999 rezultate për

interin

Skriniar rinovon me Interin Kur mëndja e tifozve të Interit është përqëndruar te rinovimi i Icardit, zikaltrit tashmë kanë rinovuar me Milan Skrini
Rrëfehet Ronaldo: Interin e dashuroj, me Morattin gabova rëndë Rrëfehet Ronaldo: Interin e dashuroj, me Morattin gabova rëndë Ylli botëror Luiz Nazaro Da Lima ose i njohur ndryshe
Jose Mourinho do Interin Luçiano Spaleti i ka ditët e numuruara tek Interi për shkak të rezultateve të dobëta. Sipas të përditshmes italiane
Bologna befason Interin (VIDEO) Bologna ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është sulmuesi 27-vjeçar, Federico
U eleminua nga Lazio, plas gallata në rrjetet sociale me Interin (FOTO LAJM) Interi nuk po kalon aspak një moment të mirë. Zikaltrit u eleminuan dje në San Siro nga Lazio falë pritjeve të Thomas St
Cedric Soares për Interin: Ëndrra u bë realitet që të vija këtu (VIDEO) Cedric Soares u prezantua dje si afrimi i Interit në merakton e janarit. Mbrojtësi i krahut të djathtë u huazua nga Sout
Wanda Nara: Icardi do të rinovojë kontratën me Interin Agjentja dhe gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara ka siguruar Interin dhe tifozët se “telefoni i saj është i lëshuar rregu
Wanda Nara trondit Interin: Larg rinovimit, kemi oferta nga klube të mëdha Agjentja dhe njëkohësisht bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka bërë të ditur se ata janë shumë larg rinovimit t
Ideja më e re e Interit është mbrojtësi i Manchester City-t Eliaquim Mangala është emri më i fundit që kërkon të transferojë dyshja Marott-Ausillio. Mbrojtësi i Manchester City-t n
Keita Balde kalon në avantazh Interin (VIDEO) Keita Balte ka kaluar në epërsi Interin në ndeshjen që zikaltrit po luajnë në transfertë kundër Empolit. Skuadra e S
Nainggolan nuk e pranon dënimin, mesazhet e tij tërbojnë Interin Radja Nainggolan është pezulluar nga Interi për ndeshjen ndaj Napolit, dhe me gjobë. Por problemet disiplinore dhe vones
Rrëfehet Adriano: Refuzova Realin për Interin Adriano Leite Ribeiro, Perandori, kishte gjithçka: pushtet, teknikë, forcë. Një “mostër” futbollistike. Por historia, si
Scaroni: Po mendojmë që të ndërtojmë një stadium të ri bashkë me Interin Milan “janë duke menduar për të ndërtuar një stadium të ri bashkë me Interin” për ta zëvendësuar San Siron, ka konfirmua
Ozil refuzon Interin, i qëndron besnik Arsenalit Siç raportojnë mediat në Gjermani mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil kishte refuzuar 2 herë Interin vitin e kaluar. 3
Marotta: Nuk mendojmë për Murinhon Jose Mourinho u shkarkua dje nga Manchester united pas 2 vite e gjysmë në Old Trafford. Por nga ky shkarkim u duk sikur
Icardi rinovon kontratën, por jo me Interin Mauro Icardi ka rinovuar kontratën me firmën amerikane Nike. Ka qënë vetë bashkëshortja e cila postoi foton në Twitter t
Mourinho-s i hapet rruga për tek Interi Jose Mourinho u shkarkua pak minuta më parë pas 2 sezone e gjysmë tek Manchester United. Për shkarkimin e portugezit
Gabigol: Në janar jam gati për Interin Gabriel Barbosa ose sic njihet ndryshe Gabigol në Brazil, ka konfirmuar se duke filluar nga janari është në dispozicion
Buffon: Më vjen keq për Interin dhe Napolin Portieri i Paris Saint-Germain, Gianluigi Buffon, e pranon se i vjen keq që Inter dhe Napoli janë eliminuar nga Champion
Capello kritikon Interin: Nuk fitohet me një futbollist Pas eleminimit të Interit nga Liga e Kampionve, tashmë gjyqin ja bën dhe një emër i njohur sic është Fabio Capello. Në n