999 rezultate për

interin

Prag ndeshja me Interin, Casemiro: Grup shumë i vështirë Mesfushori i Real Madridit, Casemiro që është shëruar në kohë nga COVID-19 për t’u përballur me Interin, dëshiron sërish
"Duhet të shpërthejë zjarri tek të gjithë", si Conte motivoi Interin drejt suksesit Interi arriti të bëjë një përmbysje të çmendur përballë Torinos. Në momentin kur ishin në rezultatin 0-2 në favor të
Marrëveshja është arritur, befasi për Juventusin dhe Interin Pavarësisht emergjencës coronavirus që po kushtëzon ekonomikisht të gjithë klubet, edhe ato më të pasurit, sesionet e ar
Torino befason Interin, zhbllokon rezultatin në fund të pjesës së parë (VIDEO) Interi është befasuar nga Torino në minutat shtesë të pjesës së parë. Simone Zaza është lojatari që dërgoi topin në
"Lukaku ka rilindur me Interin, ja gabimi që bëri te Man United" Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, është kthyer të flasë për sulmuesin e tij, Romelu Lukaku. “Marrëdhënia ime me
Conte: Pasi të bëj Interin fitues, dua të kthehem në Angli Antonio Conte e mori drejtimin e Interit në vitin 2019, pas një periudhe të gjatë diskutimesh për të ardhmen e tij. Traj
Interi në krizë rezultatesh, Stresi tregon dashurinë për klubin zikaltër (FOTO LAJM) Interi po kalon një krizë të thellë rezultatesh ku nuk fiton prej 4 ndeshjes mes kampionatit dhe Championsit ku rrezikoj
Mposhti Interin, Zidane: Tri pikë të merituara, duhet të urojmë lojtarët Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është ndarë i kënaqur me fitoren ndaj Interit. "Los Blancos" fituan me rezu
Reali tregon "dhëmbët" para ndeshjes me Interin, mposht bindshëm Huescan (VIDEO) Real Madrid ka shënuar një fitore të rëndësishme në kuadër të javës së tetë të La Liga, duke e mposhtur 3:1 Huescan, të
Nuk ka minuta, Eriksen "përshëndetet" me Interin në janar Eriksen nuk është i kënaqur me minutat që ka në "Giuseppe Meazza" dhe prandaj planifikon të ndryshojë mjedisin e klubit
Lajme pozitive për Interin para ndeshjes në Champions, edhe dy futbollistë të tjerë mposhtin koronavirusin Interi ka mbërritur në Ukrainë për t’u përballur me Shakhtar Donetsk në ndeshjen e dytë të grupit në Ligën e Kampionëve,
Romelu Lukaku thyen një tjetër rekord te Interi Romelu Lukaku në ndeshjen kundër Borussia Monchengladbach theu një rekord të ri. Sulmuesi i madh belg ishte realizato
Një lajm pozitiv për Interin, Nainggolan mposht koronavirusin Ndërkohë që Interi është i impenjuar në derbin e Milanos ndaj Milanit, vijojnë të vijnë lajme të mira nga përgjigjet e t
Lajme negative për Milanin para derbit me Interin Trajneri i Milanit, Stefano Pioli nuk do të jetë në gjendje të llogarisë në Ante Rebic për derbin me Interin të shtunën.
Lajm i mirë për Interin, Bastoni gati për derbin me Milanin Media italian "Gazzeta dello Sport" i ka gëzuar tifozët e Interit me lajmin që ka publikuar sot. Sipas artikullit, th
Nuk ka qetësi për Interin, konfirmohet lojtari i 5 me Covid-19 Te Interi nuk ka qetësi. Portieri Ionut Radu, i cili është testuar pozitiv për COVID-19. Portieri rumun është lojtar
Fiorentina turpëron Interin, shënon 2 gola në pjesën e dytë (VIDEO) Fiorentina duket se do me patjetër të dalë me pikë nga San Siro. Vjollcët kanë befasuar sërish Interin duke shënuar 2
Inter - Fiorentina, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Për shumicën e ekipeve është java e dytë e Serie-A, ndërsa për Interin, Atalantën, Lazion por edhe Benevento e Filipo In
Vidal përshëndetet me shokët te Barcelona, gati të niset për Milano Arturo Vidal afrohet gjithnjë e më shumë me Interin. Lajmi konfirmohet edhe nga mediat spanjolle me kilianin që prej
Dy lojtarë për N'Golo Kante, Chelsea tërbon sërish Interin Chelsea nuk ka nevojë për lojtarë, londinezët mund të heqin dorë nga ndonjë lojtar i tyre vetëm për shifrën e duhur. Kjo