E FUNDIT/ Rekord i zi! 21 vdekje në 24 orët e fundit nga COVID-19
999 rezultate për

interin

Vidal prish kontratën me Barcelonën, transferimi te "zikaltërit" çështje orësh Arturo Vidal tashmë mund të konsiderohet në të gjitha efektet një futbollist i Interit. Pas ditëve të tëra bisedimes
Hidhet shorti i sezonit të ri në Serie A, javët e para "zjarr" për Interin Është hedhur ditën e sotme kalendari i sezonit 2020/2021 në Serie A. Java e parë zhvillohet në 20 shtator dhe Juventusi
Ish-missi shqiptar e tregon dashurinë e madhe për Interin (FOTO LAJM) Ish-miss Shqipëria 2019, Klea Bushi është adhuruese e flaktë e Interit. Këtë fakt e vërtetojnë më së miri, postimet e
Sevilla kockë e fortë për Interin, Anadaluzët fitojnë për herë të 6 në histori Europa League (VIDEO) Sevilla ka fituar për herë të 6 në historinë e klubit Europa League. Andaluzët e drejtuar nga Julen Lopetegui kanë m
Fiorentina ndal Interin dhe i bën nder Juventusit (VIDEO) Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola ndaj Fiorentinës në javën e 35 të Serisë A. Zikaltërit i kanë bërë
Manchester United rivalizon Interin për Belottin Manchester United është duke kërkuar një sulmues qendror, pas largimit të Romelu Lukakut në drejtim të Interit. Djajt
Nuk mbarojnë lajmet negative për Interin, humb Barrelan për dy ndeshjet e ardhshme Antonio Conte humbet Nicolo Barrelan për të paktën dy ndeshje. Dëmtimi që pësoi para sfidës ndaj Bolognas do ta mbajë
Humbi ndaj Bolognës, si gjithmonë Conten nuk e mbajnë nervat Interi i Antonio Contes pësoi një humbje të rëndë në shtëpi, duke u përmbysur nga Bologna 2-1. Trajneri zikaltër u pa
Bologna befason Interin në shtëpi (VIDEO) Seria A ka nisur me një surprizë për ndeshjet e ditës së dielë, teksa Bolonja ka mundur në transfertë me rezultatin 1-2
Pas barazimit me Sassuolon vjen një tjetër lajm i keq për Interin, pezullohet me 3 ndeshje mbrojtësi Telashe për Interin e Antonio Conets, sepse pas barazimit të beftë 3-3 kundër Sassuolos në "Sna Siro" mbrëmjen e djeshme
Gattuso me "dhimbje koke" para sfidës me Interin Pas 105 ditësh Napoli rikthehet në fushë për të luajtur të shtunën në mbrëmje kundër Interit ndeshjen e kthimit të gjysm
Lyon përforcon mbrojtjen me veteranin e Interit Diego Godin është gjithnjë e më larg Interin, me burimet në Francë që pretendojnë se mbrojtësi po kërkohet Lyon. 34 v
Morata përfundon në "radarët" e Interit Merkatoja e verës pritet ta gjejë Interin në mesin e skuadrave më aktive, si në shitje, ashtu edhe në blerje. Me zëra
PSG "blen" Icardin, zbulohen detajet e marrëveshjes që pasuron Interin PSG duket se ka gjetur gjuhën e përbashkët me Interin për të firmosur me sulmuesin Mauro Icardin. Francezët duket se kan
Futbolli italian në zi, ndërron jetë ish-trajneri i njohur i Interit (FOTO LAJM) Futbolli italian në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 81-vjeçare ish-trajneri i njohur Luixhi Simoni. Ai ka drejtuar d
Bayerni e do në skuadër Perisic, nis bisedimet me Interin për blerjen e kroatit Skuadra e Bundeligës fillimisht pagoi pesë milionë euro për huazimin e kroatit, dhe duhet të paguajë edhe 20 milionë tje
Tare sulmon Ministrin e Sporteve dhe kritikon Interin e Juventusin Lazio është skuadra që ka kërkuar me ngulm rifillimin e sezonit, duke qenë se bardhekaltrit janë edhe pretendentë për ti
Pandev: I gatshëm të jap tripletën e fituar me Interin për ta mposhtur Kosovën Jo vetëm Kosova e ëndërron kualifikimin në Euro 2020, pasi edhe në kampin e Maqedonisë së Veriut e ëndërrojnë pjesëmarrj
Cassano këshillon Interin të shesë Lautaron dhe të transferojë sulmuesin francez Ish-sulmuesi italian, Antonio Cassano ka dhënë disa këshilla për merkaton e Interit. Në një bisedë live në emisionit
Giround afër nënshkrimit të marrëveshjes me Interin Klubi italian, Interi dhe sulmuesi francez i Chelseat, Olivier Giroud janë afër për të arritur marrëveshje. Ish-lojta