999 rezultate për

interesuar

Enca në kërkim të djemve për badigard, tregon çfarë duhet të bëjnë të interesuarit (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia po shijon sukseset e këngëve të saj ndërsa pret të fillojë turneun veror në trojet shqiptare.
Kush janë 68 pronarët që marrin kompensimin, lista dhe dokumentet që duhen? Agjencia e Trajtimit të Pronës ka përfunduar shqyrtimin e kërkesave dhe do të nisë shpërndarjen e një fondi prej 299 mil
Gjermania ofron 40 mijë vende pune për shqiptarët e Kosovës Gjermania ofron rreth 40 mijë vende pune për shqiptarët e Kosovës. Drejtuesit e njërës nga kompanitë që po merret me
Kessie vendos për skuadrën e re Mesfushori i Atalantas, Franck Kessie ka zgjedhur Romën si skuadrën e tij të re. Sipas mediave italiane, marrëveshja
Xhaferi: Sjellja e VMRO-së është e qëllimshme Kandidati për kryetar Kuvendi i shumicës parlamentare, Talat Xhaferi, gjatë një interviste për "Epoka e re", duke kritik
BE do hapë bisedimet për anëtarësimin e Maqedonisë? Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, me anë të një deklarate për medie, kanë bërë të ditur se kreu i kësaj partie, Zora
Mustafa: Serbia po e mban peng Asociacionin Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ditën e djeshme ka treguar se ka iniciuar procesin e hartimit të Statutit të Asocia
Bakiu: BDI nuk është e interesuar për të formuar qeverinë Analisti Bashkim Bakiu, i ftuar në edicionin e lajmeve në televizionin Shenja foli për ndryshimet e qëndrimeve të BDI-së
Nuk bëri betimin, Shkëlzen Berisha: Balla nuk është i interesuar për të vërtetën I ftuar si dëshmitar kryesor në komisionin hetimor parlamentar për “Aferrën CEZ”, djali i ish kryeministrit Berisha ësht
Dialogu me Serbinë "shtyn" zgjedhjet në Kosovë Dialogu Kosovë-Serbi, me përfshirjen e presidentëve të të dyja shteteve, vlerësohet si sinjal se në Kosovë nuk do të ket
Zbardhet procedura/ Ja si merret hipoteka për pallatet që kanë shkelur lejet e ndërtimit Brenda pak kohësh rreth 30 mijë familje në të gjithë vendin që kanë blerë shtëpi në pallate ku është shkelur leja e ndër
Gjermania, e interesuar për mijëra specialistë nga Shqipëria dhe Ballkani Ballkani Perëndimor është një nga prioritetet e Agjencisë Gjermane për Ndërmjetësim dhe Punësim (ZAV). Ajo që në pamj
Italia e interesuar të investojë në Kosovë Ministri i Infrastrukturës, Lufti Zharku, ka zhvilluar sot një takim ambasadorin italian në Kosovë, Piero Cristofoto Sar
Ministri Nemeth: Hungaria e interesuar për integrimin e Shqipërisë Ministri i Mjedisit, Lefter Koka, priti sot një takim bilateral Ministrin e Shtetit dhe të Bujqësisë, Republika Hungarez
Raiola zbulon skuadrat që janë të interesuara për Donnarumën Mino Raiola ka zbuluar se Gianluigi Donnarumma mund të largohet nga "San Siro" pasi shumë klube janë të interesuara për
Google dhe Apple nuk janë të interesuar të blejnë Twitter Tashmë dihet se Twitter ka dalë në shitje dhe ka pasur raporte të shumta që qarkullojnë kohët e fundit duke përmendur em
Puna që ofron 400.000 dollarë të ardhura por askush nuk aplikon Tokoroa, qytet i rajonit të Waikato, ishull verior i Zelandës së re, ka hapur një konkurs për mjek kirurg tash e 4 muaj
Vokrri apel Shaqirit, Xhakës e Januzajt Gjatë një konference për media të mbajtur në Prishtinë, Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokr
Roma e vendosur, nuk i ndahet mbrojtësit të Tottenhamit Roma ka bërë të ditur se është në kërkim të një qendërmbrojtësi, pas lëndimit të gjermanit Antonio Rudiger dhe dështimit
Nuk përmbushet numri i gjykatësve serbë, nuk plotësojnë kriteret Janë më pak se 1500 vetë që po kërkojnë punë në Gjykatën Themelore të Mitrovicës. Por vëtëm 100 veta që synojnë njëri