999 rezultate për

interin

Vendi i 3-të dhe një mal me para për Interin pas fitores në Derbi Fitorja në derbi i dha Inter-it tre pikë me vlerë dhe e ngjiti në vend të tretë të Serie A. Një fitore e rëndësishme në
Zhbllokohet derbi, goli i parë është për Interin (VIDEO) Është zhbllokuaur shumë shpejt derbi i Madonninës që në minutën e 3-tët. Është mesfushori Vecino ai i cili dërgon top
Moratti sulmon Interin: Skuadra po shkatërrohet Zhgënjimi pas eliminimit nga Europa League ka prekur edhe ish-presidentin e Interit, Massimo Moratti, që është lodhur ng
Frankfurt befason Interin (VIDEO) Gjermanët e Frankfurt ka arritur të kalojnë në avantazh shumë shpejt në Guissepe Meazza. Jovic dëshmon edhe njëher ps
Ish ylli Interit: Mos e krahasoni Juventusin me Interin e tripletës Esteban Cambiasso insiston se Juventus nuk mund të krahasohet me Inter-in e tripletës. Interi i Cambiasso-s mbetet eki
Skriniar: Do të tregojmë karakter përballë Frankfurtit Milan Skriniar është një nga qendërmbrojtësit që po bën mjaft mirë te Interin për më tepër ai cilësohet si një nga mbroj
Mourinho dëshiron Interin, do të takojë personalisht Suning Pasi ka dështuar transferimi te skuadra e Real Madrid trajneri Jose Mourinho po mendon të rikthehet tek Interi, skuadra
Trajneri Frankfurtit gati të eleminojë Interin Trajneri i Eintracht Frankfurtit, Adi Hutter, dhe mesfushori Makoto Hasebe besojnë fuqishëm se mund ta eliminojnë Interi
Zhbllokohet sfida në San Siro, Politano realizon ndaj Spalit (VIDEO) Inter po vuan jo pak për të dalë me pikë të plota në San Siro teksa duhet të vinte minuta e 68 që zikaltrit të realizoni
Nuk ka qetësi për Interin, Icardi i kërkon llogari klubit Mauro Icardi, i përfaqësuar me avokat, ka bërë takimin e rradhës me klubin e Interit. Bepe Marota ka qenë ai që përf
Milan fiton ndaj Sassuolos, kalon Interin në tabelën e renditjes Milani ka siguruar fitore me epërsi minimale 1:0 në ndeshjen kundër Sassuolo, e vlefshme për javën e 26-të të Serisë A,
U mposht nga Cagliari, plas gallata në rrjetet sociale me Interin (FOTO LAJM) Pas humbjes së pa papritur ndaj Cagliarit, ku mungoi sërish Mauro Icardi tashmë zikaltrit rrezikojnë zonën Champios në r
Cagliari thyen Interin, zikaltrit rrezikojnë Championsi-n(VIDEO) Interi vë në diskutim jo vetëm vendin e 3-të por edhe kualifikimin në Champions League për sezonin e ardhshëm. Zikaltri
Zhgënjehet Interi, Rakitic i thotë jo Ivan Rakitiç nuk dëshiron Interin. Në javët e fundit është përfolur për largimin e kroatit nga Barcelona duke pasur par
Lajme të mira vijnë për Interin, sulmuesi rikthehet në stërvitje Keita Balde është rikthyer të stërvitet me grupin dhe ka filluar të ketë kontaktin me topin. Senegalezi pati një dëm
Icardi dha penalltinë nga VAR-i, rrjeti shfrenon fantazinë me memet për Interin (FOTO LAJM) Fiorentina dhe Interi barazuan me rezultatin 3-3, pasi ishte një ndeshje dramatike e clia zgjati 100 minuta. Pas pena
Wanda Nara bën tatuazh të ri dhe ka një mesazh për Interin (FOTO LAJM) Wanda Nara padyshim është një nga fermat më të përfolura në botën e futbollit. Agjentia dhe bashkëshortja e Mauro Ikardi
Wanda provokon sërish Interin: Largohuni nga ata, që nuk ju çmojnë (FOTO LAJM) Situata e Mauro Icardit nuk është aspak e qetë që kur klubi vendosi ti heqë shirtin e kapitenit. Por Wanda Nara bashk
Chelsea kontakton Interin për Icardin Interi po mendon që në merkaton e verës të shes sulmuesin, Mauro Icardi. Siç raporton gazetari italian, Tancredi Pal
Nainggolan: Icardi ka dhënë gjithçka për Interin Pas fitores ndaj Parmës dhe asaj me Rapid Vienën në Europa League, Interi ka rrëmbyer tri pikë të tjera shumë të rëndësi