999 rezultate për

interesuar

Shenjat e qarta që tregojnë se ajo nuk është e interesuar për ty Nga ta kuptoj që ajo nuk është e interesuar? Sa herë keni menduar se femrat janë një mister më vete? Sigurisht që ës
Interi i interesuar për të, Xhaka vendos për të ardhmen Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka nuk mendon largimin nga klubi pavarësisht interesimit së Interit. Xhaka nisi kët
Asnjë ekip nuk është i interesuar për portierin më të shtrenjtë në botë Kush do ta mendonte se portierin më të shtrenjtë në botë, Kepa Arizbalaga, nuk do ta dëshironte askush në skuadër. Dy
Monaco dhe Sevilla të interesuara për Shaqirin, kjo është e vetmja pengesë Skuadra e Monacos dhe Sevillas thuhet se janë të interesuar të nënshkruajnë me futbollistin e Liverpoolit, Xherdan Shaqi
Liverpool i gatshëm të sigurojë shërbimet e "dështakut" të Barcelonës Liverpooli thuhet se është i interesuar për sulmuesin e Barcelonës, Ousmane Dembele. Raportet në Francë pretendojnë s
PSG dhe Man.City të interesuara, Koulibaly mund të qëndrojë te Napoli PSG dhe Manchester City janë larg të barazojnë kërkesat e Aurelio De Laurentiis për Kalidou Koulibaly. Koulibaly ësht
El Shaarawy po rikthehet në Evropë, këto janë skuadrat e interesuara për të Sulmuesi me prejardhje egjiptiane, Stephan El Shaarawy, pritet që ta bëjë rikthimin e madh në Evropë/. Sipas "Corrier
Një super lajm për skuadrat e interesuara për Messin Largimi i Lionel Messit nga Barcelona po bëhet akoma edhe më i mundur. Argjentinasi, ditën e martë ka njoftuar Barcel
Messi në shitje, Bayern një nga skuadrat që nuk është e interesuar Lionel Messi ka alarmuar botën e futbollit pas kërkesës së tij për t’u larguar nga Barcelona. Shumë skuadra kanë fill
Ideja e çmendur, Messi ribashkohet me Neymar te PSG? Bordi drejtues i Barcelonës do ti kërkojë klubeve të interesuara për Leo Mesin të paguajnë klauzolën prej 700 milionë eu
Shenjat që tregojnë se ajo nuk është e interesuar më për ju Femrat janë krijesa të çuditshme. Ato kanë dëshirë t’i shpërndajnë ndjenjat e tyre, por kur është fjala për përfundimin
Suarez pranë largimit nga Barcelona, nis bisedimet me skuadrën legjendare Largimi i Luis Suarez nga Barcelona dita e ditës po bëhet më real. Sipas gazetarit shumë të besueshëm holandez, Mike
Suarez pranë largimit nga Barcelona, nis bisedimet me skuadrën legjendare Largimi i Luis Suarez nga Barcelona dita e ditës po bëhet më real. Sipas gazetarit shumë të besueshëm holandez, Mike
I ka hipur vetja në qef, Martinez i hapur për largimin nga Arsenal: 10 skuadra janë të interesuara për mua Emiliano Martinez i ka siguruar vetes vëmendje me paraqitjet në Kupën FA. Lëndimi i Bernd Leno ka bërë që Emiliano Ma
Shqiptarët "të pa interesuar" për të votuar, jehona tek maqedonasit ka arritur gati 50%, tek shqiptarët 26% Jehona e votuesve deri në orën 15 është 31,78 për qind, bënë të ditur nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve pasdite në ko
Sancho drejt Premier League, përshëndetet me shokët e skuadrës Jadon Sancho është përshëndetur me shokët e tij të skuadrës dhe me shumë gjasë nuk do të jetë më pjesë e Borusia Dortmun
Interi e ndan mendjen, mban Sensin dhe shet Nainggolanin Sensi ka pësuar dëmtimin e pestë sezonal tek Inter, por kjo nuk po pengon ‘Zikaltërit’ që të mendojnë për mos blerjen e
Lyon përforcon mbrojtjen me veteranin e Interit Diego Godin është gjithnjë e më larg Interin, me burimet në Francë që pretendojnë se mbrojtësi po kërkohet Lyon. 34 v
Studentë e profesionistë të rinj, ambasada e SHBA ofron një program shkëmbimi Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ofron një mundësi më shumë për të gjithë studentët, apo profesionistët e r
Plot 5 skuadra të Premier League janë të interesuara për Philip Coutinhon Coutinho aktualisht është në vështirësi pasi huazimi i tij te Bayern Munich në thelb ka përfunduar. Ylli brazilian ës