999 rezultate për

interin

Lukaku i lumtur që është pjesë e Interit: E kam pasur ëndërr Gjigandi belg i cili u transferua gjatë afatit kalimtar të verës nga Manchester United te Interi duket se e ka gjetur me
Mourinho i zhgënjyer me Interin për Eriksen Mourinho është i zhgënjyer me Interin për Eriksenin, i cili vazhdon të mos e dijë të ardhmen Jose Mourinho hapur e ka
Giround arrin marrëveshje personale me Interin Olivier Giroud ka arritur marrëveshje personale me skuadrën e Inter, për transferimin nga Chelsea. ‘Gazzetta dello Sp
Rikthimi në Itali "ringjall" Cutronen: Ndjehem si në shtëpi Sulmuesi i Fiorentinës, Patrick Cutrone, ka rrëfyer se si po shkon aventura e tij më e re në një intervistë për faqen e
Sarri: Interin nuk e kam frikë Pak çaste më parë trajneri i Juventusit, Maurizzio Sarri ka dalë në një konferencë për shtyp ku përveç ndeshjes ndaj Par
Fiorentina eliminon Atalantan, Cutrone debuton gol (VIDEO) Me një ndeshje të çmendur, Fiorentina ka arritur të eliminojë Atalantan duke kaluar në çerekfinale, ku përballë do të ke
Kumbulla pranë firmës me Interin? Menaxheri i tij shfaqet në selinë zikaltër Telenovela e merkatos për Marash Kumbullën duket se nuk ka fund. Mbrojtësi i kombëtares sonë po ndiqet me shumë interes
Icardi e ka harruar Interin, s'e mendon kthimin Sulmuesi argjentinas Mauro Icardi ka thënë se ai do të qëndronte në Paris Saint-Germain me kënaqësi, pasi shënoi në het-
Mbrojtësi i Kosovës firmos me Interin Interi ka nënshkruar me një 16-vjeçar shqiptar. Bëhet fjalë për Andi Hotin, i cili është me origjinë nga Kosova, por i l
CR7 flet pas tripletës dhe ironizon Interin: Shpresoj të fitojë Napoli sot në mbrëmje Kristiano Ronaldo ishte lojtari më i mirë i Juventusit në fitoren 4-0 të këtyre të fundit ndaj Kaljarit, teksa realizoi
United i gatshëm të negociojë me Interin, kërkon shkëmbimin Martinez-Pogba Manchester Unitedi është i gatshëm ta lejojë Paul Pogban të largohet, por vetëm në një marrëveshje shkëmbimi për Lautaro
Juventusi "mposht" Interin në garën për sulmuesin e Parmës Mosarritja te Erling Haaland e ka tërbuar Juventusin. Sulmuesi norvegjez zgjodhi Borussia Dortmund, ndërsa bardhezinjtë
"Bomba" nga Spanja, Godin pendohet për Interin Në mesin e studim it të merkatos në hyrje, Interit mund t’i lindë një problem jo i vogël. Nuk është surprizë që Diego Go
Igli Tare zbulon objektivat me Lazion, paralajmëron Juventusin dhe Interin Drejtori i sportit i Lazios Igli Tare ka këmbëngul se fjala Scudetto nuk e frikëson klubin e tij, por pritjet e tepërta
Buffon dhe hakmarrja për vitin 2001 te Juventus: Më vjen keq për Interin ne Champions Xhanluixhi Bufon është kthyer përsëri në fushën e lojës në Ligën e Kampioenve, aty ku është një ndër 10 futbollistët më
Barcelona turpëron Interin me rezerva dhe e eleminon nga Champions (VIDEO) Interi dështon përballë Barcelonës me rezerva. Zikaltërit e kanë të pamundur për të marrë pikë dhe në këtë mënyrë i t
Hesht "San Siro", Barcelona ndëshkon Interin (VIDEO) Është zhbllokuar supersfida mes Interit dhe Barcelonës në "San Siro". Katalanasit kanë shënuar me talentin Perez i ci
Përballja me Interin, Barcelona me skuadrën e dytë (FOTO LAJM) Barcelona e ka lënë Lionel Messin jashtë skuadrës e cila ka udhëtuar drejt Italisë për t’u përballur me Interin në ndesh
Lautaro ngjit në krye Interin (VIDEO) Interi ka fituar me rezultat të ngushtë 2-1 në shtëpi ndaj Spalit në takimin e vlefshëm për javën e 14-të në Serie A.
Talenti i Parmës fut në "luftë" Juventusin dhe Interin Juventusi dhe Interi, rivalë jo vetëm në kampionat, por edhe në merkato. Dy gjigantët e futbollit italian janë në gar