999 rezultate për

intereson

Spalletti: Më intereson vetëm fitorja ndaj Interit Luciano Spalleti ka treguar se i intereson vetëm fitorja nga Interit. Roma do të ndeshet me Interin të shtunën në mbrëm
Andrea Stefani: Blushit nuk i intereson demokracia në PS (VIDEO) Andrea Stefani mendon se tezat e Ben Blushit nuk janë të vlefshme aq sa ai të mund të zërë vendin e Ramës. Ai thotë s
VV: Konflikti i mundshëm i intereson pushtetit jo opozitës Zëdhënësi i Vetëvendosjes, Adonis Tahiri është shprehur se një konflikt i mundshëm mes përkrahësve të pozitës që do të f
Allegri: Nuk më intereson seria e fitoreve rrjesht Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka thënë se nuk i intereson aspak seria e fitoreve rresht të skuadrës së ti
Bes Kallaku apel klasës politike për pajtimin e Alketës me Dalinën (VIDEO) Bes Kallakut nuk kishte si ti shpëtonte sherri mes Alketa Vejsiut dhe Dalina Buzit. Me anë të një video-je të shkurtër q
Rummenigge i sinqertë: Higuain na intereson Shefi ekzekutiv i Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge e pranon se klubi kërkon të afrojë sulmuesin argjentinas, G
Drecun: S'më intereson çfarë thotë Gjykata Kushtetuese, Marrëveshja duhet të zbatohet Reagimet e zyrtarëve të Serbisë pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për Marrëveshjen e Asociacionit të Komunave serbe,
Al-Khelaifi: Nuk na intereson Ronaldo Paris Saint Germain nuk e ka objektiv Cristiano Ronaldon. Zërat e muajve të fundit e adresonin interesin e kampionëve të
Si të shkatërrosh një bunker, ose si të krijosh një kauzë false Gjergj Erebara, BIRN Të armatosur me njohuritë mbi karakteristikat fizike të betonit, protestuesit e opozitës
De Biasi: Duam pikët, s'më intereson organizimi Trajneri i Shqipërisë,De Biasi ka folur në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes ndaj Serbisë, e cila do të luhet me
Fadroma do të prishë edhe restorantin e Fatos Nanos Edhe restoranti në pronësi të Fatos Nanos do të prishet, pasi është pa leje. Ky vendim është bërë me dije nga Erion Veli
Mourinho: Nuk më intereson ndaj kujt luajmë Trajneri i Chelseat, Jose Mourinho ka theksuar se nuk i intereson me kë përballet në miqësore, pasi këto janë ndeshje v
E shtunë humoristike me politikanët (FOTO LAJM) Pasi kanë festuar Fitër Bajramin shqiptarët në Maqedoni i janë rikthyer rrjeteve sociale për të vazhduar talljen dhe iro
Gruevski: Zaev nuk do zgjedhje të parakohshme Kryeministri Nikolla Gruevski mendon se LSDM-ja nuk ka dëshirë që të mbahen zgjedhjet e parakohshme parlamentare. "A
Babai i Riza Jonuzit: "Grupi i Kumanovës" nuk u tradhëtua nga djali im Babai i shumë të përfolurit Riza Jonuzit ka hedhur poshtë thashethemet se djali i tij është tradhëtari i "Grupit të Kuma
Mogherini: Na intereson qartësimi i akuzave ndaj EULEX Më shumë se 100 ditë kanë kaluar prejse ish-ministrja e Jashtme e Italisë, Federika Mogherini, ka nisur mandatin e saj n
Morata: Real Madrid? Nuk më intereson Mjaftuan vetëm disa muaj që Alvaro Moratta të fitonte zemrat e tifozëve të Juventusit edhe pse e nisi sezonin nga inferm
Ancelotti: Nuk më intereson jeta private e Cristianos Carlo Ancelotti ka folur mbi festën e ditëlindjes që zhvilloi Cristiano Ronaldo pas humbjes 4-0 që pësoi Real Madrid në
Luis Enrique: Nuk na intereson kriza e Real Madrid Trajneri i Barcelonës Luis Enrique ka dalë në konferencë pët shtyp në vigjilje të ndeshjes së Kupës së Mbretit kundër Vi
Noizy: Nuk do arratisesha si Stresi Reperi i njohur dhe rivali kryesor i Stresit, Noizy duket se ka preferuar të jetë jashtë çështjes që u përfshi rivali i