interin

Allegri zbulon e suksesin me Juven, dhe paralajmëron Interin e Napolin Juventusi shkatërroi Fiorentinën në Firence me rezultatin e thellë 3-0, ku bardhezinjtë tashmë janë +11 pikë nga vendi i
RAI nën akuzë komentatori ofendoi Interin? (VIDEO) Interi u mposht 1-0 nga Tottenhemi në ndeshjen e parafundit të grupeve duke lënë kualifikim në dorë të Barcelonës, s
Dramë për Interin, mbetet në dorë të Barcelonës Tottenham arriti të mposhtë 1-0 Interin në ‘’Wembly’’ më një gol të Eriksen në minutën e 80 duke i rrëmbyer vëndin e dy
Mbrojtësi kroat në dyshim për Interin kundër Tottenham Mbrojtës i majtë i Interit, Sime Vrsaljko duket se do të mungojë kundër Tottenham Hotspur, pasi që është stërvitur veçma
Skriniar afër rinovimit me Interin Milan Skriniar është në bisedime për kontratën e re me Interin, sipas agjentit të tij, Karol Csonto. Mesfushorit i sk
Atalanta “kafshon” katër herë Interin (VIDEO) Skuadra e Atalantës ka arritur një fitore të madhe përballë Interit duke fituar me shifrat e thella 4-1. Gol në këtë tak
Atalanta gjunjëzon Interin që nga minuta e 8', mbyllet pjesa e parë (VIDEO) Pas vetëm nëntë minutave lojë, Atalanta ka arritur të kalojë në epërsi 1-0, ndaj Interit, në ndeshjen që po zhvillohet
Mourinho: Më shanë Interin prandaj reagova ashtu Ish trajneri i Interit kishte bërë një gjest interesant pasi përfundoi ndeshja në Torino ku mbajti dorën në vesh nuk po
Juventus parakalon Interin në garën për Modriç Mesfushori i skuadrës së Real Madrid, Luka Modriç është gjithnjë e më larg spanjollëve. Futbollisti kroat kërkohet shumë
Messi grumbullohet me Interin, por klubi nxjerr një problem Skuadra e Barcelonës do të luajë këtë të mart përballë Interit në “San Siro”. Trajneri i skuadrës së Barcelonës, Ernest
Messi i gatshëm për Interin? Valverde jep lajmin e madh Trajneri i skuadrës së Barcelonës, Ernesto Valverde dhe pas fitores ndaj Raya Vallecano se ylli argjentinas Lionel Messi
Spalletti ka një kërkesë të veçantë për Interin Trajneri i skuadrës së Interit, Luçiano Spalleti ka një kërkesë të veçantë për lojtarët. Ai tha se i pëlqeu vetëm pjesa
Handanoviç vendos rekord legjendar për Interin Në sfidën ndaj Barcelonës, portiere i zikaltërve, Samir Handanoviç ka vendosur rekordin për më së shumti pritje të bëra
Mourinho thumbon tifozët e Juventusit Gjatë ndeshjes së sotme në mes të Manchester United dhe Juventus ka pasur edhe pak spektakël. Tifozët e Juventusit va
Gol i anuluar për Interin Interi dhe Milani po luajnë me njëra-tjetrën në "Giuseppe Meazza". Zikaltërit kaluan në avantazh, por që goli u anul
Suso ironizon me Interin: I kam refuzuar dy herë Sulmuesi i skuadrës së Milanit, Suso së bashku me Higuain janë kërcënimet më të mëdha të Interit në derbin e Madoninës.
Higuain: Milan do t’a shtyp Interin Sulmuesi i Milanit, Gonzalo Higuain ka theksuar në prag të derbit me Interin se kuqezinjtë do të fitojnë edhe pse nuk do
Zanetti me fjalë emocionese për Interin që fitoi tripletën Ish-kapiteni i skuadrës së Interit, Javier Zanetti dha së fundmi një prononcim për situatën te zikaltërit, Interin e 201
Icardi kalon Interin në avantazh ndaj SPAL (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj SPAL-it në "Paolo Mazza". Ai që ka shënuar është Mauro Icardi në minutën e 14'.
Icardi mesazhe dashurie Interit: Gjashtë vite në shtëpi Fotografia e portretizon në plan të parë, të ulur, me në sfond fanellat e veshura me Interin: atë me numrin 9, që në men