999 rezultate për

interin

Buffon tregon rreth rinisë dhe pasionit për të ndjekur Interin Gianlugi Buffon ka thënë se një kohë e ka ndjekur Interit dhe e gjithë kjo ishte për shkak të dashurisë që kishte për tr
Lippi tregon shkaktarët e krizës së thellë që ka pushtuar Interin Interi ishte i pamposhtur për katër muajt e parë të sezonit, derisa një humbje 3-1 ndaj Udinesit solli një krizë te klub
Sneider tregon pse zgjodhi Galatasarayn dhe jo Liverpoolin kur la Interin Sneider ka treguar disa prapaskena nga karriera e tij të cilat nk ishin tëe njohura më parë. Hollandezi momentalisht ësh
Kovaçiç pranë rikthimit në Seria A, e tradhëton Interin Edhe pse sapo ka përfunduar merkatoja e Janarit, Drejtori Sportiv i Romës, Monchi nuk ndalet asnjëherë. Drejtuesi i
Crotone befason Interin në Giuseppe Meazza (VIDEO) Crotone ka befasuar Inter në "Giuseppe meazza" duke barazuar shifrat. Goli është shënuar nga Barberis në minutën e 6
Nagatomo pranë lamtumirës me Interin Anësori japones, Yuto Nagatomo, ka qenë më i preferuari i tifozëve Nerazzur pasi shfaqi një seri të performancave të mir
Juventus kryeson renditjen, Milani lë mbrapa Interin në kontrat me sponsorit (FOTO LAJM) Në mos orësh, është çështje ditësh zyrtarizmi i kontratës mes Milanit dhe “Puma”-s. Sponsori i ri teknik do të mundësojë
Joao Mario kundërshton Interin: Dua të zhdukem, jo të huazohem Ndërlikohen marrëdhëniet mes Joao Marios dhe Interit. Sipas mediave italiane, lojtari është kundër idesë së klubit z
Punë ditësh dhe Cancelo do ta lërë Interin Sipas Superdeporte, Valencia është duke tentuar ta rikthej nga huazimi mbrojtësin e djathtë Joao Cancelo nga Interi.
Zyrtare: Lisandro Lopez nënshkruan me Interin Inter më në fund ka bërë përforcimin e tij të parë, ku ka huazuar mbrojtësin argjentinas, Lisandro Lopez Zikaltërit k
Napoli mund Interin në garën për Verdin Sipas “Corriere dello Sport” Simone Verdi është zyrtarisht i Bolognas. Marrveshja është arritur ditën e djeshme dhe l
Mediat italiane hedhin në Serie B Interin Një kampionat vetëm me lojtar italian kur të kishte përfunduar faza e parë e kampionatit Napoli do kryeson bindshëm, “Co
Mancini nuk harron vlerat e veta: Interin e ndërtova unë dhe ata duhet të ndjekin punën time Ish-trajneri i Interit, Roberto Mancini, thotë se ai e ka rindërtuar Interin i cili më pas nën drejtimin e Mourinhos arr
Coutinho rikthehet të flasë për aventurën tek Inter: E vështirë por... Philippe Coutinho, ka thënë se aventura e tij te Interi ishte shumë e vështirë. Ai ishte vetëm 16-vjeçar kur nënshkroi m
Klinsmann tregon me nostalgji kujtimet e bukura me Interin Ish-sulmuesi i Interit, Klinsmann mendon se periudha e tij te Interi do të mbetet një nga periudhat më të ndritshme në k
Edh një tjetër shqiptar shkruan historinë dhe fiton Superkupën me Interin Pas Rei Manajt, është radha e një tjetër futbollisti shqiptar për të fituar, është radha e një tjetër futbollisti shqipt
Djali i Simeones parashikon të ardhmen: Do vjerë dita kur babai im të drejtojë Interin Giovanni Simeone do të përballet me Interin këtë fundjavë në ndeshjen e fundit para pushimeve dimërore . Ai përkundre
Inzaghi e shikon të plagosur Interin por premton se nuk do i tolerojnë Simone Inzaghi ka komentuar si një sfidë mjaft të rëndësishme atë të së shtunës pasdite në ‘San Siro’ përballë Interit,
Gattuso gjen ilaçin e duhur për të ndalur Interin Kupa e Italisë na rezervon derbin e Milanos në çerekfinale të kompeticionit, në sfidën që do të luhet të mërkurën në mbr
Inzaghi nuk po mendon për Interin por për fitimin e Kupës së Italisë Lazio do të presë Fiorentinën në ‘Olimpico’, nesër në mbrëmje, në çerekfinalen e parë të Kupës së Italisë. Bardhekaltrit