999 rezultate për

interin

Icardi kalon Interin në avantazh ndaj SPAL (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj SPAL-it në "Paolo Mazza". Ai që ka shënuar është Mauro Icardi në minutën e 14'.
Icardi mesazhe dashurie Interit: Gjashtë vite në shtëpi Fotografia e portretizon në plan të parë, të ulur, me në sfond fanellat e veshura me Interin: atë me numrin 9, që në men
Brozoviç me fjalë të ëmbla për Interin Një nndër lojtarët më të mirë të skuadrës së Interit, Marcelo Brozoviç ka vetëm fjalë të mira për zikaltërit. Pas fitore
PSV befason Interin PSV ka befasuar interin duke shënuar një super gol në minutën e 26 me anë të Rosario. Zikaltërit duhet të fitojnë p
Interin e pret "ferri" ndaj PSV Skuadra e Interit do të luajë sonte në mbrëmje në transfertën e vështirë të PSV Eindhoven në kuadër të Champions League
Shënoi golin e parë me Interin, kjo është bukuroshja që i solli fat Lautaros (FOTO LAJM) Sulmuesi Lautaro Martinez shënoi një super gol në ndeshjen që skuadra e tij Interi fitoi përballë skuadrës së Cagliarit
Spalletti: Rikthejmë Interin në vendin ku i takon Luciano Spalletti u shpreh i lumtur pas fitores me Cagliarin, 2-0 në "Giuseppe Meazza". Ai pas ndeshjes tha se kërkon të
Ish-agjenti i Icardit, Pino: Real Madridi e kërkoi, por ai donte vetëm Interin Ish-agjenti i sulmuesit Icardit, Letterio Pino, ka zbuluar se sa afër ishte ai për t’u bashkuar me Real Madridin në të k
Pirlo gjen mesfushorin e përsosur për Interin, është kroat Interi ka marrë një fitore të çmendur ditën e djeshme kundër Tottenham, fitore kjo e vlefshme tre pikë në Champions Leag
Turpëroi Interin në "San Siro" por Dimarco është i "shtëpisë" Lojtari i Parmas, Frederico Dimarco ka "turpëruar" Interin, ditën e djeshme brenda në "San Siro" Por Dimarco ka një h
Humbja e dytë e sezonit për Interin, ky është goli ndëshkues (VIDEO) Skuadra e Interit edhe pse po luante në "San Siro" nuk ja ka arritur ti bëjë ballë Parmës dhe është mundur me rezultat m
Dimarco trondit Interin me një super gol nga distanca (VIDEO) Interi edhe pse po luan në San Siro, është në disavantazh ndaj Parmës. Këta të fundit kanë shënuar golin e avantazhi
Icardi për sfidat e Championsit: Jam gati për ndeshjet e vështira Mauro Icardi luajti 85 minuta me skuadrën e Argjentinës pasi u thirr nga trajneri Scaloni. Sulmuesi u rikthye të luajë p
Lajm i keq për Interin, "ylli" kroat ka probleme serioze Sime Vrsaljko gjatë ndeshjes kundër Spanjës është detyruar të dal jashtë fushës së blertë që në minutën e 20' pas një dh
Radja Nainggolan debuton me gol për Interin (VIDEO) Interi ka kalaur në eprësi ndaj Bolognas në "Stadio Renato Dall'Ara". Ai që ka shënuar është Nainggolan që ka debutu
Reali vijon“luftën” verbale me Interin për Modriç Luka Modriç qëndroi këtë verë të Reali i Madridit, por polemikat rreth tij mes ekipit “Los Blancos” dhe Interit nuk kanë
Përfundojnë pjesët e para të Champions League, lajm i keq për Interin Kanë përfunduar pjesët e parë të ndeshjeve të fundit në ‘Play-off’ të Champions League. Benfica është duke fituar kun
Lajm i mirë për Interin, ky lojtar është gati për ndeshje Mesfushori i Interit, Radja Nainggolan, pritet të jetë i gatshëm që të luajë në përballje me Bolognan. Belgu ka ardhu
Flet Vrsaljko pas shkëlqimit me Interin: Më duhet kohëtë arrij formën e duhur Mbrojtësi i Interit, Sime Vrsaljko, ka folur pas barazimit 2-2 ndaj Torinos, ku ka thënë se i duhet ende për të arritur
Wanda: Icardi nuk qau kur lindën vajzat, por për Interin e bëri Agjente bashkëshorte, nënë dhe së fundi edhe opinioniste televizive në emisionin “Tiki Taka”. Wanda Nara shpesh herë