999 rezultate për

interesuar

Gjuriqi i mërzitur që u shpërbë ministria e Edita Tahirit Drejtori i të ashtuquajturës zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se Prishtina nuk ka asnjë in
Del në shitje shtëpia në Britani që kushton vetëm një paund Një shtëpi trekatëshe, në Skoci, pranë qendrës së qytetit dhe atraksioneve lokale, ka dalë në shitje vetëm për një 1 pau
8 sjelljet e vajzave që tregojnë se nuk është më e interesuar për ty Çdo marrëdhënie ka momentet e mira dhe të këqija, dhe nëse nuk ekziston më dashuria atëherë është e pamundur që të rikth
Flet mësuesja e fëmijëve të gjyqtares: Babai s’është interesuar kurrë Pas ngjarjes së rëndë ku humbi jetën gjyqtarja Fildezi Hafizi ka reaguar një nga mësueset e fëmijëve të viktimës. G
Rei Manaj lë Interin për Kampionatin spanjoll Interi dhe Granada janë pajtuar për huazimin e Rei Manaj deri në qershor të 2018. Lushnjari do të bashkohet nesër në orë
Monaco interesohet për shërbimet e Turan Sipas Mundo Deportivo, Monaco është e interesuar për Arda Turan. Raporti sugjeron se mesfushori i Barcelonës pritej t
Monaco etiketon zëvendësuesin e Mbappes Kylian Mbappe duket i vendosur që më në fund të largohet nga Monako për t'u bashkuar me PSG. Dhe kampionët e Ligue 1
Barcelona rrezikon ta humbasi njëherë e mirë talentin Sipas El Mundo Deportivo, Sulmuesi i Barcelonës Munir El Haddadi po tërheq interes nga Crystal Palace. 21-vjeçari imp
Mbappe i dëgjoi të gjitha ekipet e interesuara për të, por asnjëra nuk i ofroi sa PSG Kylian Mbappe foli me disa menaxherë të cilët ishin të interesuar në nënshkrimin e tij këtë verë, sipas L'Equipe. Ars
Barcelona e gatshme për negociata në shitjen e mbrojtësit Everton është ekipi më i fundit që lidhet me një lëvizje për mbrojtësin e Barcelonës, Thomas Vermaelen. Ish-qendërmbr
Naingolan i mbyll derën Interit, u lodhën kot Radja Nainggolan ka marrë vendimin për të rinovuar me Romën. Sky Sports raporton se Radja Nainggolan do të vazhdojë n
Murinho pyetet për Moratan, flet për Lukakun Jose Mourinho këmbëngul se nuk është i interesuar për faktin se Chelsea ka nënshkruar me Alvaro Morata. Manchester Un
“Mos belbëzo për Metën President, vetë e zgjodhe, tani hiqe”, Rama shpërthen ndaj komentuesit (FOTO LAJM) Komente të shumta i janë adresuar Kryeministri Edi Rama pas intervistës së dhënë mbrëmë në “Top Story” me Sokol Ballën,
Haradinaj i ka numrat, por është i interesuar për koalicion të gjerë? Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj ka thënë se koalicioni fitues i zgjedhjeve PDK-AAK-Nisma i ka vo
Nuk do ta besoni se për sa lojtarë është i interesuar Manchester United Manchester United dhe Jose Murinho janë të fokusuar për ta forcuar ekipin me një gamë të gjërë lojtarësh. Por interesi i
Roma arrin marrveshjen e parë Kryeqytetasiot e Italisë kanë arrritur nënshkrimin e parë të kësaj merkatoje verore. Bëhet fjalë për Gonalon e Lyoni
Agjendi i Courtois pohon kontaktet me Realin e Madridit Real Madrid është i interesuar për portierin e Chelseat, Courtua. Këtë e ka pohuar dhe agjendi i tij. "Natyrisht, klu
Ofrohet punë me 50 mijë paund në vit, por askush s'është i interesuar Një familje në një fshat të vogël skocez afër kufirit me Anglinë, është e gatshme të paguajë rreth 50,000 paund në vit
Milan i gjen vendin Carlos Bacas Milan dhe Baca mund ta mbyllin udhëtimin këtë verë. Me të riun portugez të zyrtarizuar, Baca është i vetëdijshëm se
Këto janë shenjat që tregojnë se ajo vdes për ty Meshkuj, kushtojini rëndësi këtij studimi, pasi do te kuptoni kur një femër është vërtet e interesuar për ju. 1-Bëhet