999 rezultate për

interin

Inter ka gati rinovimin me italianin Ederi raportohet se është afër rinovimit të kontratës me Interin. Sulmuesi italian u bashkua me Interin në janar të viti
Sedorf tregon: Ja sa i lumtur isha kur lash Realin për Interin Clarence Seedorf e ka zbuluar historinë e transferimit të tij nga Real Madridi tek Interi në dimrin e vitit 2000. See
Bonucci pas humbjes me Interin nxjerr inatin me Romagnolin Nga mediat italiane raportojnë se pas derbit të humbur 3-2 pati një përplasje mes Bonuccit dhe Alessio Romagnoli-t. N
Arsenali rivalizon Interin për kilianin Arsenali po vështron mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal për ta transferuar në afatin e janarit janar, duke riva
Fitorja në San Paolo një tabu për Interin Të shtunën e ardhshme në San Paolo do të luhet sfida për kreun e Serie A Napoli-Inter. Skuadra e Sarrit do të tentojë s
Insigne bënë me "dhimbje kokke" Sarrin Lorenzo Insigne, ylli i Napolit, është në dyshim për ndeshjen me Interin, pas një dëmtimi që zhvilloi mbrëmë. Trajner
E FUNDIT | Icardi nxjerr përsëri Interin në avantazh Mauro Icardi ka shënuar gol përsëri ndaj Milanit duke e nxjerrë skuadrën e tij për herë të dytë avantazh. Ndeshja po
Andre Silva flet para dernit me Interin: Dua të bëhem një Inzaghi, Montela po më ndihmon “E kam ndier menjëherë se ishte një ndeshje e veçantë për të gjithë Milanon. Ata janë paraqitur më mirë se ne deri tani,
Maldinin "tradhton" Milanin, shikon Interin favorit për Derbin Inter dhe Milan do të takohen në derbin e xhiros së ligës italiane. Ky do të jetë ballafaqimi i 219 mes dy klubeve të
Mirabelli kërkon një ndeshje të fortë të dielën nga skuadra e tij Drejtori sportiv Massimiliano Mirabelli po kërkon "syrin e tigrit" nga lojtarët e Milanit kur ata përballen me Interin t
Handanoviç flet për Interin dhe Milanin para derbit Samir Handanovic gati për derbin e Madoninës. Gardiani i Interit ka folur në lidhje me super sfidën e fundjavës atë kund
Montela e ka mendjen vetëm tek derbi me Interin Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella ka tentuar të shmangë presionin, teksa nw njw intervistw thotë se ai është i fokus
Agjenti i Karamoh: Lojtari zgjodhi Interin edhe pse kërkohej nga shumë ekipe Agjenti i Yann Karamoh u shpreh i lumtur me përkrahjen e madhe që tifozët po i bëjnë klientit të tij. “Kjo është shum
Zbardhet nga moviola penalltia e dyshimtë e Interin ndaj Bolonjas (VIDEO) Bolonja protestoi gjatë dhe Roberto Donadoni uroi që “penalltia do të ishte akorduar edhe me krahët e ndryshuara”. P
Inter merr një lajm super të mirë Joao Cancelo mund të rikthehet për Interin që në javën e shtatë. Portugezi iu bashkua Nerazzurëve si huazim gjatë kësaj
Shitja e Neymarit "sëmur" dhe Interin Interi pa sesi Barcelona dorëzohej për të lëshuar Neymarin të largohej drejt PSG-së. Si pasojë zikaltërit po i frikësohe
Perisiç flet pas rinovimit me Interin: Ishte situatë shumë stresuese (VIDEO) Ivan Perisiç ka folur për herë të parë pas rinovimit të kontratës me Interin duke thënë se ishte një situatë shumë stres
Mou nuk ia del, Perisiç "martohet" me Interin deri në 2020 Jose Mourinho nuk arriti që t'a transferojë Perisiçin tek Manchester United pavarësisht tentativave të shumta. Tashmë, l
Zbardhen detajet për rinovimin e Perisiç me Interin Ivan Perisic është gati për zgjatur bashkëjetesën me zikaltërit e Interit deri në vitin 2022. Paga e tij tashmë kap s
Rei Manaj lë Interin për Kampionatin spanjoll Interi dhe Granada janë pajtuar për huazimin e Rei Manaj deri në qershor të 2018. Lushnjari do të bashkohet nesër në orë