999 rezultate për

intereson

Ndoka: Nuk na intereson shkrirja e PDK-së në PD Kryetari i PDK-së, Nard Ndoka, njëkohësisht dhe zëvendësministër i Brendshëm, ka deklaruar gjatë një intervistë për gaze
Për Mustafën asnjë bashkësi apo asociacion nuk duhet të ketë rol ekzekutiv Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ka thënë të dielën në Malishevë se kësaj partie nuk i intereson “nës
S'më intereson PSG, i lumtur te Reali Sulmuesi francez Karim Benzema thotë se është i pavëmendshëm karshi interesit të treguar për të nga PSG, pasi është i ve
Messi: Nuk jam unë diktator Lionel Messi ka vetëm një qëllim: të përmirësohet sa më shumë, në mënyrë që Barcelona të arrijë objektivat e vendosura.
Allegri: Guardiola? Nuk më intereson Trajneri Massimiliano Allegri e ka analizuar ndeshjen e Milanit kundër Malagas me shumë zell: "Skuadra ka zhvilluar një
Adriano tapë (VIDEO) Adriano po rrezikon shumë, pasi Flamengo mund edhe "ta pushojë". Në dy seancat e fundit stërvitore ai ka munguar pa just
Milan i intereson vetëm 15 minuta E përditshmja sportive italiane "Gazzetta dello Sport" në numrin e saj të djeshëm ka treguar se si e ka përjetuar presi
Vilanova: Të zotët në ruajtjen e qetësisë Në përfundim të ndeshjes kundër Getafes, e fituar 1-4 nga të besuarit e tij, trajneri i Barcelonës Tito Vilanova ka dhën
NATO: S'na intereson vendimi i GJND-së Pozicioni i NATO-s në lidhje me pranimin e Maqedonisë si anëtare e plotfuqishme nuk ka ndryshuar. Vendimi i Gjykatës Ndë
Nuk më intereson se ç'thotë Mourinho Portugalia bëri një paraqitje dinjitoze kundër Gjermanisë. Mbasi trajneri Paulo Bento u kryqëzua për humbjen ndaj Turqis
Santos: Robinho na intereson Drejtori Sportiv i klubit brazilian Santos, Nei Pandolfo, ka folur për futbollistin e Milanit dhe ish-in e Santos, Robin
Gomez: Jam mirë te Bayern, s'më intereson Reali Sulmuesi i Bayern Mynih Mario Gomez, i mbyll portat përfundimisht skuadrës madrilene, kundërshtarit të ardhshëm të gjerm
Lerini fjalët, luani futboll Ndryshe nga polemistët që e rrethojnë te Reali i Madridit, Ricardo Kaka është shquar gjithnjë për diplomacinë e tij në f
Nuk më intereson çfarë thotë Guardiola Portieri i Real Madridit ka siguruar se ai nuk është duke u hutuar nga pamja e trajnerit të Barçës, i cili theksoi se “L
SHBA-ja kurrë nuk do kërkonte diçka në dëm të Kosovës Ambasadori amerikan në Prishtinë, Christopher Dell, i ka uruar popullit përvjetorin e katërt të pavarësisë së Kosovës.
Asgjë në dëm të pavarësisë së Kosovës Ambasadori amerikan, Christopher Dell, ka uruar në RTK përvjetorin e katërt të pavarësisë së Kosovës. Dell ka folur edh
Shqiptarët në Maqedoni janë 30 për qind Ish kryeministri i Maqedonisë dhe lideri i VMRO-DPMNE-së, Lubço Georgievski në një intervistë për portalin “Plusinfo”, k
Conte: Milan-Inter? Nuk më intereson Antonio Conte, trajneri i Juventusit, "shpërfill" derbin e Milanos Milan-Inter. Teknikut bardhezi i intereson vetëm përb
Bayern Mynih e pranon: Na intereson Marco Reus Bayern Mynih e pranon publikisht interesimin dhe dëshirën e tij për të siguaruar shërbimet e talentit gjermna të Borussi
Marco Van Basten: Puna te Milan më intereson Rinovimi i Mssimiliano Allegri, të paktën sipas atyre që thotë Adriano Galliani, nuk është temë diskutimi te Milan por n