999 rezultate për

interin

Interin e merr lumi për të dytën herë radhazi (VIDEO) Interi ka përjetuar edhe humbjen e dytë në këtë sezon, pasi u mposht me rezultat minimal 1-0 në udhëtim te Sassuolo.
Inter zyrtarizon blerjen e parë për në merkaton e verës Stefan De Vrij pritet të jetë goditja e Interin në merkato për repartin e pasmë. Mbrojtësi holandez nuk ka ndërmend
Milan nuk ndihet i detyruar të shesë, fillon negociatat për blerjen e parë Pëlqehet nga shumë klube, mes tyre edhe Milanit. Emri i Nikolo Barelës, mesfushorit të Kaljarit, ka përfunduar në listën
Ulen shanset me Interin, kapiteni i Juventusit nuk rikuperohet Masimiliano Alegri ka publikuar listën me futbollistët e grumbulluar për sfidën e nxehtë që do të luhet nesër në Torino,
Felipe Melo tregon dashurinë që ndjen për Interin: E respektoj shumë Juven, por... Ish-mesfushori i Interit dhe Juventusit, Felipe Melo, thotë se Interi është “diçka tjetër” në krahasim me uventusin para
Fenomeni motivon Interin në fitimin e titullit kampion Ish-sulmuesi brazilian, Ronaldo, i njohur si Fenomeni, ka folur për ‘Derby d’Italia’ ëpr sfidën e Interit kundër Juvent
Moratti shprehet nostalgjik për Interin e sotëm Edhe ish presidenti i Interit, Massimo Moratti është shfaqur mjaft i lumtur për paraqitjet që po dhuron Interi në këtë s
Ibra zbulon se për kë bënte tifo kur ishte i vogël Zlatan Ibrahimoviç ka përshëndetur rikthimin në nivele të larta të Serisë A, duke theksuar se është një nga ligat që ka
Handanovic nuk mund ta fshehë lumturinë pas rinovimit me Interin Samir Handanoviç ka rinovuar kontratën e tij me Interin, deri në verën e vitit 2021 dhe nuk e ka fshehur lumturinë. Sllo
Handanovic rinovon me Interin deri në moshën 37-vjeçare Interi kishte kohë që përgatitej për të zgjatur kontratën e Handanovic. Ditën e sotme ka ardhur zyrtarizimi se klubin zi
Wanda flet për Interin, Icardin dhe interesimin e Realit Wanda Nara kja folu për situatën e Interit dhe të bashkëshortit të saj Mauro Icardi. Ajo foli 360 gradë duke folur dhe p
Pas Realit hyjne edhe tre klube të mëdha evropiane për sulmuesin e Interit Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi pritet të largohet nga Italia në fund të këtij sezoni, pas performancave të jashtëzakon
Me Interin në fushë, shkallët e San Siros mbyshen me tifozë Inter nuk është i vetëm në rrugën e ringritjes. Klubi ziklatër po dhuron spektakël dhe në tribuna ku stadiumet kanë qenë
Julio Cesar njofton tërheqjen nga futbolli Një tjetër emër i rëndësishëm i futbollit ka vendosur të tërhiqet nga futbolli i luajtur në fund të sezonit. Portieri br
Brozovic shënon golin e dytë për Interin (VIDEO) Interi ka shënuar edhe golin e dytë kundër Cagilarit në "Sardegna Arena" Është mesfushori kroat Marcelo Brazovic ai
Spalletti flet për diferencën me rivalët dhe kalimin e Icardit tek Reali Ndalesa e radhës për Interin në Serie A është Cagliari. Këtë të shtunë zikaltrit do të udhëtojnë drejt Sardegnës për të
Ozilin mund ta zëvendësojë Joao Mario tek Arsenal Sipas të përditshmes angleze ‘The Sun’, tanimë Arsenali ka ndarë edhe shumën për transferimin e Marios. Shuma me të c
Icardi mposht Atalantën dhe ngjit Interin në vend të 2 Interi ka mposhtur Atalantën e Ertrit Berishës me shifrat 2-0 në "Giuseppe Meazza" Të dyja skuadrat e nisën mirë ndes
Milan Skriniar nuk është i interesuar për një kalim tek Barcelona Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, thotë se nuk është i interesuar për klubin spanjoll, Barcelona. "Objektivi im është
Spalleti flet për Interin e këti sezoni, elozhe lojtarëve Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, beson se zikaltrit e këtij sezoni janë më ndryshe nga sezonet e kaluara. “Kemi