999 rezultate për

intereson

Aubameyang: Milani më interesonte por.. Aubameyang është rikthyer sërisht të flasë për çështjen më të madhe të kësaj merkatoje. Pierre-Emerick Aubameyang nu
Vidal iu largohet telasheve: Nuk më intereson çfarë bëjnë shokët kur janë me mua Kiliani e ka mohuar që të jetë përfshirë në skandalin e fundit në një kazino në Kili, ku u desh ndërhyrja e policisë mën
Costa: E zgjedh Atletikon sepse atë dua, dhe smë intereson se sa do më paguajë Diego Costa ka thënë se nuk do të kthehet më tek Chelsea dhe se do të vendosë fatin e tij për sezonin e ardhshëm për dik
Zidane thumbon Murinhon: Më intereson ajo çfarë bëjmë në fushë, jo çfarë flasin jashtë saj Zinedine Zidane është përpjekur të shmangë interesimin e Jose Mourinhos dhe Manchester United për Gareth Bale përpara UE
Tha se i vinte turp që ishte shqiptar, tenori reagon pas kritikave: Nuk më intereson Largimi i tenorit Agim Husho nga Shqipëria u kritikua shumë nga figura të njohura dhe gjithashtu edhe njerëz të thjesh
“Sapo vrava motrën time dhe nuk më intereson”, adoleshentja transmeton live aksidentin (VIDEO) Një adoleshente ka përplasur makinën ndërkohë që ishte live në Instagram. Si pasojë e aksidentit, motra e saj 14 vje
Lojtari nuk udhëton me klubin, por a i intereson më Kloopit? Pas fjalëve se ai është stërvitur vetëm, Virgil Van Dijk është lënë jashtë skuadrës së Southampton për miqësoren e tyre
Çfarë po ndodh me Ronaldon? Zidanit nuk i intereson më Fituesi i Topit të Artë për vitin që lamë pas, Cristiano Ronaldo, është një karton larg suspendimit pikërisht në kohën k
Lista Serbe-Thaçit: Nuk na intereson të flasim për ushtrinë Nga Lista Srpska bëjnë me dije se nuk do të pranojë që të bisedojë me Presidentin e Kosovës Hashim Thaçin rreth ndryshim
A e ka harruar Tunën? Cozman flet për herë të parë pas ndarjes (FOTO LAJM) Reperi Cozman ishte i ftuar në Prive, ku foli për projektet e reja. I pyetur për arsyen e ndarjes me këngëtaren Tuna
Mehmeti: Rama ka mendësi enveriste, i intereson më shumë partia se Shqipëria Në ditën e 27 të protestës së Partisë Demokratike në Shqipëri ka marrë pjesë edhe shkrimtari i njohur nga Maqedonia Kim
Listës Serbe nuk i intereson Demarkacioni, ja çfarë kërkon Duket se Listës Serbe nuk i intereson Demarkacioni me Malin e Zi, ndaj dhe pritet që ata të mos marrin pjesë në seancën
OBRM-PDUKM: Zaevit nuk i intereson drejtësia Nga OBRM-PDUKM-ja, referuar dokumenteve të publikuara kohë më parë të CIA-s, kanë thënë se Zoran Zaevit nuk i intereson
KOALICIONI/ LSI: Na intereson integrimi në BE Kryeministri Rama foli në konferencën e sotme për koalicionin duke u shprehur se LSI është një parti që përdor mjaft tak
Akuzat e Devis Xherahut/ Rozana Radi: S'më intereson fare! Në këtë edicion në "Kënga Magjike", ajo që bëri më shumë jehonë ishte një deklaratë e Devis Xherahut, i cili akuzonte fi
"Nuk më intereson se sa ka kushtuar Gabigol" Stefano Pioli i është rikthyer çështjes së Gabigol. Sulmuesi brazilian edhe pse i ka kushtuar Interit rreth 30 milionë e
Koresë së Veriut nuk i intereson se kush është President i SHBA-ve Koresë së Veriut nuk i intereson se kush është Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Kështu ka deklaruar nj
Erdogan: Evropa e nxit terrorizmin, s'më intereson nëse më quajnë diktator Recep Tayyip Erdogan, e ka akuzuar sot Evropën se po e nxit terrorizmin duke e përkrahur PKK-në. Gjithashtu ai ka thë
Capello nuk ka interes për Italinë Fabio Cepello ka deklaruar se nuk është i interesuar aspak për postin e përzgjedhësit të Italisë. Capello është shpre
Hysaj: Juve s'na intereson, kemi edhe 8 finale Elseid Hysaj është një ndër lojtarët e momentit te Napoli, teksa edhe ndaj Genoas ishte protagonistë me një asiast, ndër