999 rezultate për

interesuar

Këto janë skuadrat e interesuara për futbollisitin shqiptar Shkodrani Armando Vajushi, duket shumë pranë kalimit në kampionatin rumun. Sipas “prosport.ro”, menaxheri i 27-vjeça
Thaçi direkt merr në telefon QKUK-në pas aksidentit të ambasadores turke Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është interesuar për gjendjen e ambasadores turke, Kivilcim Kiliç pas aksidentit në t
Liverpool nuk është e interesuar për Dembelen Skuadra angleze, Liverpool, nuk është e interesuar të nënshkruajë kontratë me sulmuesin francez, Ousmane Dembele, pavarë
Rita Ora u nda keq me vëllain e tyre, Kardashianët injorojnë keq këngëtaren shqiptare Rita Ora ishte ftuar mbrëmë në "People's Choice Awards" ku i mahniti të gjithë e veshur me një fustan blu. Rita gjit
Chelsea dhe Bayern të interesuar për sulmuesin e Lyonit Chelsea dhe Bayern Munich kanë shprehur sërish interesimin për sulmuesin e Lyonit, Nabil Fekir. Blutë e Londrës e kë
Misteri që fshihet pas kësaj shtëpie i ka lënë të gjithë gojëhapur Një shtëpi trekatëshe, në Skoci, pranë qendrës së qytetit dhe atraksioneve lokale, ka dalë në shitje vetëm për një 1 pau
Roma bën merkato te Ajax Skuadra e Romës është e interesuar për tu përforcua në merkato me një mbrojtës pasi po has shumë problem me fazën difens
Liverpooli nuk është i interesuar për lojtarin e PSG Liverpooli ka bërë të qartë se nuk është i interesuar për ta transferuar mesfushorin e Paris Saint-Germainit, Adrien Rab
Jeni të interesuar të studioni në SHBA? Ambasada amerikane nxjerr udhëzimet Jeni të interesuar për të studiuar në Shtetet e Bashkuara por nuk dini nga t’ia filloni? Visitoni Qendra Informative e A
Barça ofron 10 milionë euro për talentin e Argjentinës Në pragndeshjen mes Estudiantes dhe Boca Juniors, Leandro ‘Tato’ Aguilera, një gazetar që mbulon lajmet e Boca Juniors p
Barcelona nuk është më e interesuar për Paul Pogban Drejtori i Barcelonës për transfere Ariedo Braida e ka pranuar që klubi i tij nuk do të bëj lëvizje për të blerë yllin e
Milan futet në garë për sulmuesin e Manchester United Milani është futur në garë për sulmuesin anësor të Manchester Unitedit, Anthony Martial. Martial ka shprehur pakënaqë
Muo-s i shkon në mendje një ide e çmendur Manchester United vazhdojnë të mbeten të interesuar për të transferuar një mbrojtës gjatë këtij afati kalimtar, e që për
Roma është e interesuar për anësorin e Juventusit Raportohet se Roma ka marrë informata për Juan Cuadrardon e po ashtu për Suso, derisa ata janë takuar me agjentin e tyre
Higuain nuk largohet nga Seria A, ky është klubi që e kërkon Pas ardhjes së CR7 te klubi i Juventus duhet të bëhet një "kurban" dhe mesa duket ai do të jetë Gonzalo Higuain. Por
Arsenal nxjerrë në shitje Mustafin, pesë klube i vihen pas Qendërmbrojtësi, Shkodran Mustafi së fundmi mësohet se është nxjerrë në shitje nga skuadra e Arsenal-it. Përforcimet
Spalleti fton Florenzin tek Interi Trajneri Luciano Spalletti ka punuar me Florenzin tek Roma dhe dëshiron që të përfitojë nga ngecja e negociatave për rin
Giuffreddi: Për Hysajn janë tre klube angleze të interesuara Menaxheri i Elseid Hysajt, Mario Giuffreddi në një prononcim për portalin “CalcioNapoli24” ka zbuluar se janë tre klube
Dy klubet londineze kërkojnë shërbimet e mesfushorit të Atalantës Arsenal dhe Chelsea janë të interesuara për ta transferuar mesfushorin e Atalantës, Bryan Cristante. Cristante ka shk
Bale i gatshëm ta provojë dhe një vit në Madrid veten Bale dëshiron edhe një sezon me Realin e Madridit. Ai do të qëndrojë pasi klubet që janë të interesuara për shërbimet e