interin

Një fitore në 7 ndeshjet e fundit për Interin, tronditet stoli Spallettit Interi u eleminua mbrëmë nga Liga e Kampioneve teksa barazoi 1-1 në San Siro ndaj PSV-së. Kjo ka ka irrituar tifozët e I
PSV befason Interin (VIDEO) PSV ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është talenti meksikan, Hirving Lozano
Icardi luan ndeshjen e 200 për Interin Mauro Icardi do të luajë ndeshjen e 200-të për Interin sonte në të gjitha kompeticionet. Kapiteni i Nerazzurrit do të
Frikë për Interin, Barcelona luan me rezerva ndaj Tottenhamit Barcelona luan sot në mbëmje në Camp Nou, teksa do të presë Totenhamin që kërkon me cdo kush fitoren për të siguruar kua
Dybala paralajmëron Interin Paulo Dybala ka premtuar se ai do të shënojë në derbin e Serie A, për të dëshmuar se është në formë të mirë. “Do të j
Ky është formacioni më i mirë i vitit në Serie A Nuk është më lajm që Juventusi dominon formacionet më të mira të vitit. Prej kohësh bardhezinjtë janë pa rivalë në futbo
Lajme të mira për Interin, Nainggolan mund të luan ndaj Juventusit Interi ka marrë lajme pozitive për Radja Nainggolan për ndeshjen kundër Juventusit në Serie A. Siç raporton "Gazzetta
Allegri zbulon e suksesin me Juven, dhe paralajmëron Interin e Napolin Juventusi shkatërroi Fiorentinën në Firence me rezultatin e thellë 3-0, ku bardhezinjtë tashmë janë +11 pikë nga vendi i
RAI nën akuzë komentatori ofendoi Interin? (VIDEO) Interi u mposht 1-0 nga Tottenhemi në ndeshjen e parafundit të grupeve duke lënë kualifikim në dorë të Barcelonës, s
Dramë për Interin, mbetet në dorë të Barcelonës Tottenham arriti të mposhtë 1-0 Interin në ‘’Wembly’’ më një gol të Eriksen në minutën e 80 duke i rrëmbyer vëndin e dy
Mbrojtësi kroat në dyshim për Interin kundër Tottenham Mbrojtës i majtë i Interit, Sime Vrsaljko duket se do të mungojë kundër Tottenham Hotspur, pasi që është stërvitur veçma
Skriniar afër rinovimit me Interin Milan Skriniar është në bisedime për kontratën e re me Interin, sipas agjentit të tij, Karol Csonto. Mesfushorit i sk
Atalanta “kafshon” katër herë Interin (VIDEO) Skuadra e Atalantës ka arritur një fitore të madhe përballë Interit duke fituar me shifrat e thella 4-1. Gol në këtë tak
Atalanta gjunjëzon Interin që nga minuta e 8', mbyllet pjesa e parë (VIDEO) Pas vetëm nëntë minutave lojë, Atalanta ka arritur të kalojë në epërsi 1-0, ndaj Interit, në ndeshjen që po zhvillohet
Mourinho: Më shanë Interin prandaj reagova ashtu Ish trajneri i Interit kishte bërë një gjest interesant pasi përfundoi ndeshja në Torino ku mbajti dorën në vesh nuk po
Juventus parakalon Interin në garën për Modriç Mesfushori i skuadrës së Real Madrid, Luka Modriç është gjithnjë e më larg spanjollëve. Futbollisti kroat kërkohet shumë
Messi grumbullohet me Interin, por klubi nxjerr një problem Skuadra e Barcelonës do të luajë këtë të mart përballë Interit në “San Siro”. Trajneri i skuadrës së Barcelonës, Ernest
Messi i gatshëm për Interin? Valverde jep lajmin e madh Trajneri i skuadrës së Barcelonës, Ernesto Valverde dhe pas fitores ndaj Raya Vallecano se ylli argjentinas Lionel Messi
Spalletti ka një kërkesë të veçantë për Interin Trajneri i skuadrës së Interit, Luçiano Spalleti ka një kërkesë të veçantë për lojtarët. Ai tha se i pëlqeu vetëm pjesa
Handanoviç vendos rekord legjendar për Interin Në sfidën ndaj Barcelonës, portiere i zikaltërve, Samir Handanoviç ka vendosur rekordin për më së shumti pritje të bëra