999 rezultate për

intereson

Selimi: Qeverisë i intereson veç pushteti Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka vlerësuar se imazhi i Kosovës nuk dëmtohet duke protestuar opozita dh
Krasniqi: Serbët e dëgjojnë Mustafën vetëm kur iu intereson Jakup Krasniqi ka shprehur bindjen e plotë se Jabllanoviçi dhe liderët e tjerë lokalë serbë më shumë përgjigjen përpara
Klopp: Nuk më intereson Champions-i, por qëndrimi në Bundesligë Situata katastrofike në kampionat e detyron Jurgen Klopp të deklarojë se nuk është i interesuar për Champions League-n,
Vulin: Serbia të shpërbëhet për "Marrëveshjen e Brukselit" Ish ministri për Kosovën, aktualisht ministër i punës në qeverinë e Serbisë, Aleksandar Vulin, është shprehur se Serbia
Bayern Munchen: Nuk na intereson Sergio Ramos Drejtori Sportiv i Bayern Munchen, Matthias Sammer mohon zërat për një interesim të mundshëm të kampionëve të Gjermanisë
Keira Knightley me një rini të trishtuar Keira Knightley është e suksesshme, por askush nuk do ta mendonte se ka përjetuar një rini që nuk ka qënë aspak argëtues
Guardiola: Më intereson loja, jo kreu i rënditjes Më shumë sesa nga rezultati i thellë 4-0 ndaj Paderbornit, trajneri i Bayern Munchen, Pep Guardiola është i kënaqur nga
Mourinho ndal zërat: Nuk na intereson Benatia "Jo, nuk jemi të interesuar", Jose Mourinho i përgjigjet kështu pyetjes rreth interesimit të Chelseat për qëndrëmbrojtës
Futbollisti serb i Dritës kërcënohet nga bashkëkombasit e tij Futbollisti serb, Aleksandër Sosiç po ballafaqohet me kërcënime nga ana e bashkëkombasve të tij. Kjo, pasi ai tha se
MSHM: BDI-së s'i intereson çështja shqiptare Mërgata e Shqiptarëve në Maqedoni ka kritikuar BDI-në në pushtet se sheh vetëm interesat e saj dhe nuk kujdeset aspak pë
CR7: I lumtur për rekordin, Ancelotti ka ndryshuar gjithçka Cristiano Ronaldo është tashmë golashënuesi më i mirë në një edicion të vetëm Champions-i . Portugezi shënoi 2 gola në f
CR7: Nuk më intereson "Topi i Artë" Cristiano Ronaldo është i kënaqur me suksesin e arritur ndaj Real Sociedad në ndeshjen e djeshme, e cila u fitua 5-1 nga
"Çështja e emrit nuk i intereson shumë SHBA-ve" Daniel Serwer, analist i Çështjeve te Ballkanit thotë se, kontesti për emrin kushtetues të Maqedonisë nuk është më çësht
Vettel sulmon Alonson dhe Hamiltonin Sebastian Vettel i është kundërpërgjigjur Fernando Alonsos dhe Lewis Hamiltonit duke thënë shumë qartë: "Nuk më intereso
Berisha në Cërrik: Shokut të autobusit i ka mbetur ora tek etërit e tij Shefi i mazhorancës ka ndaluar sot në Cërrik ku edhe ka prezantuar kandidatët e Partisë Demokratike për deputetë. Në
E ardhmja e Mou-t: CR7: Nuk më intereson Kristiano Ronaldo lë të nënkuptohet se do qëndrojë në Madrid, edhe pse bashkëatdhetari i tij Jose Mourinho mund të largo
Marrëveshja e Ohrit i intereson më shumë Brukselit se sa Shkupit Në ndërkohë që pala maqedonase në Shkup nuk flet asnjë fjalë për MO-në dhe përpiqet që ta mënjanojë atë, Brukseli asnjëh
Neymar: Barça? Nuk më intereson "Barcelona? Nuk më intereson. Mund të jetë një klub i madh, por unë jam mirë te Santos. E përsëris, nuk dua të iki. Jam
Replika mes Thaçit dhe Beqirit Seanca plenare e ditës së sotme në Kuvendin e Kosovës po vazhdon me akuza ndaj kryeministrit Thaçi dhe deputetëve të LDK
Balotelli: Jam i dashuruar "Kam rënë në dashuri, por nuk jam i mirë për ta treguar me fjalë. Jam shumë i turpshëm". Edhe pse është e vështirë ta be