Moncasu dërgoi në rrjetë topin në minutën e
Reshtimi përkrah Skriniar dhe De Vrij rrit interesin për yllin e Interit, Guardiola në "pole position" Alessandro Bastoni po i bind të gjithë te Interi dhe pas disa javësh në pankinë, tani ka ndërruar vendet me një emër të
Dështoi shkëmbimi, Roma padi gjyqësore Interit Kur gjithçka dukej e kryer, shkëmbimi mes Leonardo Spinazzolas dhe Mateo Politanos dështojë. Roma dhe Interi nuk e pritë
Mourinho i thur elozhe Interit të Contes: Ka dy skuadra Trajneri i tanishëm i Tottenham, Jose Mourinho ka folur për skuadrën e Antonio Contes. Mourinho e ka lavdëruar punën
ZYRTARE/ Ish-mbrojtësi i Interit dhe Barcelonës transferohet te Celta Vigo Mbyllet pas vetëm 6 muajsh aventura e dytë italiane për Jesion Murillon. Mbrojtësi kolumbian është larguar zyrtarisht ng
Drejtuesit e Interit në Londër, synojnë të mbyllin marrëveshjen me Eriksen Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, raportohet se ka fluturuar sot (e mërkurë) në Londër, në mënyrë që të siguroj
Roma e nis ditën me transferimin e ri, mbërrin ylli i Interit Roma e ka gjetur pasuesin e Zaniolos. Pas lëndimit të superyllit italian, skuadra e kryeqytetit italian ka nënshkruar me
PSG-ja i prish punë Interit, hyn në garë për Eriksen Paris Saint-Germaini është i gatshëm t’i bëjë konkurrencë Interit për transferimin e mesfushorit të Tottenhamit, Christi
Ylli i Interit shumë pranë kalimit te Roma Interi e ka lënë jashtë Matteo Politanon për ndeshjen kundër Cagliari në Coppa Italia, duke rritur mundësitë që ai kësht
Eriksen akoma edhe më afër Interit Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen, është gjithmonë e më afër Interit. Pas bisedimeve të para të zhvilluara
Ylli i PSG-së refuzon ofertën e Interit Futbollisti i PSG-s, Layvin Kurzawa raportohet se ka refuzuar ofertën nga Interi. Kurzawa është tek gjigantët francez
Nuk përmbahet ish-portieri i Interit, i fut duart të dashurës (FOTO LAJM) Ish-portieri i Interit dhe Fiorentinës, Sebastian Frey është bërë protagonist në rrjetet sociale. Ai ka postuar në "I
Kapiteni i United shumë pranë Interit Kapiteni dhe mbrojtësi veteran anësor i Manchester Unitedit, Ashley Young, do të bëhet pa dyshim lojtar i Interit gjatë
Milani i rrëmben Interit Politanon, futbollisti i thotë "po" kuqezinjve Milani kërkon tw transferojë mesfushorin e InteritMatteo Politano. Raportohet se klubi kuqezi ka kontaktuar tashmë me
Veterani i Interit merr ofertë nga Turqia Gjatë orëve të fundit në Turqi është përfolur për një transferim të mundshëm të Diego Godin nga Interi te Galatasaraji.
Konfirmohet: Ish-sulmuesi i Interit i rikthehet futbollit, nënshkruan me klubin e ri! Ish-sulmuesi i Italisë, Dani Osvaldo është rikthyer në futbollin aktiv. 33-vjeçari u tërhoq nga futbolli profesional
Interesimi i Barcelonës dhe Interit, Aubameyang vendos për të ardhmen Pierre-Emerick Aubameyang i ka hedhur poshtë thashethemet se ai mund të largohet nga Arsenali shumë shpejtë, duke theksu